معرفی نرم افزار های حسابداری پارمیس استار

0

از اساسی ترین ابزار های پیشرفت در دنیای امروز به کارگیری تکنولوژی های جدید در توسعه کسب و کار های مختلف است. امروزه هر بیزینسی که این ابزار قدرتمند را نادیده بگیرید از دنیا عقب می ماند و از مسیر ترقی خارج خواهد شد. انواع نرم افزار حسابداری از جمله نرم افزار حسابداری فروشگاهی و نرم افزار انبار از این ابزار های اساسی هستند که می توانند به نظم و سازماندهی اطلاعاتی شرکت و فروشگاه شما کمک کنند.

نرم افزار های حسابداری پارمیس استار

نرم افزار حسابداری پارمیس به صورت تخصصی می تواند هر کدام از نیاز های بیزینس ها مختلف را پاسخ دهد. از صورتحساب های مالیاتی و مدیریت پروژه ها تا موجودی انبار و حقوق پرسنل همه این موارد را می توانید با اطمینان کامل به نرم افزار حسابداری پارمیس واگذار کنید.

نرم افزار های حسابداری پارمیس استار

مزایا نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس

نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس محاسبه و رسیدگی به امور دریافتی ها و پرداختی های پرسنل در شرکت ها و فروشگاه های بزرگ و کوچک حتی با ده نفر پرسنل هم از مهمترین مسائلی است که صاحبان کسب و کار باید به آن توجه داشته باشند، با استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس می توانید این اطلاعات و امور را به طور مکانیزه انجام دهید.

گزارشات بیمه و دارایی و اقساط و… را می توانید با صحت و دقت بالا با استفاده از این نرم افزار حسابداری تهیه و مدیریت کرده تا بتوانید در هر زمان بهترین انتخاب ها و تصمیم ها را به عنوان مدیر بیزینس خود داشته باشید.

نرم افزار حقوق و دستمزد می تواند تمام فایل های بیمه و مالیاتی بانک را تهیه کند و فایل های خروجی که برای ارائه به سازمان ها و ادارات دولتی از جمله سازمان تامین اجتماعی و سازمان مالیاتی و…. لازم دارید را ایجاد می کند.

در این نرم افزار حسابداری پارمیس یعنی نرم افزار حقوق و دستمزد، مدیران می توانند به صورت نا محدود آیتم های پرسنل تعریف کرده تا اطلاعات به صورت یکپارچه و جامع دسته بندی شده و اداره آن تسهیل شود. نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس همانند نرم افزار حسابداری فروشگاهی می تواند با سازماندهی اطلاعات و داده های کسب و کار شما به اتخاذ سیاست های کاری درست در زمان و شرایط مناسب کمک کند.

نرم افزار های حسابداری پارمیس استار

مزایا نرم افزار انبار پارمیس

نرم افزار انبار پارمیس می تواند به اداره مکانیزه و تسهیل تهیه گزارشات انبار کمک کند و صاحبان کسب و کار می توانند با استفاده از نرم افزار انبار وضعیت انبار، موجودی و موقعیت کالا و محصولات مطلع شوند. از مزایای این نرم افزار قابلیت اتصال به کدینگ و بارکد خوان است که با این امکان می تواند اطلاعات ارائه شده در گزارشات را دقیق و مورد اعتماد تر از پیش تهیه کند

نرم افزار انبار پارمیس این امکان را به شما می دهد تا کالا یا محصولات را به صورت مشخصه دار در سیستم ثبت کنید با این قابلیت نرم افزار پارمیس به سادگی می توانید تمام محصولات را پیگیری کرده و روند فعالیت های انبار را سرعت بخشید.

در این نرم افزار انبار پارمیس می توان نحوه نمایش کالا ها را با توجه به نیاز خود تغییر داد به طور مثال می توان دسته ای از کالا یا محصولات را از لیست نمایش حذف کرد و برایند کلی را مورد بررسی قرار داد. در نرم افزار انبار امکان کد گذاری انبار های مختلف موجود است به علاوه نحوه شمارش کالا با توجه به نوع کالای شما قابل تنظیم است با این امکان شما می توانید واحد های شمارش کالا مانند لیتر، کیلوگرم و متر و… را برای اطلاعات کالا های خود استفاده کنید.

می توانید با استفاده از نسخه دموی نرم افزار انبار پارمیس، کارایی و کاربرد آن در فروشگاه خود بررسی کنید و با محیط کاربری آن آشنا شوید. برای استفاده از نسخه دمو نرم افزار حسابداری پارمیس می توانید از طریق راه های ارتباطی ارائه شده در سایت با کارشناسان واحد فروش ما تماس بگیرید و نسخه دمو را دریافت کنید

نرم افزار های حسابداری پارمیس استار

مزایا نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس

نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس با قابلیت ایجاد فروشگاه اینترنتی می تواند به صاحبان کسب و کار در توسعه و گسترش مخاطبان و مشتریان کمک کند و فروشگاه آنلاین یکپارچه برای هر صنفی ایجاد می کند. ارتباط قوی با مشتریان می تواند اصلی ترین پایه و اساس فروش و عرضه باشد، با استفاده از نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس می توانید با اطلاع رسانی و پیامکی و پیگیری مشتریان یک شبکه ارتباطی قدرتمند و اثر بخش تشکیل دهید.

اطلاع از حساب ها و گزارشات مالی و دارایی ها در کسب و کار های فروشگاهی مانند خرده فروشی ها و عمده فروشی ها و حتی سوپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای می تواند سودآوری و بازدهی را به طور چشمگیری افزایش دهد.

در نرم افزار حسابداری فروشگاهی می توانید برای سایر مدیران خود در بخش های مختلف کسب و کار نیز سطح دسترسی به نرم افزار و داده ها را تعیین کنید و کاربران مختلف با سطح دسترسی مورد نیاز تعریف کنید. این نرم افزار حسابداری پارمیس می تواند تمام دوره های تخفیف و پورسانت فروشگاه شما را پوشش دهد و اطلاعات و گزارشات این زمان ها و داده ها را لحاظ کرده و ارائه دهد.

از اصلی ترین مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس، اتصال به صندوق فروشگاهی با امکان نصب بر روی سیستم عامل های ویندوز، اندروید و به صورت تحت وب می باشد. این نرم افزار می تواند به تمام تجهیزات فروشگاه شما از جمله مانیتو ها، انواع ترازو های دیجیتال و حتی بارکد خوان ها متصل شود.

کلام آخر

با مکانیزه و به روز سازی سیستم کسب و کار و یا شرکت و سازمان خود می توانید از رقبا پیشی گرفته و از سرعت پیشرفت تکنولوژی عقب نمانید. نرم افزار حسابداری پارمیس می تواند به شما در این مسیر کمک کند و همانند دستیار حرفه ای تمام امور حسابداری بیزینس شما را انجام دهد.

در این مقاله با بررسی امکانات نرم افزار حسابداری فروشگاهی، نرم افزار حقوق و دستمزد و نرم افزار انبار سعی کردیم تا اطلاعات شما را در مورد این نرم افزار های حسابداری پارمیس کامل تر کنیم تا در صورت تمایل با به کارگیری آن ها به کسب وکار خود کمک کنید.

برای خرید و دریافت نمایندگی نرم افزارهای مالی و مدیریتی پارمیس می توانید با شماره ۰۲۱۸۷۷۵۸ تماس و یا به وبسایت www.ParmisIT.com مراجعه فرمایید.

نظرات