شایعه ازدواج همایون شجریان با سحر دولتشاهی در فضای مجازی

11

شایعه ازدواج همایون شجریان با سحر دولتشاهی در فضای مجازی

امروز در فضای مجازی و برخی رسانه ها خبری مبنی بر ازدواج دو هنرمند محبوب کشورمان دست به دست در حال چرخیدن است.

ازدواج همایون شجریان با سحر دولتشاهی

این خبر مبنی بر ازدواج سحر دولتشاهی با همایون شجریان می باشد.همـایون شجریان پسر محمد رضا شجریان خواننده پر طرفدار و محبوب است که به واسطه آهنگ های بسیار زیبایش در ذهن عموم جا دارد.همایون شجریان و سحر دولتشاهی در تئاتر سی با هم همکاری داشتند.

دست به دست شدن این شایعه در فضای مجازی،حتی اگر حقیقت هم داشته باشد،ورود به حریم خصوصی مردم است که باید با آن برخورد شود.
همایون شجریان هنرمندی است توانا و بی حاشیه که فقط به هنر خود، موسیقی فکر می کند.این هنرمند ارزنده که اخلاقی نیکو نیز دارد،هرگز به دام شایعه ها نیفتاده و نخواهد افتاد،حتی در رسانه ها نیز کمتر مصاحبه ای از وی منتشر می شود.این نشان دهنده این مهم است که همایون شجریان علاقه ای به جار و جنجال رسانه ای ندارد و هنرش ، معرف اوست.
سحر دولتشاهی نیز از بازیگران بی حاشیه ای است که توجه او بیشتر معطوف به هنر خویش است ، نه سر و صدای رسانه ای.
شایعه سازان فضای مجازی که حیات خود را در برهم زدن آرامش مردم می بینند،این بار تیرهای شایعه خود را به سوی دو هنرمند بی حاشیه شلیک کرده اند تا برای دقایقی هم که شده صفحه مجازی آنان تعدادی بازدید کننده داشته باشد.

ازدواج همایون شجریان با سحر دولتشاهی

ممکن است شایعه ازدواج همایون شجریان و سحر دولتشاهی واقعیت داشته باشد،اما تا زمانی که این دو هنرمند نخواهند آن را اعلام کنند،کسی حق ندارد آن را در فضای مجازی دست به دست کند.
این کار، شکستن حریم خصوصی  مردم است و مسوولان امر باید با این گونه افراد خطا کار برخورد کنند تا فضای مجازی بیش از این آلوده نشود.
البته تا کنون هیچکدام از این دو هنرمند محبوب کشورمان به این شایعه عکس العملی نشان نداده اند

با توجه به اینکه همـایون شجریان متاهل هست و خبری از جدایی وی و همسرش تا به حال منتشر نشده است. بنابراین به احتمال زیاد این خبر شایعه ای بیش نبوده و نباید به آن توجه کرد

اما همسر همایون شجریان کیست؟

ازدواج همایون شجریان با سحر دولتشاهی

همسر همایون شجریان ، گیتا خوانساری می‌باشد. در سال ۱۳۷۴ با گیتا خوانساری ازدواج کرد و دوازده سال بعداز ازدواج باگیتا خوانساری دخترش یاسمین به دنیا آمد. آلبوم «نسیم وصل» به آهنگسازی محمدجواد ضرابیان، اولین آلبومی است که همایون به تنهایی خوانندگی آن را بر عهده داشته است.

ازدواج همایون شجریان با سحر دولتشاهی

 

ازدواج همایون شجریان با سحر دولتشاهی

11 دیدگاه در “شایعه ازدواج همایون شجریان با سحر دولتشاهی در فضای مجازی

 1. همسفر گفت:

  بسیار عالی شرح دادید

 2. سارا گفت:

  اگر که این دو با هم ازدواج کرده باشند که خانم دولتشاهی خیلی شانس اوردند

 3. حامد گفت:

  در مورد هنرمندان و افراد مشهور چه سیاستمدار و چه هنرپیشه و چه … حریم خصوصی وجود ندارد چون بی حریم بودن جزئی از معروف بودن است .

 4. i.a گفت:

  حالا شما اینقدر حرص نخور.یا شایعه هست یا نیست بعدا معلوم میشه

 5. الی گفت:

  همایون همسرشو فالو میکنه تو اینستا، یعنی ازهم جدا نشدن قرارهم نیس جدا بشن تماااام

 6. بیتا گفت:

  اینکه تو چند تا عکس کنار هم ایستادند یعنی با هم ازدواج کردند؟! چقدر این ملت داغونن آخه .اون یکی رو بگو که میگه باید ازدواجشون رو علنی کنند! کدوم ازدواج دیوانه ها؟!

 7. Sepide گفت:

  جالبه

 8. الف . ر گفت:

  از کی تا حالا خبر ازدواج حریم خصوصی است ؟! شماها از کدام سیاره به کرهء زمین آمده اید ؟! از قدیم در ایران در تمام شهرها و روستاها رسم بوده که آدم ها ازدواج کردنشان را در بوق و کرنا و سور و سات و جشن و هیاهو و …. به تمام آدمها اعلام می کردند . در تمام دنیا هم همینطوره . دلیلش هم واضح است : چون این شیوهء آدمهای باآبرو است . برای اینکه اگر از فردا فامیل و دوست و آشنا و مردم ، این دختر و پسر را با همدیگه در اجتماع دیدند ، برایشان حرف درنیاورند و تهمت نزنند و بدانند که این خانم و آقا با هم محرم هستند .
  چیزی که حریم خصوصی است ، آن ارتباطاتی است که پشت پرده و در فضای خصوصی بین آدمها می گذرد وگرنه خود خبر ازدواج ، به خودی خود نه تنها خبری خصوصی نیست بلکه خبری به شدت عمومی هم هست !

  1. همسفر گفت:

   بسیار عالی شرح دادید .

 9. درب اتوماتیک گفت:

  واقعیت داره؟

 10. راضیه عسلی نژاد گفت:

  الان این دو تا با هم ازدواج کردند ؟

نظرات