سایت خرید آنلاین بلیت بازی پرسپولیس و استقلال (دربی ۱۰۱) ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ +‌قیمت

0

آدرس سایت خرید آنلاین بلیت بازی پرسپولیس و استقلال (دربی ۱۰۱) ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ +‌قیمت بلیط

خرید بلیت الکترونیکی بازی پرسپولیس و استقلال (دربی ۱۰۱) فینال جام حذفی لیگ برتر ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ با اعلام فدرراسیون فوتبال آغاز شد بلیط فروشی فینال جام حذفی لیگ برتر بیست و دوم بین استقلال و پرسپولیس با حضور تماشاگران در سامانه footballeticket.ir انجام می پذیرد. هواداران دو تیم پرسپولیس و استقلال در بازی دربی صد و یکم (۱۰۱) می توانند با مراجعه به سامانه مذکور بلیت بازی را را تهیه کنند.

بلیط فروشی بازی استقلال و پرسپولیس دربی 101 دهم خرداد ۱۴۰۲

بلیط فروشی بازی استقلال و پرسپولیس دربی ۱۰۱ دهم خرداد ۱۴۰۲

سامانه بلیت فروشی دیدار استقلال و پرسپولیس دقایقی پیش فعال شد و بلیط فروشی دربی پایتخت در وب سایت footballeticket.ir آغاز شده که البته به دلیل هجوم هواداران سرخابی برای خرید بلیت فینال جام حذفی، با کندی و افت سرعت مواجه شده است.

خرید بلیط این دیدار از دقایقی پیش آغاز خواهد شد و هواداران استقلال و پرسپولیس می‌توانند با مراجعه به سایت مربوطه اقدام به تهیه بلیت در جایگاه مورد نظرشان بپردازند.

بازی دو تیم پرسپولیس و استقلال در چارچوب فینال جام حذفی لیگ برتر بیست و دوم دربی ۱۰۱، روز چهارشنبه دهم خرداد ۱۴۰۲ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود که بلیط های این بازی از ساعت ۱۴ روز دوشنبه فروخته می شود.

🔺خرید اینترنتی بلیت دیدار استقلال و پرسپولیس از سامانه http://footballeticket.ir برای تهیه بلیت انجام میشود و شما می توانید با مراجعه به این سامانه به راحتی خرید بلیط الکترونیکی این دیدار را تهیه کنید

این سامانه به منظور فروش بلیت های الکترونیکی مسابقات فوتبال طراحی شده است. از طریق این سامانه، کلیه علاقه‌مندان به حضور در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال، بلافاصله بعد از مشخص شدن زمان مسابقه می‌توانند پس از ثبت‌نام در سامانه، بلیط مسابقات مورد نظر خود را تهیه کنند.

راهنمای خرید

 • سامانه فروش بلیط دربی به‌نشانی footballeticket.ir دردسترس خریداران قرار دارد.
 • کسانی که قبلا در این سامانه ثبت‌نام کردند می‌توانند با مراجعه به سایت و کلیک کردن عبارت خرید بلیط، دست به کار شوند.
 • انتخاب بازی
 • انتخاب تیم و جایگاه
 • صندلی مورد نظر را انتخاب و اطلاعات شخصی خودتان را وارد کردید،
 • پرداخت وجه
  توجه: اگر نام کاربری را گم کردید، بعد از کلیک کردن روی گزینه نام کاربری خود را نمی‌دانم، باید کد ملی را وارد کنید تا نام کاربری که قبلا با آن ثبت‌نام کردید، نمایش داده شود.
 • اگر کلمه عبور را فراموش کرده باشید، تقریبا همین مراحل را باید طی کنید.
 • پاسخ به چند سوال امنیتی
 • رمز عبور جدید برای شما از طریق تلفن همراه پیامک می‌شود.
 • لطفا برای عبور از گیت های کنترل تردد حتما کارت ملی خود را همراه داشته باشید. توجه کنید که دستگاه تنها با خواندن کارت ملی و در
 • صورت تهیه بلیت مجوز عبور خواهد داد. در غیر این صورت همراه داشتن چاپ بلیت به صورتی که بارکد آن خوانا باشد الزامی است.
 • توجه داشته باشید گیت های ورودی در ورزشگاه تنها مجوز عبور به بلیت معتبر برای همان موقعیت را خواهند داد. لذا بلیت خریداری شده برای موقعیت شمال، جنوب و جایگاه ها تنها در گیت های ورودی مربوط به همان موقعیت معتبر خواهند بود و در ورودی های دیگر ورزشگاه مجوز عبور نخواهند داشت. این قانون فارغ از خانم و یا آقا بودن هواداران محترم و برای تمامی تماشاگران یکسان می باشد.
  از همراه داشتن کیف دستی و هرگونه اقلام ممنوعه و خطر ساز و یا هر شیء که قابلیت پرتاب داشته باشد جدا خودداری نمایید. از ورود این اقلام هنگام ورود به استادیوم جلوگیری خواهد شد.

قیمت بلیط دربی ۱۰۱

طبق اعلام مسئولین برگزاری مسابقه، قرار شد که ۵۰ هزار قطعه بلیت برای این دیدار حساس به فروش برسد که ظرفیت آن نیز ۵۰ – ۵۰ است یعنی هواداران هر کدام از دو باشگاه قادر به خرید ۲۵ هزار بلیت خواهند بود.
قیمت بلیت های روبروی جایگاه ۲۰۰ هزار تومان، پشت دروازه ها ۱۰۰ هزار تومان و طبقه دوم ۵۰ هزار تومان اعلام شده است.

نظرات