arongroups

بازیگر نقش افسر مین جانگو در سریال جواهری در قصر کیست بیوگرافی و عکس میانسالی

0

بازیگر نقش افسر مین جانگو در سریال جواهری در قصر کیست بیوگرافی و عکس میانسالی

جی جین هی بازیگر نقش افسر مین جانگو در سریال جواهری در قصر متولد در ۲۴ ژوئن ۱۹۷۱ در سئول میباشد او به دلیل بازی در نقش افسر مین جانگو در سریال جواهری در قصر در ایران شناخته و مشهور شد. فارغ التحصیل لیسانس طراحی داخلی سبک فلزات از کالج میانوجوگی است و علاوه بر بازیگری در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد. جی جین هی مسیحی و پیرو مذهب کاتولیک می‌باشد به زبان‌ های کره ای و انگلیسی تسلط کامل دارد. جی جین هی بازیگر و مدل کره ای دارای کمربند مشکی ورزش رزمی هاپکیدو است و بازیگری را از سال ۱۹۹۴ آغاز کرده است. ادامه بیوگرافی جی جین هی بازیگر نقش افسر مینجانگو در سریال جواهری در قصر را با ما می خوانیم.

بازیگر نقش افسر مین جانگو در سریال جواهری در قصر کیست بیوگرافی و عکس میانسالی

بازیگر نقش افسر مین جانگو در سریال جواهری در قصر کیست

جی جین هی بازیگر سرشناس کره بوده که در نقش افسر مین جانگو در سریال جواهری در قصر بازی کرده است او متولد ۲۴ ژوئن ۱۹۷۱ در سئول به دنیا آمده است

جی جین هی، بازیگر و مدل کره ای میباشذ وی در ۲۴ ژوئن ۱۹۷۱ در سئول به دنیا آمده است و برای درخشش در نقش افسر مین جانگو در سریال جواهری در قصر شهرت زیادی به دست آورده است سریالی که به زبان های مختلف دوبله و پخش شد و همین باعث شهرت این هنرمند کره ای گردیده است. فارغ التحصیل لیسانس طراحی داخلی سبک فلزات از کالج میانوجوگی است و علاوه بر بازیگری در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد.

او علاوه بر بازیگری در ورزش نیز به صورت حرفه ای فعالیت دارد و در رشته رزمی هاپکیدو موفق شده کمربند مشکی بگیرد سپس در سال ۱۹۹۴ به صورت حرفه ای بازیگری را آغاز کرده است که در حال حاضر ان را ادامه میدهد.

بیوگرافی جی جین هی

جی جین هی، بازیگر و مدل کره ای می باشد او در ۲۴ ژوئن ۱۹۷۱ در سئول به دنیا آمده است و برای درخشش در نقش افسر مین جانگو در سریال جواهری در قصر شهرت زیادی به دست آورده است سریالی که به زبان های مختلف دوبله و پخش شد و همین باعث شهرت این هنرمند کره ای گردیده است

بازیگر نقش افسر مینجانگو در سریال جواهری در قصر کیست بیوگرافی و عکس میانسالی

سوابق بازیگری

جی جین‌هی یکی از بازیگران معروف کره جنوبی است که به زبان انگلیسی تسلط کامل دارد . او پیش از بازیگری به عنوان یک عکاس در آژانس تبلیغاتی فعالیت می‌کرد تا این که یک استعداد یاب از کمپانی iHQ او را تشویق کرد تا وارد بازیگری و سینما شود.

به همین دلیل جی جین هی از سال ۱۹۹۴ بطور حرفه ای وارد بازیگری شد. او با سریال منشی زن در سال ۲۰۰۱ و در سریال چهار خواهر به همراه چه ریم به ایفای نقش پرداخت و در سال ۲۰۰۳ در سریال جواهری در قصر، نقش مین جانگو، افسر گارد سلطنتی را ایفا کرد. جی جین هی، مسیحی و پیرو مذهب کاتولیک می‌باشد.

شروع بازیگری

در سال ۱۹۹۴ پا در عرصه بازیگری نهاد و اولین تجربه خود را با سریال منشی زن در سال ۲۰۰۱ کسب کرد و سپس در سریال چهار خواهر به همراه چه ریم بازی کرد که بازی انها به خوبی دیده شد.

این هنرمند در سال ۲۰۰۳ با درخشش در سریال جواهری در قصر با نقش مینجانگو، افسر گارد سلطنتی به شهرت زیادی رسید.

افسر گارد سلطنتی مین جانگو کیست

مین جانگو افسر گارد سلطنتی در جواهری در قصر

بازيگر نقش مينجانگو در سريال «یانگوم» افسر گارد سلطنتی است که به يانگوم علاقه پيدا كرده و در مقابل تمام مخالفان از وي حمايت مي‌كند، درباره نقش خود مي‌گويد: احساس مي‌كنم اين شخصيت را به خوبي مي‌شناسم به همين دليل از شيوه‌ي ايفاي نقشم راضي هستم. البته ويژگي‌هاي طراحي شده براي اين شخصيت هم با پيچيدگي‌هاي بسيار همراه نبود و در مجموع مي‌توان گفت «جواهري درقصر» قصه ساده‌اي داشت.

سریال جواهری در قصر معروفه به یانگوم به نویسندگی کیم یونگ هیون و کارگردانی لی یونگ هون تهیه و تولید شده است

ازدواج و همسر

وی در سال ۲۰۰۴ با لی سی یون ازدواج کرد.

سوابق

دانگ یی ۲۰۱۰
سینما پارادایز ۲۰۰۹
مردی که نمیتوانست ازدواج کند ۲۰۰۹
ستاره عاشق ۲۰۰۸
اسپوت لایت ۲۰۰۸
صدمین عروس ۲۰۰۵
روزهای بهاری ۲۰۰۵
خانوم کیم پولدار میشود ۲۰۰۴
جواهری در قصر ۲۰۰۳
نامه عشق ۲۰۰۳
بعد از باران ۲۰۰۲
چهارخواهر ۲۰۰۱

فیلمهایش
سو ۲۰۰۶
شاید عشق ۲۰۰۵
اگه تو جای من بودی ۲۰۰۳
اچ افسر مین ۲۰۰۲

اسم واقعی بازیگر نقش افسر مین جانگو در سریال جواهری در قصر

بیوگرافی جی جین هی بازیگر نقش افسر مین جانگو در سریال جواهری در قصر

بازیگر نقش افسر گارد سلطنتی مین جانگو در سریال جواهر در قصر کیست

عکس جدید افسر گارد سلطنتی مین جانگو در یانگوم

نظرات