دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۵۸ پنجاه‌و‌هشتم قسمت ۵۸ گیل دخت (تلوبیون)

0

سریال گیلدخت قسمت ۵۸ : دانلود کامل قسمت ۵۸ گیل دخت با کیفیت‌های عالی و نسخه اصلی از تلوبیون و آپارات و شبکه یک به صورت پخش انلاین و تماشای اینترنتی امکان پذیر شد و شما میتوانید در ادامه صفحه سریال گیل‌دخت قسمت ۵۸ را دانلود کنید.

دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت 58 (تلوبیون)

لینک دانلود و تماشای آنلاین سریال گیلدخت قسمت ۵۸ (منتشر شد)

قسمت ۵۸ سریال گیلدخت مانند هر هفته راس ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه ۱ تلویزیون ایران پخش شد سریالی مهیج از دل تاریخ که با صحنه های عاشقانه و تاریخی مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده و توانسته در رقابت با دیگر مجموعه های تلویزیونی در رتبه اول پرمخاطب ترین سریال قرار بگیرد و شما می توانید در لینک زیر قسمت ۵۷ گیلدخت را دانلود و تماشا کنند

«سریال گیل دخت» به کارگردانی مجید اسماعیلی در سال ۱۳۹۹ تولید و پخش آن از اواخر سال ۱۴۰۱ آغاز شد.

قسمت ۵۸ سریال گیلدخت

اگر قسمت های پخش شده سریال گیل‌ دخت را تماشا نکردید می توانید از بخش دانلود همه قسمت های سریال گیلدخت در پایین صفحه کمک بگیرید.

زمان پخش

سریال گیلدخت به صورت هفتگی روزهای پنجشنبه ها و جمعه ها ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما در حال پخش است. تکرار آن نیز در ساعت های ۲ بامداد، ۹ صبح، ۱۵ ظهر می باشد. همچنین در جمعه شب ها دو قسمت گیلدخت در ساعت ۲۲ از آی فیلم پخش میشود.

داستان گیلدخت حکایت گلنار و اسماعیل است که در میان هیاهو و مهلکه قجری تارو پود دلشان با مهر و محبت هم بافته می‌شود. قصه و غصه عاشق و معشوقی است که اگر صد دلیل برای رفتن داشته باشند یک بهانه برای ماندن پیدا می‌کنند و… میترا رفیع، رضا اکبرپور، یاسمین معاوی، سعید چنگیزیان، حبیب دهقان نسب، فخرالدین صدیق شریف، فریبا متخصص، صالح میرزاآقایی، نفیسه روشن، شقایق فراهانی، پریوش نظریه، رامتین خداپناهی، ثریا قاسمی، محمود پاک نیت، حمید ابراهیمی، محمد فیلی، رویا جاویدنیا، مجید سعیدی، زیبا بنماران، فریده دریامج، امین میری، یوسف صفری بختیاری و… در این سریال هنرنمایی کردند

نظرات