ویپ چه ضرری دارد

0

برای خرید یک ویپ مناسب، ابتدا بهتر است با انواع ویپ ها آشنا شده و با مزایا و معایب هر یک از این محصولات آشنا شوید. همانطور که می دانید شرکت های مختلف سعی نمودند که محصولی را به عنوان جایگزین سیگار معرفی نموده و آن را ویپ نامیدند که این ویپ ها با بخار نمودن مایع موجود در خود یا همان جویس، حس سیگار کشیدن را در فرد ایجاد نموده و در نتیجه می توانند نیکوتین مورد نیاز ایشان را فراهم سازند. در کنار این امر ویپ ها از بسیاری مضرات سیگار دور بوده و انتخابی بهتر برای افرادی هستند که می خواهند به ترک و یا جایگزینی سیگار فکر کنند.

 خرید ویپ

خرید ویپ

البته امروزه ویپ ها به منظور تفریح و یا فان هم مورد استفاده قرار می گیرند که بدین منظور از ویپ ها و جویس هایی استفاده می شود که دود بیشتری را تولید می کنند. وقتی که شما به خرید ویپ فکر کنید، ممکن است به این نتیجه برسید که این محصولات قیمت بالایی داشته و ارزش خرید کمتری نسبت به سیگار دارند، اما بهتر است بدانید که با توجه به امکان استفاده مجدد و همچنین شارژ شدن باتری موجود در این محصولات، آن ها از جمله محصولات مقرون بصرفه جایگزین سیگار بوده و به همین دلیل نیز امروزه دارای محبوبیت بالایی هستند. اما همانطور که می دانید، برای خرید یک ویپ مناسب قبل از هر کار بهتر است با انواع آن ها آشنا شده و سعی کنید با توجه به معتبر ترین شرکت های ارائه دهنده این محصولات و همچنین انواع قیمت های بازار، بهترین نمونه ویپ را برای خودتان یافته و با توجه به شرایط مورد نظرتان حتی آن ها را تنظیم کنید.

خرید جویس

خرید جویس

اگر به تازگی به دنیای ویپینگ روی آورده باشید حتماً به خرید جویس مناسب خودتان هم فکر کرده اید. جویس ها همان ماده موجود در انواع ویپ ها هستند که در آن ها به بخار تبدیل شده و در واقع باعث ایجاد دود یا همان بخار ویپ ها هستند. بدین ترتیب انتخاب یک ویپ مناسب قبل از خرید جویس می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد و قبل از هر کاربهتر است با استفاده از راهنمایی های موجود در وبسایت های بررسی انواع ویپ ها بهترین گزینه موجود را برای خودتان برگزینید. بعد از خرید یک ویپ مناسب، بهتر است با توجه به شرکت های مختلف ارائه دهنده جویس ها شرکتی را برگزینید که تا کنون از محبوبیت بالا تری برخوردار باشد و به جهت خرید محصول اصل و مطمئن، سعی کنید آن را از فروشگاه معتبری تهیه بفرمایید. همانطور که حتماً می دانید، جویس ها از موادی همچون گلیسرین گیاهی، طعم دهنده ها، PG و نیکوتین تشکیل شده اند و در نتیجه می توانند نیکوتین مورد نیاز افراد مختلف را تامین نموده و آن ها به جایگزینی این محصولات با سیگار ترغیب کنند. البته ترکیب مواد بکار رفته در آن ها و همچنین درصد نیکوتین موجود در هر یک از جویس ها می تواند بر اساس شرکت سازنده دارای تفاوت هایی نیز باشد و توجه به این تفاوت ها می تواند از اهمیت بسزایی در هنگام خرید آن ها برخوردار باشد. در صورتی که به تازگی سیگار را کنار گذاشته اید و می خواهید از مقادیر بالا تری نیکوتین بهره مند شوید، بهترین کار استفاده از جویس های دارای مقادیر بیشتر نیکوتین می باشد ولی در غیر این صورت می توانید از مقادیر معمول نیکوتین استفاده کنید.

خرید سالت

خرید سالت

امروزه محصولات گوناگونی برای استفاده در ویپ ها به بازار عرضه شده اند و سالت ها یکی از نمونه های پر فروش در این زمینه محسوب می گردند. در چنین شرایطی است که خرید سالت و داشتن اطلاعات کافی در این زمینه امری ضروری برای افراد علاقه مند به استفاده از ویپ ها بجای سیگارمعمولی تبدیل شده است و در نتیجه داشتن اطلاعات مناسب درباره ویژگی های سالت و تفاوت های آن با جویس می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد. بدین منظور بهتر است بدانید که سالت ها در اغلب موارد دارای مقادیر بالاتری نیکوتین بوده و در نتیجه بیشتر مناسبی افرادی است که به فکر بهترین راه جایگزین سیگار هستند و به تازگی سیگار را کنار گذاشته اند. همچنین سالت ها می توانند گزینه های مقرون بصرفه تری نسبت به جویس ها باشند چرا که با مصرف مقادیر کمتری از آن ها شما به نیکوتین مورد نیاز خودتان دست خواهید یافت و می توانید با پرداخت هزینه کمتر به میزان مورد نظر نیکوتین خود دست یابید. اما بهتر است بدانید که سالت ها معمولاً با استفاده از دستگاه های پاد سیستم کار کرده و بدین ترتیب میزان دود و بخار کمتری تولید می کنند، در نتیجه برای افرادی که به ویپینگ به عنوان سرگرمی می نگرند می توان سایر ویپ ها را پیشنهاد داد. اما در صورتی که شما هم همانند بسیاری دیگر از افراد به فکر بهترین راه جایگزین سیگار هستید، خرید سالت می تواند از گزینه های پیش روی شما محسوب گردد.

نظرات