بیوگرافی سیروس سپهری بازیگر نون خ و همسر و فرزندانش + زندگی شخصی و عکس

0

بیوگرافی سیروس سپهری بازیگر و همسر و فرزندانش + زندگی شخصی و عکس ها

سیروس سپهری متولد مهر ۱۳۴۴ در کرمانشاه بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. او یکی از بازیگران کرمانشاهی است که با مجموعه بومگردی سریال نون خ به شهرت رسید ادامه بیوگرافی سیروس سپهری بازیگر و همسر و فرزندانش زندگی شخصی و فعالیت های هنری وی با عکس های شخصی این هنرمند را میخوانید

سیروس سپهری

بیوگرافی سیروس سپهری

سیروس سپهری نویسنده، کارگردان و بازیگر متولد ۱۳۴۴ در کرمانشاه است. او در طول سال های فعالیت های هنری و بازیگری در فیلم ها و سریال های متعددی بازی کرده که مهمترین آن ها سریال نون خ و سریال کیمیا می باشد. سیروس سپهری بازیگر نقش ادریس در نون خ می باشد.

بیوگرافی سیروس سپهری بازیگر نون خ و همسر و فرزندانش + زندگی شخصی و عکس

سوابق هنری سیروس سپهری بازیگر نقش ادریس در نون خ

سیروس سپهری بازیگری را از تئاتر آغاز کرده است. عمده فعالیت های هنری وی حول محور کودک و نوجوان است و جوایزی نیز در این عرصه برده است که از آن جمله می توان به کسب مقام اول در نویسندگی تئاتر در جشنواره بین المللی تئاتر همدان اشاره کرد
برخی از کارهایی که سیروس سپهری در آنها به عنوان نویسنده، کارگردان و بازیگر حضور داشته، عباتند از: کیمیا ، بازی یو، آسو، مطرب عشق، جلسه رسمی است، کهنه سرباز، آرش کمانگیر و پسرک چوپان، قولقولک، یه گربه یه ماهی، رویای کودکانه ، داخ‌داران، قلاسان، شورآبساران، کتیبه‌ها، در زوزه سگان و …

از جمله کارهای مطرح او ، نمایش رویای کودکانه است که به داستان پسر نوجوانی از خانواده مرفه می پردازد که تصادفا با مرد نابینای گل فروشی آشنا می شود و از طریق او به کودکان کار می رسد و با واقعیت های جدیدی در زندگی مواجه می شود.

سوابق هنری سیروس سپهری بازیگر نقش ادریس در نون خ

همسر و فرزندان سیروس سپهری

اقای سپهری سال ها پیش ازدواج کرده و دارای چند فرزند می باشد. یکی از دخترانش به نام کیانا بازیگر است. این پدر و دختر در نون خ ۴ با هم همبازی می باشند

عکس سیروس سپهری و دخترش کیانا در نون خ 4

شروع بازیگری

وی از سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را بطور حرفه ای در تئاتر آغاز کرد و دو سه سال بعد هم در کنار تئاتر با صدا و سیمای مرکز کرمانشاه هم آیتم های طنز را بازی می کرد. سپهری تاکنون جایزه اول کارگردانی برای اجرای رویای کودکانه کسب کرده است و به عنوان نویسنده، کارگردان و بازیگر در کتیبه ها، شورآبساران و کیمیا حضور داشته است.

بیوگرافی سیروس سپهری بازیگر نون خ و همسر و فرزندانش + زندگی شخصی و عکس

او برای ادامه فعالیت خود سال ۱۳۸۳ راهی تهران شد و برای کودکان در زمینه تئاتر، کارگردانی، نویسندگی و بازیگری فعالیت می کرد و تا جایی پیشرفت کرد که در جشنواره بین المللی تئاتر کودک همدان جایزه اول نویسندگی و جایزه اول کارگردانی را برای اجرای «رویای کودکانه» کسب کرد. سپهری در سال ۱۳۹۸ با سریال نون خ به کارگردانی همشهری خود سعید آقاخانی جلوی دوربین رفت و با نقش ادریس حسابی دیده شد.

عکس سیروس سپهری و دخترش

بیوگرافی سیروس سپهری بازیگر نون خ و همسر و فرزندانش + زندگی شخصی و عکس

شهرت با ادریس نون خ

آقای سپهری در سریال نون خ ، نقش ادریس را بازی می کند، مردی با ۱۱ فرزند قد و نیم قد که در زندگی با مشکلاتی مواجه است و درگیر زندگی و تحصیلات و خرج و مخارج ۱۱ فرزندش می باشد.

سپهری درباره حضورش در نون خ می گوید: من بیش از ۴۰ سال است که در حوزه تئاتر، بازیگری، کارگردانی و نویسندگی کار می‌کنم اما در این سریال دیده شدم.

نظرات