زمان پخش و تکرار سریال آینه از شبکه آی فیلم ۱۴۰۲ + روزهای پخش

0

سریال آینه از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال آینه برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال آینه از شبکه آی فیلم

این سریال به تهیه کنندگی رضا نصاریان و کارگردانی غلامحسین لطفی محصول سال ۱۳۶۳ در ژانر اجتماعی،درام و خانوادگی است. این مجموعه برای بار اوول در سال ۱۳۶۴ از شبکه یک پخش شد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت تا جایی که سال ۶۶ دو سری دیگر از این سریال ساخته شد. و اکنون بعد گذشت ۳۶ سال هنوز مورد توجه مردم قرار می گیرد و به همین علت قرار است از ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ از شبکه آی فیلم پخش شود.

از جمله هنرمندان این سریال می توان به اسماعیل محرابی،رضا بابک،رؤیا افشار،مهین شهابی،اکبر رحمتی،آشا محرابی،جواد خدادادی،مرجانه گلچین،حمید عبدالملکی،فردوس کاویانی و… اشاره کرد.

در خلاصه سریال آمده در هر قسمت از این مجموعه تلویزیونی، یکی از مسائل اجتماعی – خانوادگی به تصویر کشیده می‌شد. داستان هر بخش مستقل بود و مضامینی نظیر مادرزن و مادرشوهر، همسایگی، روابط مالک و مستأجر، خرافه‌گرایی، بهانه‌جویی، توقع بی‌جا، دهان‌بینی و بی‌مسئولیتی و غیره، محور اصلی آن‌ها بود. در پایان هر بخش، روشهای ساده و بهتر زیستن، در سکانسی تحتِ عنوانِ زندگی شیرین می‌شود ارائه می‌شد…

در واقع این سریال معضلا اجتماعی و خانوادگی پررنگ در جامعه را به خوبی در قالب قصه توضیح می دهند.

زمان پخش سریال آینه

ساعت تکرار و زمان پخش سریال آینه از شبکه آی فیلم

این سریال ۱۳ قسمتی از شنبه هرشب از ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ هرروز ساعت ۱۶ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۲ شب و ۸ صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود.

از جمله هنرمندان می توان به پوراندخت مهیمن،سیاوش طهمورث،گوهر خیراندیش،جمشید اسماعیل‌خانی،حسن زارعی،بمانی دلدار گلچین و… اشاره کرد.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات