arongroups

بازیگر نقش قوام الدوله در سریال آتش و باد کیست + بیوگرافی و عکس ها

0

نقش قوام الدوله سریال آتش و باد : داریوش کاردان بازیگر نقش قوام الدوله در سریال آتش و باد متولد ۱۳۳۵ در ابهر مجری، صداپیشه، دوبلور، کارگردان تلویزیونی، هنرپیشه، و طنزپرداز است. شهرت وی بیشتر به خاطر داشتن صراحت لهجه و لحن انتقادی در اجرای برنامه‌های رادیو و تلویزیونی است. ما در سایت حرف تازه برای شما بیوگرافی بازیگر نقش قوام الدوله در سریال پر طرفدار آتش و باد را برای شما همراهان عزیز آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

نقش قوام الدوله سریال آتش و باد

متولد ۱۳۳۵ در ابهر مجری، صداپیشه، دوبلور، کارگردان تلویزیونی، هنرپیشه، و طنزپرداز است. شهرت وی بیشتر به خاطر داشتن صراحت لهجه و لحن انتقادی در اجرای برنامه‌های رادیو و تلویزیونی است. او از سال ۱۳۶۸ برنامه عصرانه را به مدت ۵ سال بصورت زنده اجرا کرد و شخصیت استاد خرناس در این برنامه متولد شد همچنین با برنامه نوروز ۷۲ به کارگردانی و نویسندگی خودش به صورت ویژه در تلویزیون دیده و شناخته شد.

او با بازی در این سریال بار دیگر خودش را ثابت کرد.

داریوش کاردان در سریال اتش و باد

گفتگو با داریوش کاردان :

چرا مدتی بود که در تلویزیون غیبت داشتید؟

من مدت‌ها بود که برنامه‌ای اجرا نمی‌کردم، چند دلیل دارد و مهم‌ترین دلیلش این است که نمی‌شود حرف زد. یک مقدار محدوده بخش محتوا تنگ شده و الان حتی حرف‌های عادی را هم دیگر نمی‌شود مطرح کرد! یک زمانی در برنامه‌های رادیویی یا تلویزیونی، به طنز یا جدی یا در نمایش نامه‌ها خیلی راحت مشکلات را می‌گفتیم ولی الان طوری شده که درباره مشکلات نمی‌شود حرف زد.

زمانی در تلویزیون برنامه‌های جذاب و جریان‌سازی مانند «صندلی داغ» داشتیم، به نظرتان چرا این روزها چنین برنامه‌هایی کمتر در تلویزیون ساخته می‌شود؟

در «صندلی داغ» هرکسی می‌آمد می‌نشست، یک مقدار از سوالاتی که از قبل آماده بود می‌پرسیدم، بعد از چند دقیقه با شناختی که از آن آدم پیدا می‌کردم حتی شروع می‌کردم به شوخی کردن، گاهی سوالات غافل گیرانه مطرح می کردم اما با رعایت اصول مهمان‌نوازی و به همین دلیل بود که داغ می‌شد. طرف می‌بایست جواب سوالات خنده‌دار من را بدهد و در مقابل، جواب مسائلی را که سوالات مردم است هم بدهد، در این صورت صندلی، داغ می‌شد. تا کی می‌توانی بپرسی رنگ مورد علاقه‌ات چیست، نیمرو بلدی بپزی، چند تا خواهر و برادر داری؟ دیگر این‌ها خیلی عادی است، اگر به صورت یک گفت‌وگوی چالشی دربیاید مردم دوست دارند وگرنه دیدن یک چهره یک بار، دو بار خوب است.

داریوش کاردان

بیوگرافی داریوش کاردان

همراه ما باشید

نظرات