اکسکینو

زمان پخش و تکرار سریال برف بی صدا می بارد از شبکه آی فیلم ۱۴۰۲ + روزهای پخش

0

سریال برف بی صدا می بارد از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال برف بی صدا می بارد برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال برف بی صدا می بارد

به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی محصول سال ۱۳۹۹ در ژانر اجتماعی،درام و خانوادگی است. این سریال بر اساس آخرین نوشته مسعود بهبهانی‌نیا ساخته شده‌است.این مجموعه از ۳ دی تا ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ به روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت اما همزمانی با مناسبت‌های عید نوروز و ماه رمضان پخش آن را متوقف و همچنین به دلیل مشکلاتی این وقفه تا تیرماه ۱۴۰۱ ادامه پیدا کرد. ناگفته نماند این سریال در سه دهه مختلف ۶۰، ۷۰ و ۹۰ روایت می‌ شود و این سریال، طولانی ترین سریال تلویزیون به شمار می آید. اکنون قرار است برای بار اول این مجموعه از شبکه آی فیلم بازپخش شود.

از جمله هنرمندان این سریال می توان به الیکا عبدالرزاقی،پوریا پورسرخ،پاشا رستمی،پوریا شکیبایی،مریم شیرازی،فرهاد آئیش،آتیلا پسیانی،مینا وحید،پانته آ سیروس،ثریا قاسمی و… اشاره کرد.

در خلاصه سریال آمده اگر بمانی، غزل غزل ترانه لبخند به پایت می ‌ریزم. پرده حسرت از دلت برمی‌کنم. برف بی‌صدا می‌بارد، دردانه من. بمان تا رسم پذیرایی از تقدیر را بجا آوریم…

در کل قصه تلاش‌های یک دشمن قدیمی برای برهم زدن اتحاد یک خانواده اصیل ایرانی است

سریال برف بی صدا می بارد از شبکه آی فیلم

ساعت تکرار و زمان پخش سریال برف بی صدا می بارد از شبکه آی فیلم

این سریال ۱۰۰ قسمتی از سه شنبه هرشب از ۲ خرداد ۱۴۰۲ هرشب ساعت ۲۲ و تکرار آن روز بعد ساعت ۶ بامداد و ۱۴ ظهر از شبکه آی فیلم پخش می شود.

از دیگر هنرمندان مجموعه می توان به مائده طهماسبی،فریبا متخصص،هادی دیباجی،سیامک ادیب،مجید زارع زاده،مهسا طهماسبی و… اشاره کرد.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات