بهترین صرافی‌ها برای ایرانیان بدون احراز هویت

0

کاربران ایرانی در صرافی‌های داخلی و خارجی، همیشه به دنبال بهترین صرافی هستند تا نیاز آنها را پاسخگو باشد. صرافی bingx بینگ ایکس نمونه یک صرافی بروکر عالی است. اینکه کدام صرافی را انتخاب کنند، بسته به امکانات آن دارد. برخی از صرافی‌ها امکانات بسیار خوب و منحصر به فردی دارند که دیگر صرافی‌ها فاقد آن هستند.

صرافی bingx بینگ ایکس

بهترین صرافی برای ایرانیان، پلتفرمی است که نه تنها کار با آن راحت باشد، بلکه شرایطی را فراهم کند که بتوان در آن کسب سود کرد. در میان صرافی‌های ایرانی و خارجی، چنین پلتفرم‌هایی کم نیستند و ایرانی‌ها به دنبال انتخاب بهترین آن هستند. صرافی‌های  خارجی معمولا امکانات بیشتر و بهتری نسبت به ایرانی‌ها دارند. البته در بین صرافی‌های ایرانی نیز یکی دو تا از صرافی‌ها نسبت به بقیه، دارای کاربران بیشتری هستند.

ما امروز قصد داریم بررسی کنیم که کدام صرافی‌ها برای ایرانیان مناسب‌تر هستند. بر همین اساس، چند نمونه از صرافی‌های خارجی و ایرانی را نام می‌بریم و امکانات آنها را مورد بررسی قرار می‌دهیم. پس با ما همراه باشید.

۵ صرافی خارجی برتر برای ایرانیان

در میان صرافی‌ها خارجی مطرح در دنیا، ۵ تا از بهترین‌ها را در اینجا نام می‌بریم و برخی از امکانات آنها را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهیم. اینکه کدام یک از این صرافی‌ها می‌تواند بهترین صرافی خارجی برای ایرنی‌ها باشد، با انتخاب خودتان است. می‌توانید بررسی کنید و تصمیم بگیرید:

۱ . صرافی بایننس:

صرافی بایننس در سال ۲۰۱۷ درست در زمان اوج رشد و شکوفایی بیت کوین و چند آلت کوین دیگر، به وجود آمد. دفتر اصلی این صرافی در چین بود تا اینکه به خاطر قوانین سخت در چین کمونیستی، دفتر این صرافی به کشور ژاپن انتقال داده شد.

از حق و انصاف نگذریم، این صرافی بزرگترین صرافی دنیای ارز دیجیتال و معاملات به شمار می‌آید. میزان گردش مالی آن در طول یک ۲۴ ساعت یا در طول یک سال، به طرز قابل توجهی زیاد است. این میزان ترقی و پیشرفت در صرافی بایننس، از زمانی که دفتر آن به ژاپن انتقال پیدا کرد، بیشتر هم شد.

امکانات بسیار زیادی در این صرافی وجود دارد. این صرافی از اولین صرافی‌های عرصه معاملات ارز دیجیتال است. اعتبار و شهرت این صرافی به حدی زیاد است که نیمی از کاربران دنیای ارز دیجیتال، معاملات خود را در این صرافی انجام می‌دهند. برخی از مهمترین ویژگی‌های این صرافی، شامل کارمزد پایین، امنیت بالا، اهدای بانس و پاداش به کاربران، حجم بالای مبادلات و پشتیبانی از ارزهای بسیار زیاد، می‌باشد.

گفتنی است که این صرافی به شدت به قوانین بین المللی تحریم و منع معاملات پایبند بوده و بعد از اعمال تحریم مجامع بین المللی علیه ایران، کاربران ایرانی حق فعالیت در این صرافی را ندارند. اما این کاربران همچنان به معامله در این صرافی علاقمند هستند و با هویت‌های ساختگی یا آی پی سایر کشورها، در این صرافی حساب کاربری دارند. البته مسئولیت از دست رفتن سرمایه و بلاک شدن ناگهانی آن را خودشان پذیرفته‌اند. در واقع احراز هویت در این صرافی، اجباری است.

۲ . صرافی کوکوین:

کوکوین از صرافی‌های آسیایی است که در سال ۲۰۱۷ در هنگ کنگ ایجاد شد. حجم روزانه معاملات این صرافی در حدود ۵ میلیارد و ۶۶۶ میلیون دلار است. کارمزد منطقی و تقریبا پایینی دارد. احراز هویت در آن اصلا اجباری نیست و کاربران ایرانی هم می‌توانند در آن حساب کاربری ایجاد کرده و معامله کنند.

