arongroups

بازیگر نقش میترا در سریال تب و تاب کیست بیوگرافی و عکس های جنجالی

0

بازیگر نقش میترا در سریال تب و تاب کیست بیوگرافی و عکس های جنجالی

پریسا دوستی بازیگر نقش میترا در سریال تب و تاب کیست بیوگرافی و عکس های شخصی و ناگفته های بازی پریسا دوستی بازیگر نقش میترا در سریال تب و تاب را می خوانید

بازیگر نقش میترا در سریال تب و تاب کیست بیوگرافی و عکس

مجموعه جدید «تب و تاب» با کارگردانی داریوش مختاری ساخته شده و این‌شب‌ها از شبکه دو سیما پخش می‌شود و داستان چند خانواده را روایت می کند و بازیگران و چهره های جوان زیادی در این سریال مشغول بازی هستند که یکی از آن ها بازیگر نقش «میترا» می باشد

میترا سریال تب و تاب کیست

پریسا دوستی میترا در سریال تب و تاب

پریسا دوستی متولد دهه ۷۰ در تهران فارغ التحصیل بازیگری می باشد. او فعالیت خود را با تئاتر آغاز کرد و سپس وارد تلویزیون شد.

سوابق بازیگری

پریسا دوستی، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، برای اولین بار با بازی در نمایش عتیقه به کارگردانی علیرضا همتیان وارد بازیگری شد. او تاکنون در چندین نمایش به روی صحنه رفته که از جمله می توان به آثاری چون حال همه ما خوب است به کارگردانی امیر نعمتی و پس از آن نمایش عتیقه به کارگردانی علیرضا همتیان و تب سرد روی پیشانی داغ ساخته علی حاتمی نژاد اشاره کرد. پریسا دوستی علاوه بر بازیگری، نویسنده و کارگردان نیز می باشد

جدیدترین اثر بازیگری پریسا دوستی مربوط به بازی سریال «صبح آخرین روز» به کارگردانی حسین تبریزی می باشد که در سال ۱۴۰۱ از شبکه ۲ پخش شد.

ورود به تلویزیون

این بازیگر در سال ۱۴۰۱ با سریال «صبح آخرین روز» به کارگردانی حسین تبریزی وارد قاب تلویزیون شد و سپس با ایفای نقش در سریال “تب و تاب” تجارب خوبی را کسب کرد.

صبح آخرین روز مجموعۀ تلویزیونی ایرانی در ژانر امنیتی-سیاسی به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه‌کنندگی مصطفی علمی‌فرد است. این سریال درمورد زندگی شهید مجید شهریاری ساخته شد، که از اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ به روی آنتن شبکه دو رفت. این سریال در تهران، زنجان و مریوان تصویربرداری شده‌است و محصولی از شبکهٔ اشراق (شبکه استانی زنجان) است.

عکس بازیگر نقش میترا در سریال تب و تاب

بازیگر نقش میترا در سریال تب و تاب کیست

بازی در تب و تاب

سریال تب و تاب با بازی پریسا دوستی و با بازی بازیگران مطرح سینما و تلویزیون ایران در ۳۶ قسمت و به کارگردانی داریوش مختاری ساخته شده و از ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ از شبکه دو سیما پخش می‌شود. پریسا دوستی ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد است.

پریسا دوستی بازیگر نقش میترا در سریال تب‌و‌تاب می باسد. که نقش دختر حاج فتاح و مه لقا را بازی می کند که درگیر حواشی و ماجراهای خانوادگی شدند. او یرای مرخصی و دیدن مادرش که ار کربلا امده به تهران سفر کرده و در این سفر متوجچه میشود که برادرش معین با پدر و مادرش مشکل پیدا کرده و چالش بزرگی برای مادرش مه لقا بوجود اورده است.

منبع: اختصاصی مجله اینترنتی حرف تازه

نظرات