بازیگر نقش مهتاب در سریال تلوزیونی ملکوت کیست + بیوگرافی و عکس ها

0

نقش مهتاب سریال ملکوت : رز رضوی بازیگر نقش مهتاب در سریال مهتاب زادهٔ ۱۴ فروردین ۱۳۶۱ در تهران بازیگر اهل ایران است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مترجمی زبان اسپانیایی است وی فعالیت هنری خود را با فیلم سینمایی ملودی آغاز کرد، تا قبل از این فیلم به کلاس نرفته اما بعد از آن یک دوره کلاس های آقای سمندریان را دید. ما در سایت حرف تازه برای شما بیوگرافی بازیگر نقش مهتاب در سریال پر طرفدار ملکوت را برای شما همراهان عزیز آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

نقش مهتاب سریال ملکوت

رز رضوی زادهٔ ۱۴ فروردین ۱۳۶۱ در تهران بازیگر اهل ایران است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مترجمی زبان اسپانیایی است وی فعالیت هنری خود را با فیلم سینمایی ملودی آغاز کرد، تا قبل از این فیلم به کلاس نرفته اما بعد از آن یک دوره کلاس های آقای سمندریان را دید. وی با بازی در سریال ملکوت به شهرت رسید. او در ورزش رشته اسکی را به صورت تخصصی دنبال می کند و ۱۵ سال است که تا درجه مربیگری پیش رفته و غیر از آن در ورزش بدنسازی فعالیت می کند. وی اهل سفر و مسافرت است و راننده خوبی نیست.

او در این سریال نقش دختر خسرو و مهتاج را بازی می کند و نوه حاج فتحاح است که درگیر عشق پسر عمه خود می شود اما با فوت حاج فتاح همه چیز تعغیر می کند و…

رز رضوی بازیگر نقش مهتاب

خبر ازدواج رز رضوی

رز رضوی در سریال های ملکوت ، کلاه پهلوی ، مختارنامه و تبریز در مه و همچنین فیلم اخراجی های سه با محمدرضا شریفی نیا بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون همبازی بوده است و زمانی که هر دوی آنها در سال ۱۳۹۲ برای سفر حج به مکه سفر کرده بودند ناگهان خبری در رسانه ها منتشر شد که شریفی نیا پس از طلاق از آزیتا حاجیان با رز رضوی که همسن دختر خودش هست ازدواج کرده است ! که شریفی نیا پس از بازگشت از سفر حج به سرعت با انتشار اخباری در جراید و رسانه ها این خبر را کذب و تکذیب کرد.

رز رضوی در سریال ملکوت

رز رضوی

همراه ما باشید

نظرات