اکسکینو

فال‌ ابجد ۱۳ فروردین/ فال ابجد امروز یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ چه میگه!!

0

فال‌ ابجد ۱۳ فروردین/ فال ابجد امروز یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ چه میگه!!

امروز در این پست فال ابجد ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ را برای شما اماده کرده ایم. فال ابجد روز یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ به شما برای تقدیر امروزتان می گوید: این فال به شما می گوید داز تلاش و کوشش دست بر ندار. به زودی به مقصود خود خواهی رسید و… ادامه فال ابجد یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ را بخوانید. نیت کن:

فال‌ ابجد ۱۳ فروردین/ فال ابجد امروز یکشنبه 13 فروردین 1402 چه میگه!!

فال ابجد ۱۳ فروردین را اینجا بخون

فال ابجد امروز ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ برای فروردین ماهی ها

آ د ج

از تلاش و کوشش دست بر ندار. به زودی به مقصود خود خواهی رسید. غم دوری عزیزی نگرانت کرده است. به زودی از او پیام و خبری که تو را خوشحال کند دریافت می کنی. از همنشین بد دوری کن یک نفر که نان و نمک تو را میخورد و ادعای دوستی با تو را دارد، با تو روراست نیست البته نمیتواند صدمه ای به تو بزند ولی مراقب او باش و به خدا توکل کن.

فال ابجد امروز ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ برای اردیبهشتی ها

ج د ب

دنیا پستی و بلندی های زیادی دارد. گاهی خوب و گاهی بد، گاهی خزان و گاهی بهار در هر صورت تو فقط به دوستی ها بیاندیش تا التیام دل بی قرار دیگران باشی. اگر کسی نصیحتی به تو کرد آن را بپذیر تا صدمه نبینی. اگر قصد انجام کاری داری چند روزی صبر کن تا شرایط بهتر شود.

فال ابجد امروز ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ برای خرداد ماهی ها

آ د ب

حقایقی برایت آشكار خواهد شد كه قضاوت تو را كاملاً دگرگون می‌كند. حقایقی كه از چشم تو پنهان مانده بود و حالا می‌توانی آنها را همان طوری كه هست ببینی و متعجب شوی. طالع خوبی داری. عاقبت به آنچه که طالب آن هستی میرسی. از کار و بیع و شراکت سود خواهی برد و رنج و مشکلت حل خواهد شد.

فال ابجد روز یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ برای تیر ماهی ها

ب ج آ

حادثه عجیبی رخ می‌دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می‌شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن. امروز كمی استراحت کن و به احساساتت اجازه بده تا به رابطه‌تان رنگ‌ورویی تازه بزنند. لحظاتی وصف‌ناشدنی پیش رو خواهید داشت.

مرداد

ب آ آ

بسیار ناراحت هستی، از کسی دلخور هستی و با هیچکس نمیتوانی درد و دل کنی یا کمک بگیری. پلی شده ای برای موفقیت دیگران. جلوی ضرر را از هر جا بگیری به نفع توست. منطقی باش و بخدا توکل داشته باش تا مشکلاتت برطرف گردد. زمان غم و اندوه به پایان رسیده است و ناگواریهای زندگی به آخر رسیده است و از این به بعد سالهای فرخنده ای پیش رو دارید.

شهریور

د د ج

انسانی به شدت حساس و سختگیر هستی ولی بدان که زندگی را هرچه سخت تر بگیری، سخت‌تر می‌گذرد.
زندگی پستی بلندی‌های فراوان دارد، وقتی با سختی‌ها مواجه می‌شوی روحیه خود را حفظ کرده و ثابت قدم به راه خود ادامه بده. سعی کن خوش‌قلب و مهربان باشی تا زیبایی‌های دنیا را ببینی.

فال ابجد روز یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ برای متولدین مهر

آ ج ج

مدتی است دچار تردید و دودلی شده اید و ترس وجود شما را فرا گرفته، بهتر است از تردیدهای خود دست برداشته و عزت نفس و خودباوری خود را افزایش دهید. از تصمیمات عجولانه و لحظه ای برحذر باشید که عاقبت خوبی برای شما نخواهد داشت. برای موفقیت لازم است با افراد دانا و باتجربه مشورت کنید تا تصمیمات درست اتخاذ کنید.

فال ابجد روز یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ برای آبان ماهی ها

د ج آ

سالهاست در انتظار وقت مناسب بوده‌ای، اکنون آنچه منتظرش بودی از راه رسیده است، تعلل نکن، وقت را از دست مده. اگر می‌خواهی به مقاصد خود در زندگی برسی و زندگی توام با آرامش و نشاط داشته باشی، اکنون باید رنج تلاش و زحمت را به خود هموار سازی، ولی هرگز پای خود را از راه صواب بیرون نگذار و عزم خود را در انجام امور خیر جزم کن.

آذر ماهی

آ‌‌ آ ‌آ‌
قدر خانواده و دوستان باوفای خود را بدانید زیرا همیشه با دلسوزی کارهای شما را پیگیری کرده اند. برای رسیدن به مراد دل باید تحمل داشته باشید که راه پرپیچ و خمی در انتظار شماست. موفقیت یک تنه و بدون کمک گرفتن از دیگران به دست نمی آید. برای گرفتن تصمیمات درست با افراد دانا و باتجربه مشورت کنید.

فال ابجد امروز ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ برای دی ماهی ها

د آ ب

غصه نخور که روزگار به هیچ کس وفا نمی‌کند و این عمر کوتاه را هرگونه که بگذرانی بالاخره سپری می‌شود و مشکلات شما هم روزی به اتمام می‌رسند سعی کن ایمان خودت را حفظ کنی و به آنچه که به آن معتقدی پایبند بمانی که شاید تمام اینها برای امتحان تو از سوی خداوند باشد.

به زودی تغییر محسوسی در زندگیت پدید می آید به خداوند توکل کن و منتظر بمان.

فال ابجد امروز ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ برای بهمن ماهی ها

د ج ج

مدتی است دچار تردید و دودلی شده اید و ترس وجود شما را فرا گرفته، بهتر است از تردیدهای خود دست برداشته و عزت نفس و خودباوری خود را افزایش دهید. از تصمیمات عجولانه و لحظه ای برحذر باشید که عاقبت خوبی برای شما نخواهد داشت. برای موفقیت لازم است با افراد دانا و باتجربه مشورت کنید تا تصمیمات درست اتخاذ کنید.

فال ابجد امروز ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ برای متولدین اسفند

آ آ ج

از خصومت دست بردار و اگر قصد انجام کاری ناصواب داری، یا فکری بد در سر داری از آن دست بردار. از کسی که چشمانی کبود و رنگی سرخ دارد دوری کن. کسی از تو رنجور شده باید از او دلجویی کنی. اگر خواسته و آرزویی داری تا چند روز آینده به آن میرسی. صدمه ای متوجه توست. صدقه بده انشا الله رفع خواهد شد. از فکر بد، پول و در آمد حرام دوری کن. در همه ی کارها به خدا توکل کن

نظرات