arongroups

عکس و فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری حسام محمودی بازیگر را کامل ببینید

0

عکس و فیلم کامل مراسم تشییع و خاکسپاری حسام محمودی بازیگر تلویزیون کامل ببینید که امروز جمعه ۱۵ اردیبهشت از ساعت ۱۰:۳۰ در قطعه هنرمندان بهشت زهرا با حضور خانواده و همسرش و جمعی از بازیگران و کارگردانان و هنرمندان کشورمان برگزار شد. حسام محمودی بازیگر سینما و تلویزیون شامگاه ۱۲ اردیبهشت‌ماه بر اثر ایست قلبی فوت کرد. پیکر این بازیگر جوان امروز جمعه ۱۵ اردیبهشت ماه در میان اندوه خانواده و جمعی از بازیگران و مردم عادی در حال بدرقه به آرامگاه ابدی است تا در بهشت زهرای تهران تشییع و به خاک سپرده شد.

عکس و فیلم مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری حسام محمودی بازیگر را کامل ببینید, همسر و دختر حسام محمودی در مراسم تشییع جنازه

عکس و فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری حسام محمودی بازیگر را کامل ببینید

مجله حرف تازه، مراسم تشییع حسام محمودی بازیگر تلویزیون روز جمعه ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ صبح از مقابل حوزه هنری به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا برگزار شد.

پدر و همسر حسام محمودی در مراسم حضور داشتند و به دلیل شرایط نامساعد روحی نتوانستند.

قطعه «خداحافظ ای داغ دل بر نشسته » و چند قطعه دیگر با حال و هوای خاکسپاری، پیش از آغاز مراسم پخش شد.

فیلم کامل مراسم خاکسپاری حسام محمودی

تصاویر بازیگران

هنرمندانی چونهادی حجازی‌فر، علیرضا کمالی، فرید سجادی‌حسینی، شهره سلطانی، بانیپال شومون، علیرضا استادی، باران کوثری و… حضور دارند.

مازیار میری، همایون اسعدیان و نوید محمودی از کارگردانان سینما و تلویزیون که تجربه همکاری با این بازیگر را در پروژه‌های خود داشتند، از حاضران در این مراسم هستند.

تصاویر مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری حسام محمودی بازیگر را کامل ببینید

اجرای مراسم توسط باربد بابایی

باربد بابایی که اجرای برنامه را بر عهده داشت گفت: مطمئنم هیچکس از حسام محمودی خاطره بدی ندارد، او قلب رئوف و مهربانی داشت و به افتخار همه خوبی‌های او دست بزنید.

شهره سلطانی بازیگر روی صحنه آمد و بیان کرد: من با او در سریال «لحظه گرگ و میش» همکاری داشتم. نمی‌دانم از خوبی‌های او، از مهربانی‌ها و شرافت او چه بگویم او همکار و دوست خوبی بود چند ماه پیش باهم صحبت کردیم و قرار بود پروژه‌ای داشته باشیم اما نشد. روحش شاد.

عکس های مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری حسام محمودی بازیگر را کامل ببینید

علیرضا کمالی در مراسم خاکسپاری حسام محمودی

در ادامه علیرضا کمالی روی صحنه آمد و در سخنانی کوتاه به ویژگی‌های اخلاقی حسام محمودی پرداخت.

نوید محمودی کارگردان سینما و تلویزیون

سپس نوید محمودی کارگردان سینما و تلویزیون عنوان کرد: سالهاست که با حسام دوست بودم. دو شب پیش با او حرف می‌زدم ما آدم‌های تنهایی هستیم که وقتی یک کاری می‌کنیم شما ما را دوست دارید، اما وقتی کاری دیگر می‌کنیم بدتان می‌آید.

وی ادامه داد: شما نمی‌دانید شادی و غم شما چه بر سر ما می‌آورد هر کدام از عزیزان ما می‌رود بخشی از قلب ما می‌رود، حسام کاری با من کرد که تا ساعت‌ها نمی‌توانستم باور کنم بسیار او را دوست داشتم. عزیز و نجیب بود. لطفاً هر کسی صدای من را می‌شنود تو را به قرآن مراقب ما باشید ما موجودات تنهایی هستیم که بتوانیم شما را راضی نگه داریم.

پدر و همسر حسام محمودی دعوت کرد تا چند جمله‌ای درباره این هنرمند صحبت کنند که به دلیل شرایط نامساعد روحی نتوانستند.

مازیار میری کارگردان اعلام کرد، قرار است مراسم تشییع پیکر این هنرمند فقید از ساعت ۱۰:۳۰ جمعه ۱۵ اردیبهشت در قطعه هنرمندان بهشت زهرا برگزار شود. پیکر حسام محمودی بعد از تشییع در همین قطعه به خاک سپرده می شود.

حسام محمودی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ۱۲ اردیبهشت‌ماه بر اثر ایست قلبی در منزلش از دنیا رفت.
محمودی متولد یکم فروردین سال ۱۳۶۵ در تهران بود. او امسال با دو فیلم سینمایی غریب و عطرآلود در جشنواره فیلم فجر حضور داشت.

وی در سال ۱۳۹۷ و به واسطه حضور در مجموعه گرگ و میش همایون اسعدیان به شهرت رسید. رمانتیسم عماد و طوبا، آستیگمات، سد معبر، مرگ ماهی، امروز، حق سکوت، مردن به وقت شهریور، شب بیرون و خسته نباشید! از دیگر فیلم‌های سینمایی این بازیگر فقید بودند.

این خبر تا پایان مراسم بروز رسانی می شود…

نظرات