دانلود کامل قسمت اول سریال قهوه ترک قسمت ۱ لینک مستقیم و پخش آنلاین

0

دانلود کامل قسمت اول سریال قهوه ترک قسمت ۱ لینک مستقیم و پخش آنلاین

دانلود کامل قسمت اول سریال قهوه ترک (قسمت ۱ سریال قهوه ترک) لینک مستقیم و رایگان با بازی امیر جعفری و حامد بهداد و سارا رسول زاده ۳ خرداد ۴۰۲ از فیلم نت منتشر شد که در ادامه مطلب قسمت اول سریال قهوه ترک قسمت اول را دانلود کنید

دانلود کامل قسمت اول سریال قهوه ترک قسمت ۱ لینک مستقیم و پخش آنلاین

سریال ایرانی قهوه ترک در ژانر پلیسی – جنایی هر هفته چهارشنبه ها ۸ صبح از طریق فیلم نت منتشر میشود که و اولین قسمت آن ۳ خرداد پخش شد که قسمت ۱ افزوده شد:

داستان سریال قهوه ترک پلیسی و جنایی است.

پخش سریال قهوه ترک، ۴ شنبه ها ساعت ۸ صبح از نماوا دانلود قسمت اول

قهوه ترک سریالی پلیسی با هنرنمایی حامد بهداد، سارا رسول‌زاده، امیر جعفری، مجتبی پیرزاده، محمد ولیزادگان، امیر نوروزی، بهاره کیان‌افشار و شاهرخ فروتنیان، به کارگردانی علیرضا امینی، نویسندگی مریم تاجیک و حمزه صالحی و تهیه کنندگی ایرج محمدی محصول سال ۱۴۰۰ کشور ایران است
تازه‌ترین محصولات اختصاصی پلتفرم فیلم‌نت به کارگردانی علیرضا امینی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته به‌زودی منتشر خواهد شد. فیلمنامه این اثر توسط محمد رضایی‌راد بر اساس طرحی از نغمه ثمینی و محمد رضایی‌راد به نگارش در آمده است.

فیلمنامه این مجموعه توسط محمد رضایی‌راد بر اساس طرحی از نغمه ثمینی و محمد رضایی‌راد به نگارش درآمده است. نغمه ثمینی پیشتر همراه با حسن فتحی نگارش سریال «شهرزاد» را عهده‌دار بود و رضایی‌راد هم که بیشتر در حوزه نمایشنامه‌نویسی فعالیت دارد، در فیلمی به کارگردانی سیروس حسن پور با نام «چوپان دروغگو» با ثمینی همکاری داشته است.

سریال پلیسی «قهوه ترک» با بازی حامد بهداد است. حامد بهداد، امیر جعفری و مجتبی پیرزاده از بازیگران اصلی «قهوه ترک» هستند.

«قهوه ترک» به تهیه‌کنندگی محمد شایسته و کارگردانی علیرضا امینی ساخته شده است. امینی چند سال قبل سریال «تعطیلات رویایی» را برای پخش در نوروز ۱۳۹۷ تلویزیون ساخت.

نظرات