فیلم شرم آور زنان بی حجاب در رستوران رضا رشیدپور در کیش‌+ حواشی پلمپ

0

فیلم شرم آور و باورنکردنی از حضور دختران و زنان بی حجاب در رستوران رضا رشیدپور و رقص مختلط با موسیقی غیرمجاز و حواشی پلمپ رستوران رضا رشیدپور مجری و بازیگر صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران به دلیل برهنگی و بی حجاب مشتریانش و رعایت نکردن شئونات اسلامی اخیرا جنجالی شده و با واکنش های منفی و بشدت تند کاربران و برخی چهره ها مواجه شده است.

فیلم رستوران رضا رشیدپور

 رستوران رضا رشیدپور

مجله حرف تازه، فیلم شرم آور و باورنکردنی از حضور دختران و زنان بی حجاب در رستوران رضا رشیدپور و حواشی پلمپ رستوران مجری صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران به دلیل برهنگی و بی حجاب مشتریانش اخیرا جنجالی شده و با واکنش های منفی و بشدت تند کاربران و برخی چهره ها مواجه شده است.

رستوران رشیدپور در کیش در ایام نوروز ۱۴۰۲ از سوی مقامات قضایی پلمپ شد و دلیل آن حضور زنان بدون حجاب بوده است. رشیدپور را که اکثر مردم به عنوان مجری می شناسند و اجراهای جنجال برانگیزی در تلویزیون داشته، حالا با اجازه دادن به زنان و دختران بی حجاب در رستورانش وارد حاشیه شده است. فیلمی منتشر شده رستوران رضا رشیدپور در کیش که نشان می دهد چرا رستوران این مجری جنجالی پلمپ و بسته شده است. در کلیپ زیر ببینید:

فیلمی که خبرگزاری برنا منتشر کرده است.

همشهری آنلاین به نقل از بیسیم چی نوشت: بر اساس این گزارش، مراجع نظارتی، مستندات کامل تخلفات رستوران رشیدپور را جمع‌آوری کرده‌اند و گفته می‌شود علاوه‌بر رقص و عدم رعایت شئونات اسلامی، تخلفات اعلام‌نشده‌ دیگری نیز در مستندات وجود دارد که تقدیم مراجع قضایی شده است!

یک منبع آگاه گفت که شهرت احتمالی رضا رشیدپور، مانع رسیدگی قضایی و برخورد محکم قانونی با تخلفات رستوران او نخواهد شد و به‌زودی قرار است این پرونده در دستگاه قضایی مورد رسیدگی جدی قرار گیرد.

رشیدپور مجری جنجالی که اینروزها هیچ آنتنی در تلویزیون ندارد و مدتی است که از تلویزیون حذف شده با راه اندازی یک رستوران در کیش مشغول به کار شده است. اما با رعاین نکردن قوانین و شئونات اسلامی و قانون شکنی پلمب شده است.

نظرات