مهاجرت ناگهانی سیروان خسروی به ترکیه خبرساز شد +‌عکس جدید بعد از مهاجرت

0

مهاجرت ناگهانی سیروان خسروی به ترکیه خبرساز شد +‌عکس جدید بعد از مهاجرت

ماجرا و علت مهاجرت سیروان خسروی خواننده پاپ از ایران چه بود؟ و آیا صحت دارد؟ خبر مهاجرت سیروان خسروی خواننده مشهور پاپ از ایران رفت از ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی پربازدید شد و خبرها حاکی از این است که این خواننده معروف از ایران خارج شده است و هم اکنون در استانبول ترکیه اقامت دارد. عکس جدید سیروان خسوری حکایت از مهاجرت وی به ترکیه دارد. اما علت خروج سیروان خسروی از ایران چیست و علت مهاجرتش چیست؟

مهاجرت سیروان خسروی خواننده پاپ از ایران رفت

به گزارش بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی: «سیروان خسروی» سه شنبه قبل و دو روز بعد از پس گرفتن پاسپورتش و رفع ‎ممنوع الخروجی، از ‎ ایران خارج شده است. او ‎کنسرت آخرش را روز اجرا با توضیح «توصیه پزشک برای لغو برنامه» ‎لغو کرد. آینده کاری او و بازگشت یا عدم بازگشت اش، مشخص نیست. (عکس هفته گذشته ثبت و مربوط به حضور او در کافه باری در ‎استانبول است).

مهاجرت سیروان خسروی خواننده پاپ از ایران رفت

گفتنی است سیروان خسروی سه شنبه قبل و دو روز بعد از پس گرفتن پاسپورتش و رفع ‎ممنوع الخروجی، از ‎ ایران خارج شده است. آخرین کنسرت وی در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ بود که لغو شد.
سیروان خسروی در سال ۱۳۶۱ در تهران متولد شده‌است و اصالتاً کرد است. پدرش کرمانشاهی و مادرش سنندجی است.

او از سن ۱۱ سالگی به مدت چهار سال نزد اوی جونیو به آموزش موسیقی و کیبورد پرداخت. او از همان دوران نوجوانی با دیدن انیمیشن شیر شاه به موسیقی التون جان علاقه‌مند شد.

وی در ۱۶ سالگی زیر نظر کاوه یغمایی با اصول نوازندگی کیبورد و سبک راک آشنا شد. سیروان همراه گروه کاوه یغمایی در دو کنسرت سال‌های ۱۳۷۹ و ۱۳۸۰ به عنوان نوازنده کیبورد در آن حضور داشت که این تنها اجراهای سیروان به عنوان نوازنده بر روی صحنه بوده‌است.

مهمترین عامل در وارد شدن سیروان به عرصهٔ موسیقی حضور و آشنا شدن وی با مراحل ضبط آلبوم (مترسک) کاوه یغمایی بوده‌است. آلبوم مترسک محرک اصلی سیروان برای شروع آهنگسازی و بیان ایده‌ها و افکار موسیقی‌اش بود. سیروان خسروی برادر بزرگ‌تر زانیار خسروی (خوانندهٔ پاپ) است.

نظرات