توکن اختصاصی در این صرافی وجود دارد و معاملات مارجین و فیوچرز در آن قابل انجام شدن هستند. البته پشتیبانی فارسی ندارد. اما باز هم کاربران ایرانی در این صرافی حساب کاربری داشته و در ان به معامله می‌پردازند.

۳ . صرافی کوینکس:

کوینکس از صرافی‌های بسیار معروف در دنیاست که دفتر مرکزی آن در کشور استونی و یا هنگ کنگ واقع شده است. در واقع اطلاعات دقیقی از مکان دفتر اصلی آن در دسترس نیست. امکانات بی نظیری در این صرافی وجود دارد که می‌توان به via wallet که یک کیف چند رمز ارزی است اشاره کرد. همچنین امکان معاملات فیوچرز و مارجین در ان وجود دارد. این صرافی یک استخر ماینینگ بزرگ است که به ۱۳۰ کشور جهان خدمات ارائه می‌کند.

خدمات و امکانات این صرافی گسترده است و جزء بهترین و پرطرفدارترین صرافی‌های دنیاست. کاربران ایرانی بسیار زیادی در این صرافی حساب کاربری دارند. کاربران ایرانی نمی‌توانند به راحتی وارد این صرافی شده و در آن معامله کنند. در واقع این صرافی مانند صرافی بایننس، پایبند به قوانین است.

۴ . صرافی بینگ ایکس:

صرافی بینگ ایکس از صرافی‌هایی است که در سال ۲۰۱۸ تاسیس شد. بعد از تحریم بایننس علیه کاربران ایرانی، بسیاری از این کاربران به صرافی بینگ ایکس bingx وارد شدند . در آنجا معاملات خود را انجام دادند. این صرافی در سنگاپور واقع شده است و امکانات بسیار بی نظیر و منحصر بفردی برای کاربران خود دارد. از ویژگی‌های بارز آن می‌توان به عدم اجبار در احراز هویت اشاره کرد. همچنین کارمزد بسیار پایین این صرافی نسبت به تمام صرافی‌های دنیا، آن را زبانزد کرده است. برخی از امکانات آن مانند کپی تریدینگ و ربات اختصاصی معامله‌گر، از امکاناتی است که در هیچ صرافی دیگر وجود ندارد. آموزش ثبت نام صرافی بینگ ایکس bingx را هم می توانید در سایت بینگ ایکس فارسی ببینید.

۵ . یونی سوآپ:

یونی سوآپ یکی از صرافی‌های غیر متمرکز است که دفتر مرکزی آن در ایالات متحده آمریکا است. این صرافی با اینکه در قلب کشور آمریکاست و باید ایرانی‌ها را تحریم کند، همچنان با ایرانی‌ها مشکلی نداشته . می‌توان به راحتی در آن ثبت نام کرد. این صرافی نیازی به احراز هویت ندارد و کاربران ایرانی می‌توانند در آن فعالیت کنند. بیش از ۲۳۰۰ جفت توکن را پشتیبانی می‌کند و بیشتر، روی بلاکچین اتریوم فعالیت دارد.

صرافی خارجی بدون تحریم

صرافی bingx بینگ ایکس

طبق قوانین بین الملل اقتصادی، کشورهایی که در لیست تحریم ابرقدرت جهان یعنی آمریکا قرار می‌گیرند، از هرگونه مراودات مالی، کنار گذاشته می‌شوند. حالا اگر یک صرافی در کشوری باشد که روابط اقتصادی و سیاسی خوبی با آمریکا داشته باشد، نمی‌تواند به کاربران ایرانی و امثالهم، خدمات ارائه کند. بسیاری از صرافی‌های دنیا از این قانون تبعیت می‌کنند. البته برخی هم این قوانین را دور زده و به کاربران ایرانی، اجازه فعالیت می‌دهند.

برخی از این صرافی‌ها که می‌توان بدون احراز هویت در آنها مشغول فعالیت شد، شامل موارد زیر است:

·        صرافی کوینکس

·        کوکوین

·        سوشی سوآپ

·        بینگ ایکس bingx

·        بای بیت

·        دیدکس

·        هات بیت

البته ممکن است روز به روز به این تعداد افزوده و یا از آن کاسته شود. مانند صرافی بایننس که در ابتدا با اینکه ایران جزء لیست تحریمی قرار داشت، اما کاربران در آن فعالیت می‌کردند.

