جدیدترین مدل های طرح ناخن دخترانه فانتزی و عروسکی برای خوش سلیقه ها ویژه ۱۴۰۲

0

طرح ناخن دخترانه فانتزی : امروزه بیشتر دختران خوش سلیقه مدل های طرح ناخن فانتزی و عروسکی را انتخاب می کنند و این مدل طرح ها بسیار طرفدار دارد. به همین علت مدل های طرح ناخن ویژه ۱۴۰۲ را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

طرح ناخن دخترانه فانتزی

جدیدترین مدل های طرح ناخن دخترانه فانتزی و عروسکی برای خوش سلیقه ها ویژه ۱۴۰۲

کاشت ناخن چیست ؟

گفته می‌شود داشتن دست‌هایی زیبا به داشتن ناخن‌هایی زیبا وابسته است شاید به همین دلیل است که خانم‌ها این روزها زیاد به سمت روش‌های زیباتر کردن ناخن‌ها مانند کاشت ناخن رو آورده‌اند. البته علاوه بر زیبایی دلایل دیگری چون مشکلات ناخن‌ها و داشتن ناخن‌های بدفرم و بد رنگ خیلی‌ها را ترغیب به انجام این عمل می‌کند. کاشت ناخن مخصوصا برای کسانی که ناخن‌های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند مناسب است و مانع عادت جویدن ناخن می‌شود.

ناخن دخترانه فانتزی

انواع کاشت ناخن

  • کاشت ناخن قالبی
  • کاشت ناخن پودری
  • ناخن ژله ای
  • روش میکس
  • روش فیبر یا گیاهی
  • ناخن دیپینگ
  • ناخن با فرمر

انواع کاشت ناخن

میزان ماندگاری کاشت ناخن بستگی به مواد و شرایط آب و هوایی دارد. در حالت عادی فرد باید پس از ۳ تا ۴ هفته پس از انجام کاشت برای ترمیم مجدد اقدام کند. ماندگار ترین نوع کاشت ناخن پودری می باشد.

علت هوا گرفتن کاشت ناخن

اگر در کاشت ناخن حد فاصل کوتیکول و مواد گذاری که حدود ۱ میل است رعایت نگردد، کاشت ناخن هوا می گیرد. برای هوا نگرفتن باید بر روی ناخن ها در آخر سوهان کشی دقیقی با زاویه ۴۵ درجه انجام شود.

علت ترک خوردن ناخن کاشته شده

کاشت ژله ای معمولا در مکان های خشک ترک می خورند.اگر از مواد کمی در کاشت پودری استفاده شود امکان ترک خوردن وجود دارد.سوهان کشی بیش از حد موجب ترک خوردن ناخن ها می شود.مرغوب نبودن مواد پودر مورد استفاده و یا آغشته نشدن قلموی کار به لیکویید سبب ترک خوردن ناخن ها می شود.

علت ترک خوردن ناخن کاشته شده

کاشت ناخن

کاشت ناخن دخترانه

نحوه کاشت ناخن

مدل های طرح ناخن دخترانه

طرح ناخن عروسکی

طرح ناخن شیک

همراه ما باشید

نظرات