بازیگر نقش سوران در سریال سوران کیست ‌بیوگرافی و عکس بدون گریم

0

بازیگر نقش سوران در سریال سوران کیست بیوگرافی و عکس بدون گریم

مهدی نصرتی بازیگر نقش سوران در سریال سوران متولد ۱۳۶۵ است و سالها در تئاتر خاک خورده است او فعالیت هنری خود را ابتدا در رشته عکاسی شروع کرده است. ایشان در سال ۲۰۱۵ موفق به نامزدی جایزه جشنواره عکس شید شد.

  • مهدی نصرتی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون کشورمان می باشد او سالهاست در عرصه بازیگری فعالیت دارد و نقش های مهمی را بازی کرده است که در سریال سوران نقش شخصیت اصلی سوران را بر عهده دارد مهدی نصرتی درسریال سوران موفق شده کاراکتر اصلی را بازی کند.

از اوایل دهه هشتاد کار هنری را در تئاتر و کارهای نمایشی و کار برای کودکان و عکاسی فیلم شروع کرد و این فعالیت در دوران دانشجویی به اون گرفت. اما بعد از مدتی در اواخر دهه هشتاد به دلیل اوضاع و مشغله کاری از بازیگری کناره گرفته و کم کار شد.

نصرتی بار دیگر از اوایل دهه نود دوباره فعالیت های هنری را از سر گرفت و اولین بازی خود را در تله فیلم و چند فیلم کوتاه بازی کرد.

وی بیشترین فعالیتش در زمینه عکاسی فیلم است.
مهدی نصرتی با سابقه بیش از یک دهه کار هنری با بازی در فیلم لباس شخصی وارد سینما شد که نقش اصلی و مهمی را در کاراکتر یاسر بازی کرد که این فیلم در جشنواره فجر ۹۸ به نمایش درآمد.

مهدی نصرتی در عرصه بازیگری تنها در فیلم لباس شخصی بازی کرده و به تازگی نیز در سریال سوران نقش شخصیت اصلی سوران و کاراکتر سوران را بر عهده دارد

مهدی نصرتی بازیگر نقش سوران در سریال سوران کیست

* مهدی نصرتی بازیگر نقش سوران درباره نقشی که در این سریال بازی می‌کند و ویژگی‌های آن می گوید: نقش سوران را در سریال بازی می‌کنم که برگرفته از شخصیت واقعی سعید سردشتی و زندگی او در دهه ۵۰ شمسی است.

من با سوران تفاوت‌های زیادی دارم. از شرایط و محیط زندگی تا دوره تاریخی که زندگی و تجربه کردیم، با هم تفاوت داریم. نزدیک شدن به شخصیت یک جوان کرد روستایی چالش‌های زیادی را برای من به وجود می‌آورد که از آن استقبال کردم.

مهدی نصرتی در سریال سوران نقش سوران را بازی میکند کیست

عکس و بیوگرافی بازیگر نقش سوران در سریال سوران کیست

مهدی نصرتی بازیگر نقش سوران در سریال سوران متولد ۱۳۶۵ است و سالها در تئاتر خاک خورده است او فعالیت هنری خود را ابتدا در رشته عکاسی شروع کرده است. ایشان در سال ۲۰۱۵ موفق به نامزدی جایزه جشنواره عکس شید شد. درباره مطلبی با عنوان مهدی نصرتی بازیگر نقش سوران در سریال سوران کیست با ما همراه باشید.

مهدی نصرتی یکی از بازیگران تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی و عکاس سینماست و به تازگی وارد بازیگری شده است. درباره مطلبی با عنوان بازیگر نقش سوران در سریال سوران کیست با ما همراه باشید.

او در فیلم سینمایی لباس شخصی موفق شد به شهرت زیادی دست پیدا کند در این فیلم نقش یاسر را برعهده داشت فیلمی که در جشنواره فجر سال ۹۸ موفق شد جایزه دریافت کند. که کاراکتر اصلی داستان است و کاراکتری که به عنوان مبارز کرد فعالیت دارد

شروع بازیگری

آقای بازیگر از اوایل دهه هشتاد کار هنری را در تئاتر و کارهای نمایشی و کار برای کودکان و عکاسی فیلم شروع کرد و این فعالیت در دوران دانشجویی به اون گرفت. اما بعد از مدتی در اواخر دهه هشتاد به دلیل اوضاع و مشغله کاری از بازیگری کناره گرفته و کم کار شد.

نصرتی بار دیگر از اوایل دهه نود دوباره فعالیت های هنری را از سر گرفت و اولین بازی خود را در تله فیلم و چند فیلم کوتاه بازی کرد.

وی بیشترین فعالیتش در زمینه عکاسی فیلم می باشد.

بازیگر نقش یاسر در فیلم لباس شخصی

ایشان با سابقه بیش از یک دهه کار هنری با بازی در فیلم لباس شخصی وارد سینما شد که نقش اصلی و مهمی را در کاراکتر یاسر بازی کرد که این فیلم در جشنواره فجر ۹۸ به نمایش درآمد.