یک نکته مهم در مورد این صرافی‌ها این است که ماجرای احراز هویت و تحریم، کاملا از یکدیگر جدا هستند. برخی از صرافی‌ها، احراز هویت را اجباری نکرده‌اند اما با این حال اجازه فعالیت به کاربران ایرانی نمی‌دهند. اما برعکس، برخی هم احراز هویت اجباری دارند ولی کاربران ایرانی به راحتی در آنها فعالیت می‌کنند. برخی هم مانند بایننس، هم احراز هویت اجباری دارد و هم کاربران ایرانی حق فعالیت در آن را ندارند. در این بین صرافی بینگ ایکس، نه کاربران ایرانی را تحریم کرده و نه احراز هویت اجباری دارد. به همین خاطر، اغلب ایرانیان در صرافی bingx فعالیت می‌کنند.

انتخاب بهترین صرافی خارجی برای ایرانیان

صرافی bingx بینگ ایکس

این روزها ایرانیان بسیار زیادی در صرافی‌های داخلی و خارجی در حال ترید کردن هستند. انتخاب یک صرافی از میان تعداد بسیار زیادی پلتفرم، کار چندان ساده‌ای نیست. بسیاری از کاربران ایرانی تا سال ۲۰۲۰ در بایننس فعالیت داشتند و به منوها و ویژگی‌ و امکانات آن عادت کرده بودند. اما بعد از آن، هر کدام از کاربران به دنبال بستری بودند تا بیشترین شباهت و عملکرد را به صرافی بایننس داشته باشد.

عدهای از ایرانی‌ها معتقدند که باید با صرافی‌های داخل کشور کار کرد. برخی در نوبیتکس و برخی در بیت پین و چند صرافی دیگر مشغول هستند. نمی‌خواهیم صرافی‌های ایرانی را تایید کنیم و یا کاربران را از فعالیت در آنها منع کنیم. اما باید در نظر داشت که کارمزد دریافتی بسیاری از صرافی‌های ایرانی، زیاد است. بعلاوه اینکه امکانات آنها در حدی نیست که پاسخگوی تمام نیازهای کاربران باشد.

انتخاب بهترین صرافی خارجی برای ایرانیان، کار چندان سختی نیست. وقتی پیشینه صرافی‌ها را در سایت‌های مختلف نگاه می‌کنید، متوجه می‌شوید که فقط تعداد کمی هستند که کاربران ایرانی در آنها اجازه فعالیت دارند. همچنین در بین آنها، ممکن است فقط ۲ الی ۳ مورد وجود داشته باشد که تمام نیازهای کاربران را رفع کند.

باز هم اگر دقیق شوید، شاید تنها ۱ صرافی وجود داشته باشد که علاوه بر تامین امکانات و رفع نیاز کاربران، ویژگی و قابلیت‌های منحصر بفرد هم داشته باشد.

انتخاب همان صرافی می‌تواند به شدت در روند روبه رشد کاربران، موثر باشد.

همیشه ۳ رکن اساسی در کنار هم منجر به موفقیت و کسب سود در دنیای ارزهای دیجیتال می‌شود. یکی از این ۳ رکن، انتخاب صرافی مناسب است. دومی، انتخاب ارز دیجیتال مناسب و سومی نیز انتخاب یک استراتژی خوب است. همانطور که می‌بینید، انتخاب صرافی، مهم‌ترین رکن موفقیت است.

و کلام آخر

با در کنار هم قرار دادن تمام مواردی که در اینجا ذکر شد، یک گزینه برای انتخاب باقی می‌ماند. آن هم صرافی بینگ ایکس است. صرافی bingx بینگ ایکس تمام قابلیت‌ها، امکانات و ویژگی‌های یک صرافی خوب را دارد. اما در این بین، چند قابلیت ویژه دارد که در هیچ کدام از صرافی‌های دیگر وجود ندارد. برای مثال می‌توان از copy trade و ربات grid آن نام برد. پس انتخاب این صرافی، کاری بسیار عاقلانه است. برای کار کردن با این بروکر صرافی، کاملترین آموزش صرافی بینگ ایکس bingx را حتما مشاهده کنید.

نظرات