دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۵۹ پنجاه و نهم قسمت ۵۹ گیل دخت (تلوبیون)

0

سریال گیلدخت قسمت ۵۹ : دانلود کامل قسمت ۵۹ گیل دخت در این صفحه با کیفیت‌های عالی و نسخه اصلی از تلوبیون و آپارات و شبکه یک به صورت پخش انلاین و تماشای اینترنتی برای علاقه مندان به این سریال جذاب و محبوب قرار دادیم شما میتوانید در ادامه مطلب سریال گیل‌دخت قسمت ۵۹ را دانلود کنید.

دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت 59 (تلوبیون)

لینک دانلود و تماشای آنلاین سریال گیلدخت قسمت ۵۹ (منتشر شد)

قسمت ۵۹ سریال گیلدخت مانند هر هفته راس ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک تلویزیون پخش شد و تنها یک قسمت دیگر از این سریال تلویزیونی باقی مانده است سریالی که اینروزها با استقبال مردم مواجه شده و مورد توجه قرار گرفته است. بر اساس آمار بازدید آنلاین، سریال گیلدخت در صدر سالهای اخیر از نظر بازدید و محبوبیت می باشد و توانسته و در رقابت با دیگر مجموعه های تلویزیونی در رتبه اول پرمخاطب ترین مجموعه های نمایشی قرار بگیرد و شما می توانید در لینک زیر قسمت ۵۹ گیلدخت را با کیفیت۴۸۰p، ۷۲۰p ، ۱۰۸۰p دانلود و تماشا کنند

«گیلدخت» سریالی نمایشی به کارگردانی مجید اسماعیلی در سال ۱۳۹۹ تولید و پخش آن از اواخر سال ۱۴۰۱ آغاز شد.

قسمت ۵۹ سریال گیلدخت

اگر قسمت های پخش شده سریال گیل‌ دخت را تماشا نکردید می توانید از بخش دانلود همه قسمت های سریال گیلدخت در پایین صفحه کمک بگیرید.

داستان قسمت پنجاه و نهم گیل دخت

داستان گیلدخت درباره دختر و پسری به نام گلنار و اسماعیل است که در میان هیاهو و مهلکه قجری تارو پود دلشان با مهر و محبت هم بافته می‌شود. قصه و غصه عاشق و معشوقی است که اگر صد دلیل برای رفتن داشته باشند یک بهانه برای ماندن پیدا می‌کنند و… میترا رفیع، رضا اکبرپور، یاسمین معاوی، سعید چنگیزیان، حبیب دهقان نسب، فخرالدین صدیق شریف، فریبا متخصص، صالح میرزاآقایی، نفیسه روشن، شقایق فراهانی، پریوش نظریه، رامتین خداپناهی، ثریا قاسمی، محمود پاک نیت، حمید ابراهیمی، محمد فیلی، رویا جاویدنیا، مجید سعیدی، زیبا بنماران، فریده دریامج، امین میری، یوسف صفری بختیاری و… در این سریال هنرنمایی کردند

لازم به ذکر است، سریال گیلدخت به صورت هفتگی روزهای پنجشنبه ها و جمعه ها ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما در حال پخش است. تکرار آن نیز در ساعت های ۲ بامداد، ۹ صبح، ۱۵ ظهر می باشد. همچنین در جمعه شب ها دو قسمت گیلدخت در ساعت ۲۲ از آی فیلم پخش میشود.

نظرات