بازیگر نقش ارژنگ در سریال دیو و ماه پیشونی کیست + بیوگرافی و عکس ها

0

نقش ارژنگ در دیو و ماه پیشونی : علی صادقی بازیگر نقش ارژنگ مازندرانی در سریال دیو و ماه پیشونی متولد ۱۰ آذر ۱۳۵۹ بازیگر سینما و تلویزیون ایران است او فارغ التحصیل فوق دیپلم کامپیوتر می باشد.او در سال ۱۳۷۰ در ۱۱ سالگی بطور اتفاقی در مدرسه ، توسط امیر سماواتی کارگردان برای بازی در فیلمآفتاب عالم تاب انتخاب شد و پس از تست جلوی دوربین رفت. ما در سایت حرف تازه برای شما بیوگرافی بازیگر نقش ارژنگ در سریال پر طرفدار دیو و ماه پیشونی را برای شما همراهان عزیز آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

نقش ارژنگ در دیو و ماه پیشونی

علی صادقی متولد ۱۰ آذر ۱۳۵۹ بازیگر سینما و تلویزیون ایران است او فارغ التحصیل فوق دیپلم کامپیوتر می باشد. وی خانواده ای ۵ نفره دارد. او فرزند دوم خانواده است. یک برادر بزرگت و خواهری کوجکتر از خودش دارد. پدر او تراشکار است و مادرش هم خانه دار است. او در سال ۱۳۷۰ در ۱۱ سالگی بطور اتفاقی در مدرسه ، توسط امیر سماواتی کارگردان برای بازی در فیلمآفتاب عالم تاب انتخاب شد و پس از تست جلوی دوربین رفت. وی در سال ۸۲ با سریال کوچه اقاقیا دیده شد و یکسال بعد با سریال خانه به دوش و سال ۸۴ نیز با سریال متهم گریخت در خاطرات مردم حک شد.

او در این سریال نقش ارزنگ مازندرانی را دارد و با بازی در این مجموعه تصویری جدید از خودش ارائه داده است.

نقش علی صادقی در سریال دیو و ماه پیشونی

علی صادقی تا الان بصورت رسمی از ازدواج خود صحبت نکرده است ، مدتی شایعه بود با خاله شادونه (ملیکا زارعی) ازدواج کرده و بچه هم دارد که صحت نداشتند. او به گیتار برقی علاقه زیادی دارد و اصلا اهل فوتبال نیست. وی کار کوچه ی اقاقیا را بیشتر از بقیه کارهایش دوست دارد. و بزرگترین آرزویش عاقبت به خیری است. از کارتون های مورد علاقه علی صادقی در دوران کودکی اش کارتون عروسکی ارگ و جیرجیر، بن و سباستین، گامبا و یونیکو اسب شاخدار است.

علی صادقی در سریال دیو و ماه پیشونی

علی صادقی

همراه ما باشید

نظرات