فیلم سینمایی لباس شخصی به کارگردانی و نویسندگی امیرعباس ربیعی در جشنواره فیلم فجر سی و هشتم اکران شد.

اوج شهرت

زمانی که به کار دعوت شدم قرار نبود در نقش اصلی بازی کنم، اما بعد از مدتی تمرین عوامل تصمیم گرفتند که من نقش اصلی را بازی کنم که بسیار سخت و طاقت فرسا بود، اما با راهنمایی کارگردان و کمک ها و فیلم های مستند که در اختیارم قرار گرفت، توانستم این نقش را اجرا کنم

وی در آثاری همچون «لباس شخصی»، «کوچه ملی»، «روشنایی دشت»، «وعده دیدار» به عنوان «بازیگر»، «گروه خدمات» و فیلم سینمایی دربست
تئاتر “ساعت بیست” و نمایش اینجا همانجاست حضور داشته است

بازیگر نقش سوران در سریال سوران کیست؟ ‌+بیوگرافی و عکس بدون گریم

سوابق بازیگری و هنری مهدی نصرتی

به تازگی وارد سینما شده و پیش از بازیگری به عنوان عکاس سینما فعالیت داشت. مهدی نصرتی در عرصه بازیگری تنها در فیلم لباس شخصی بازی کرده و به تازگی نیز در سریال سوران نقش شخصیت اصلی سوران و کاراکتر سوران را بر عهده دارد

مجموعه تلویزیونی سوران موفقترین بازیگری این هنرمند جوان است. فیلم لباس شخصی اولین تجربه مهدی نصرتی در حیطه بازیگری است که موفق شد برای بازی خوبش جایزه دریافت کند.

فیلم سینمایی لباس شخصی به کارگردانی امیرعباس دفاعی در سال ۹۷ تولید شد و برای اولین بار در جشنواره فجر سال ۹۸ به اکران درامد.

از مهمترین آثار هنری مهدی نصرتی ایفای نقش در فیلم لباس شخصی در نقش یاسر و فیلم روشنایی دشت، کوچه ملی ، دربست و وعده دیدار و .. می توان نام برد.

بازیگر نقش سوران در سریال سوران کیست؟ ‌+بیوگرافی و عکس بدون گریم

مهدی نصرتی بازیگران نقش سوران در سریال سوران کیست؟!

مهدی نصرتی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون کشورمان می باشد او سالهاست در عرصه بازیگری فعالیت دارد و نقش های مهمی را بازی کرده است که در سریال سوران نقش شخصیت اصلی سوران را بر عهده دارد مهدی نصرتی درسریال سوران موفق شده کاراکتر اصلی را بازی کند.

سریال سوران به کارگردانی سروش محمدزاده ساخته شده است. فیلمنامه این اثر را عباس ریاحی براساس کتاب عصرهای کریسکان به قلم کیانوش گلزارراغب نوشت و تهییه‌کنندگی آن برعهده مجتبی فرآورده است.

جالب است بدانید آقای بازیگر تجربه کمی در تئاتر دارد و بیشتر در حوزه سینما فعالیت کرده است. او با بازی در سریال سوران وارد قاب تلویزیون شد و گام بلندی در موفقیت کاری و هنری خود برداشت.

مهدی نصرتی درباره نقش سوران در سریال سوران توضیح داده : نقش سوران را در سریال بازی می‌کنم که برگرفته از شخصیت واقعی سعید سردشتی و زندگی او در دهه ۵۰ شمسی است. بازی کردن شخصیت سوران برای من و هر بازیگر دیگری جذابیت‌های زیادی دارد که از مهم‌ترین دلایل جذابیت این شخصیت می‌توانم به مشقت‌ها و مصیبت‌هایی که این آدم در طول زندگیش متحمل می‌شود اشاره کنم.
وی ادامه می‌دهد: من با سوران تفاوت‌های زیادی دارم. از شرایط و محیط زندگی تا دوره تاریخی که زندگی و تجربه کردیم، با هم تفاوت داریم. نزدیک شدن به شخصیت یک جوان کرد روستایی چالش‌های زیادی را برای من به وجود می‌آورد که از آن استقبال کردم.

او درباره نقش خود توضیح داده : برگرفته از یک شخصیت واقعی می باشد اما از آنجا که شخصیت من تنها به یک شخصیت مربوط نمی‌شود و ترکیبی از چند شخصیت واقعی به حساب می‌آید نمی‌توان گفت این شخصیت قطعاً ما به ازای واقعی دارد اما بخش زیادی از شخصیت به یک شخصیت واقعی مربوط می‌ شود که هنوز زنده می باشد ولی من برای نزدیک شدن به این کاراکتر و ایفای آن به شخصیت واقعی آن استناد نکرده‌ ام.

نظرات