بازیگر نقش شهره در سریال دادزن کیست؟ بیوگرافی و عکس های میانسالی

0

بازیگر نقش شهره در سریال دادزن کیست بیوگرافی و عکس های میانسالی

بازیگر نقش شهره در سریال دادزن کیست بیوگرافی و عکس های شخصی و ناگفته های بازی خاطره حاتمی بازیگر نقش بازیگر نقش شهره در سریال دادزن را می خوانید

بازیگر نقش شهره در سریال دادزن کیست بیوگرافی و عکس

مجموعه «دادزن» با کارگردانی عباس خواجه‌ وند ساخته شده و این روزها از شبکهنمابش خانگی پخش می‌شود و بازیگران بسیار زیادی در این سریال مشغول بازی هستند که یکی از آن ها بازیگر نقش «شهره» می باشد که با بازی خاطره حاتمی می باشد. خاطره حاتمی بازیگر نقش شهره در سریال دادزن میباشد.

شهره در سریال دادزن کیست

خاطره حاتمی بازیگر تئاتر و سینما در ۲۴ شهریور ۱۳۶۲ در تهران می باشد . او لیسانس رشته‌ روانشناسی بوده و پس از انصراف وارد رشته هنر و سینما شد و در حال حاضر یکی از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون ایران است. او فعالیت خود را با تئاتر آغاز کرد و سپس به تلوزیون و سینما راه یافت.

خاطره حاتمی بازیگر نقش شهره در سریال دادزن

سوابق بازیگری

سریال فقط به خاطر تو از دیگر آثار خاطره حاتمی است که باعث شهرت وی شد و او را مشهور کرد. وی با بازی در سریال کیمیا بر تجارب خود افزود. او در نمایش وقتی کبوترها ناپدید شدند و رویای یک نیمه شب تابستان ایفای نقش کرده است.

بازیگر نقش شهره در سریال دادزن کیست

اسم مادرس عفت زنجانی است و درباره مادرش گفته: ارتباطم با مادرم بسیارخوب و دوستانه است. ما مثل دو دوست هستیم؛ به شکلی که واقعا با مادرم احساس راحتی می کنم. من و مامان درباره همه چیز با هم حرف می زنیم و مسائل و دغدغه هایم را با او درمیان می گذارم. این موضوع مربوط به دوره جوانی ام نیست و از زمانی که به یاد دارم رابطه مان کاملا دوستانه بوده است.
مادر خاطره در مورد دخترش اینگونه می گوید: دوست دارم خاطره ازدواجی موفق داشته باشد. قطعا اگر دخترم که تک فرزندم است از خانه برود به شدت دلتنگ او خواهم شد اماخوشبختی او یکی از بزرگترین آرزو های من است ضمن اینکه خیلی دوست دارم نوه داشته باشم.

همه کارها و بازی های خاطره را دوست دارم اما بازی اش در تئاتر «متولد سال ۶۱ » و سریال «از نفس افتاده» را بیشتر از سایر کارهایش دوست دارم. در فیلم های سینمایی هم «قرنطینه» را خیلی دوست دارم. دخترم در آن فیلم نقش یک دختر سرطانی را داشت و موهایش را به خاطر بازی در ان نقش از ته تراشیده بود.

نظرات