فیلم کامل حرکت وقیحانه و زشت رونالدو در مقابل هواداران الهلال و واکنش ها

5

ماجرای فیلم کامل حرکت وقیحانه و زشت رونالدو در مقابل هواداران الهلال و واکنش ها

فیلم حرکت کریستیانو رونالدو در پایان بازی با الهلال بعد از باخت مفتضحانه و حرکت زشت و غیر اخلاقی (لمس اندام تناسلی) او در مقابل هواداران تیم الهلال در دربی ریاض بین الهلال و النصر در لیگ برتر فوتبال عربستان باعث حواشی شده و او به شدت مورد انتقاد و فحاشی قرار گرفته است و برخی از کاربران و هواداران فوتبال خوستار اخراج رونالدو از لیگ فوتبال عربستان شدند. جزئیات و ماجرای کامل را در مجله حرف تازه بخوانید.

ماجرای فیلم کامل حرکت وقیحانه و زشت رونالدو در مقابل هواداران الهلال و واکنش ها

فیلم حرکت زشت کریستیانو رونالدو در بازی الهلال

در بازی دیشب الهلال مقابل النصر که کریستیانو رونالدو هم در این این تیم بازی می کند، او در پایان بازی النصر و الهلال که با نتیجه ۲ بر ۰ به سود الهلال تمام شد، حرکت زشت و ناپسند غیر اخلاقی با دست با لمس اندام تناسلی انجام داد که با انتقاداتی همراه بوده است. ویدئو حرکت زشت کریستیانو رونالدو در بازی الهلال را در زیر ببینید:

رفتار غیراخلاقی کریستیانو رونالدو با هواداران الهلال، سر و صدای زیادی به پا کرد و واکنش‌های متفاوتی در پی داشت و این حرکت بازتاب فراوانی در جامعه ورزشی و فوتبال داشت است.

گفتنی است، پس از شکست دو بر صفر النصر، در پایان بازی و خروج رونالدو از زمین مسابقه، هواداران الهلال به تشویق مسی پرداختند که این مسئله با واکنش زشت CR7 همراه شود.

اسپورت نوشت، النصر در داربی شهر ریاض برابر الهلال با دو گل شکست خورد. در این بازی کریستیانو رونالدو ۹۰ دقیقه برای تیمش‌ بازی کرد.

هواداران الهلال برای عصبانی‌کردن رونالدو شعار «مسی، مسی» سر دادند که این بازیکن پرتغالی را چه در بازی و چه بعد از بازی تحت تاثیر قرار داد. رونالدو در پایان بازی و در واکنش به حرکت هواداران الهلال رفتار بسیار زشت و غیر اخلاقی از خود نشان داد که اعتراض‌های زیادی را به دنبال داشته است؛ تا جایی که عده‌ای خواستار شکایت از این بازیکن به دادستان عمومی و حتی اخراج او شده‌اند.

لازم به ذکر است که پیش از این یک بازیکن به نام حسن کیتا چنین حرکتی را انجام داده بود که باعث شد از لیگ و کشور عربستان اخراج شود.

النصر با وجود این شکست در رده دوم جدول رده‌بندی باقی ماند اما شانس این تیم برای قهرمانی کم‌رنگ‌تر شد.

گفتنی است، کریستیانو رونالدو روزهای جالبی را در النصر سپری نمی‌کند و پس از تجربه کردن ناکامی در سوپرکاپ عربستان، حالا شانس چندانی برای قهرمانی در لیگ عربستان ندارد.

النصر با یک عملکرد ضعیف در دربی ریاض، دو بر صفر مغلوب الهلال شد. در صورتی که الاتحاد بتواند بازی هفته ۲۴ لیگ عربستان را ببرد، ضمن افزایش فاصله‌اش به ۶ امتیاز با النصر یک قدم دیگر به قهرمانی لیگ نزدیک‌تر خواهد شد.

کریستیانو رونالدو پس از شکست تیمش مقابل الهلال از سوی هواداران حریف فریاد همیشگی «مسی مسی» را شنید. رونالدو که مدت‌هاست این فریادها را در استادیوم تیم‌های رقیب می‌شنود، هنوز به این تحریک‌ها عادت نکرده و بازهم یک واکنش عصبی نشان داد. او در واکنش به فریاد مسی مسی هواداران الهلال در یک اقدام زننده، با لمس اندام تناسلی خود پاسخ آن‌ها را داد.

واکنش ها

پس از حرکت زشت کریستیانو رونالدو در پایان دربی ریاض، هواداران عربستانی خواستار محرومیت سنگین رونالدو و حتی اخراج او شده اند.

****
فیصل ابوثنین، بازیکن سابق الهلال، در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:

فدراسیون فوتبال عربستان در قبال با این اقدام شرم‌آور در خطر است. لیگ عربستان جاه‌طلبی خود را دارد و می‌خواهد در سطحی جهانی ظاهر شود و ستاره های بین‌المللی را جذب کند تا آنها به هیجان لیگ بیافزایند و هواداران را سرگرم کنند، نه اینکه این رفتار شرم آور و رسواکننده را داشته باشند‌. آیا قانون برای همه متخلفان، صرف نظر از شهرت آنها، اجرا خواهد شد؟

****

محمد العنزی، خبرنگار عربستانی و نزدیک به النصر، در یک مصاحبه تلویزیونی و به نقل از اعضای هیئت مدیره این باشگاه مدعی شد که آنها اتهامات نسبت داده شده به رونالدو را رد کرده و برای آن نیز دلایلی دارند.

این خبرنگار از قول مدیران النصر گفت که رونالدو در طول برگزاری دربی ریاض، از ناحیه حساس بدن، دچار آسیب دیدگی شده بود و هنگام خروج از زمین نیز به همین دلیل، دست خود را روی قسمت آسیب دیده اش گذاشته بود و او قصد توهین به هواداران الهلال را نداشته است.

این خبرنگار نیز از هواداران عربستانی درخواست کرد تا به موضوع مطرح شده دامن نزنند چرا که کریستیانو رونالدو از بالاترین سطوح فوتبالی دنیا به فوتبال عربستان آمده و انجام این حرکات در شأن او نیست!

منبع: گرداوری در مجله حرف تازه

5 دیدگاه در “فیلم کامل حرکت وقیحانه و زشت رونالدو در مقابل هواداران الهلال و واکنش ها

 1. ف گفت:

  چه بوسه ای به دست قاتل شیخ نمر می زدند!! آدم جگرش می سوخت

 2. فاطمه گفت:

  اخه با اشاره به گردن اشاره کرد اینا قاتلان نمر و بچه های یمن اند از ان می سوزند

 3. غلام گفت:
  2
  1

  من شک ندارم این در کودکی و نوجوانیش مفعول بوده

 4. اکبر گفت:
  2
  3

  با توجه به روحیات این حرکات ازش بعید نیس

 5. سهراب گفت:
  9
  4

  ایول رونالدو خوب جواب شونو دادی /فکر کنم رونالدو چهارسال آخر زندگی فوتبالی شو رفته النصر فقط حال کنه

نظرات