arongroups

دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۴۸ چهل و هشتم قسمت ۴۸ گیل دخت (تلوبیون)

0

قسمت ۴۸ سریال گیلدخت : دانلود سریال گیلدخت قسمت ۴۸ امشب پخش شد با کیفیت‌های عالی و نسخه اصلی از تلوبیون و آپارات و شبکه یک امکان پذیر است. شما می توانید قسمت ۴۸ سریال گیلدخت با کیفیت عالی و پخش آنلاین از لینک مستقیم درج شده در این صفحه دانلود و تماشا کنید

gildokht-48

لینک دانلود و تماشای آنلاین سریال گیلدخت قسمت ۴۸ (منتشر شد)

سریال گیلدخت قسمت ۴۸ که امشب جمعه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ از شبکه یک پخش شد به راحتی دانلود و تکرار قسمت جدید گیلدخت تماشا کنید

مجموعه «گیل‌دخت» سریال تاریخی جدیدی به کارگردانی مجید اسماعیلی یکی از سریال‌ های پربیننده و پرمخاطب تلویزیونی است که با ماجرایی جذاب مخاطبان بسیاری را آخر هفته ها پای تلویزیون می‌نشاند و اینروزها مخاطبان زیادی را جذب خود کرده است.

قسمت ۴۸ سریال گیلدخت

اگر قسمت های پخش شده سریال گیل‌ دخت را تماشا نکردید می توانید از بخش دانلود همه قسمت های سریال گیلدخت در پایین صفحه کمک بگیرید.

جزئیات پخش

مجموعه گیلدخت به صضورت هفتگی روزهای پنجشنبه ها و جمعه ها ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما در حال پخش است. تکرار آن نیز در ساعت های ۲ بامداد، ۹ صبح، ۱۵ ظهر می باشد. همچنین در جمعه شب ها دو قسمت گیلدخت در ساعت ۲۲ از آی فیلم پخش میشود.

داستان گیل دخت حکایت گلنار و اسماعیل است که در میان هیاهو و مهلکه قجری تارو پود دلشان با مهر و محبت هم بافته می‌شود. قصه و غصه عاشق و معشوقی است که اگر صد دلیل برای رفتن داشته باشند یک بهانه برای ماندن پیدا می‌کنند و… میترا رفیع، رضا اکبرپور، یاسمین معاوی، سعید چنگیزیان، حبیب دهقان نسب، فخرالدین صدیق شریف، فریبا متخصص، صالح میرزاآقایی، نفیسه روشن، شقایق فراهانی، پریوش نظریه، رامتین خداپناهی، ثریا قاسمی، محمود پاک نیت، حمید ابراهیمی، محمد فیلی، رویا جاویدنیا، مجید سعیدی، زیبا بنماران، فریده دریامج، امین میری، یوسف صفری بختیاری و… در این سریال هنرنمایی کردند

نظرات