دانلود کامل سریال دیو و ماه پیشونی قسمت نهم ۹ (قسمت ۹ ماه پیشونی) +‌فیلم

0

دانلود کامل قسمت ۹ نهم سریال دیو و ماه پیشونی (قسمت ۹ دیو و ماه پیشونی)💗 لینک مستقیم و حجم‌رایگان با بازی علی صادقی، لیلا اوتاد، افسانه بایگان به کارگردانی حسین قناعت سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ از نماوا و فیلیمو منتشر شد که در ادامه مطلب دانلود قسمت ۹ دیو و ماه پیشونی را دانلود کنید

دانلود کامل سریال دیو و ماه پیشونی قسمت نهم 9 (قسمت ۹ ماه پیشونی) +‌فیلم

در قسمت ۹ سریال دیو و ماه پیشونی خواهید ماه پیشونی با همراهان تازه و نوجوانش برای شکستن طلسم شهر باید کلید شکستن این طلسم را بیابد: کلیدی که گم شده است! ✔….

سریال دیو و ماه پیشونی💗
کیفیت های دانلود: نسخه ۱۰۸۰p ، ۱۰۸۰p ،نسخه ۷۲۰p ، نسخه ۴۸۰p ، Full HD BluRay
محصول ۱۴۰۱ با لینک قانونی نیم بها
کارگردان: حسین قناعت
ژانر: فانتزی، درام، کودک
تاریخ انتشار: زمستان ۱۴۰۱
تعداد قسمت‌ها: ۱۵ اپیزود
ویژه شبکه نمایش خانگی
تهیه‌کننده: مهدی یاری
پخش دیو و ماه پیشونی، سه شنبه ها ساعت ۸ صبح از فیلیمو دانلود قسمت نهم

سریال ایرانی دیو و ماه پیشونی در ژانر فانتزی، کودک و نوجوان هر هفته دوشنبه ها ۸ صبح از طریق فیلیمو منتشر میشود . لینک دانلود سریال دیو و ماه پیشونی قسمت ۹ افزوده شد

داستان قسمت نهم

در داستان قسمت ۸ ماه پیشونی آمده: شهرچاق ها،شهر فست فود و غذاهای چرب،شهری که جسدهای مردگانشان را به دلیل سنگینی، با جرثقیل تشییع می کنند. اینجا شهری تازه است برای یافتن نشانی از بابا ابریشمی .ماه پیشونی برای رسیدن به پدر و مادرش، از هیچ طلسمی هراس ندارد.ماه پیشونی برای یافتن کمک، در “شهر قصه” به سراغ دیو جوان و مهربانی به نام ارژنگ با بازی علی صادقی می‌رود و آن دو برای شکستن طلسم پدر و مادر ماه پیشونی با هم همسفر می‌شوند.

سریال دیو و ماه پیشونی به کارگردانی حسین قناعت در اسفند ماه ۱۴۰۱ منتشر شد. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر کودک، فانتزی و خانوادگی می‌باشد. در این سریال علی صادقی، حسن پورشیرازی، افسانه بایگان، لیلا اوتادی، رامین ناصرنصیر، نگین معتضدی، ستایش موسوی، سیاوش چراغی پور، رضا شفیعی جم، الهام جدی، اصغر سمسارزاده، خشایار راد، عباس محبوب، بهراد خرازی، رابعه اسکویی، علی کاظمی، احمدرضا اسعدی، آتش تقی‌پور، امیرکیوان معصومی، عسل قرایی به هنرمندی پرداخته‌اند.

نظرات