فیلم / توهین وحشتناک مایلی کهن به سرمربیان فوتبال در خبر ورزشی ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

0

فیلم / توهین وحشتناک مایلی کهن به سرمربیان فوتبال در خبر ورزشی ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ واکنش ها

فیلم کامل توهین و حمله وحشتناک مایلی کهن به سرمربیان فوتبال از قلعه نویی و احسان اصولی گرفته تا عنایتی و مجری خبر ورزشی روز آنتن زنده شبکه خبر که مربوط به برنامه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ میباشد در ویدئویی که نشان می دهد محمد مایلی کهن در خبر ورزشی شبکه خبر به سرمربیان فوتبال از جمله احسان اصولی و امیر قلعه نویی و عنایتی توهین و اهانت می شود از روز گذشته در شبکه های اجتماعی پربازدید شد و با واکنش های زیادی از سوی کاربران فضای مجازی و برخی چهره های فوتبال ایران همراه بوده است

فیلم / توهین وحشتناک مایلی کهن به سرمربیان فوتبال در خبر ورزشی 20 خرداد 1402

ویدئویی از اظهارات و حرف های شب گذشته محمد مایلی کهن بر علیه امیر قلعه نویی و احسان اصولی و عنایتی در شبکه های اجتماعی فراگیر شده و با واکنش های زیادی همراه شده و در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است. حتی در بخشی از مصاحبه

این ویدیو که بخشی از مصاحبه و گفتگوی زنده مایلی کهن با پیمان اسعدیان مجری خبر ورزشی شبکه خبر تلویزیون است، امیر قلعه‌نویی سرمربى فعلى تیم ملى را گروهبان قندلى خطاب کرد و او را متهم به باندبازى کرد که در کلیپ زیر ببینید:

گفتنی است، شب گذشته، محمد مایلی‌کهن، پیشکسوت فوتبال ایران یک گفتگوی جنجالی با پیمان اسعدیان در شبکه خبر انجام داد که سروصدای زیادی به پا کرد. در بخشی از این مصاحبه مایلی کهن از علی کریمی حمایت کرد که صدای پیشکسوت فوتبالمان لحظه‌ای قطع شد و پس از آن اسعدیان مجری برنامه نگذاشت تا سرمربی اسبق تیم ملی حرف‌هایش را ادامه دهد.

برترین ها نوشت: محمد مایلی کهن بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی و همچنین سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران، دیشب روی آنتن زنده شبکه خبر آمد و جملات باورنکردنی علیه امیرقلعه نویی سرمربی تیم ملی، دستیار او سعید الهویی و همچنین مهدی محمد نبی و احسان اصولی در برنامه مجله فوتبال بر زبان آورد.

حمله مایلی کهن به اصولی و قلعه نویی و عنایتی

مایلی کهن در واکنش به صحبت‌های اصولی که صحبت های مایلی کهن در انتقاد از انتخاب سرمربی تیم امید ایران را بی اساس و بی پایه فنی دانسته بود، گفت: آقای اصولی بر خلاف اسم شریفشان خیلی غیر اصولی صحبت کردند. چرا که ایشان فردی است بین این همه فرد متخصص در فوتبال و ورزش کشور هم رییس هیات فوتبال استان خراسان رضوی است و هم رییس فوتسال کشور و هم گاهی اوقات هم به عنوان سخنگو انجام وظیفه می کنند! شما دیگر تا آخر ماجرا را ببینید. به نظر شما در استان خراسان رضوی با وجود افراد صاحب نامی مثل خداداد عزیزی که بهترین بازیکن سال آسیا در سال ۱۹۹۶ شد یا آقای میثاقیان یا آقای کریم قیاسی و استادی چون عباس چمنیان، ایشان با چه ضابطه ای سالهاست رییس هیات فوتبال استان خراسان رضوی هستند

مایلی کهن که همچنان از ماجرای سرمربی نشدن محرم نویدکیا ناراحت است در ادامه گفت:”من می گویم بر اساس کدام متر و معیار آقای عنایتی را که بازیکن خوب و بزرگی بوده اما فاقد کمترین عملکرد مثبت در زمینه مربیگری بوده و در آخرین حضور وی در تیم دوست داشتنی نفت مسجد سلیمان با گرفتن ۵۰۰ میلیون تومان به ناگهان تیم را ترک کرد و باعث سقوط آن شد، سرمربی تیم امید شد؟ مگر غیر از این است که او در شش مسابقه حضور داشت و با جذب چند بازیکن با مبالغ هنگفت در نهایت موجب سقوط آن تیم شد؟ حال بماند که با چه ارقامی بازیکن به باشگاه نفت مسجد سلیمان قالب کردند. یقینا شما درکی از مباحث ما نداشته و ندارید. آقای غیر اصولی به راستی بر اساس کدام فاکتور شما و آقای “نبی چاخان!” بر فوتبال معصوم ما حکمرانی می کنید و نتیجه آن باخت فاجعه آمیز شش گله مقابل انگلیس و باخت حیثیتی مقابل آمریکا شد.”

ترکیب “نبی چاخان”

البته مایلی کهن در ادامه صحبت هایش باز هم از ترکیب “نبی چاخان” استفاده کرد و در ادامه گفت:” آقای غیر اصولی مگر شما و امثال شما باعث نشدید تا یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ما یعنی علی کریمی در حالی که دو سال پیش خود را کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال معرفی کرده بود چنان عرصه را بر خود تنگ دید که عطای فوتبال را به لقایش بخشید و ترک دیار خود کرد تا شما همچنان به ناحق بر مسند قدرت فوتبال ایران تکیه بزنید.”

در ادامه برنامه پیمان اسدیان مجری برنامه باز هم از مایلی کهن خواست تا فقط درباره مسائل فنی صحبت کند. مایلی کهن گفت که شخصی که به عنوان تهیه کننده با او تماس گرفته گفته است که او می تواند به صحبت های احسان اصولی پاسخ دهد. اسدیان باز هم به مایلی کهن گفت که مسائل را از دید شخصی نگاه نکند و مایلی کهن عصبانی شد و گفت: شما در حدی نیستی که بتوانی تشخیص دهی که مسائل شخصی است یا نه و شما صرفا یک مجری هستید و باید گوش دهید!

گروهبان قندلی

مایلی کهن که مطالبش را از روی یک کاغذ می خواند حملاتش را به سمت امیر قلعه نویی برد و به شدت به سرمربی تیم ملی حمله کرد: “در تمامی این مسائل فدراسیون ما زیر چتر گروهبان قندلی رفته است و همه تیمهای لیگ هم با نظر او باید سرمربی انتخاب کنند. سرمربی نساجی با نظر گروهبان قندلی انتخاب می شود، سرمربی استقلال با نظر گروهبان قندلی انتخاب می شود، سرمربی هوادار هم با نظر گروهبان قندلی، سرمربی گل گهر هم با نظر گروهبان قندلی، سرمربی مس رفسنجان و پیکان هم با نظر گروهبان قندلی انتخاب می شوند. اصلا با کدام متر و معیاری سعید الهویی ناگهانی کمک مربی تیم ملی می شود؟ مگر گروهبان قندلی قبلا نگفته بود که دیگر مربی تیم ملی نخواهم شد؟ چه شد که دوباره سرمربی تیم ملی شد؟”

نظرات