اکسکینو

آموزش بافت آفریقایی مو ساده و آسان + آموزش تصویری بافت آفریقایی جلو سر

0

آموزش بافت آفریقایی مو : در نگاه اول بافتن مو به شیوه آفریقایی کار بسیار سختی به نظر می رسد، در صورتی که این گونه نیست به همین دلیل است که ما آموزش بافت آفریقایی مو ویژه ۱۴۰۲ را همراه نکات مهم و آموزش تصویری ان را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

آموزش بافت آفریقایی مو

آموزش بافت آفریقایی مو ساده و آسان + آموزش تصویری و نکات مهم بافت مو آفریقایی

پیش از شروع اموزش بافت افریقایی لازم است، موهای خود را آماده کنید، تا بتوانید، به نتیجه دلخواه برسید. در اولین قدم باید موهایتان را به خوبی با آب و نرم کننده بشویید و پس از آن هم به دقت شانه بزنید. زمانی می توانید، شروع به بافت مو کنید که موهایتان از حالت خیسی خارج شده باشد و مطمئن باشید، که هیچ گره ‌ای در موهایتان باقی نمانده است. به این منظور باید با حرارت کم سشوار موهایتان را خشک کنید و زمانی که ساقه موها کاملا خشک شد، شروع به براشینگ کنید، تا تمام موهایتان صاف و بدون گره شود.

بافت مو افریقایی

اموزش بافت کف سر افریقایی

در اموزش بافت افریقایی کف سر پس از آن که موهایتان را شستید و شانه کردید، باید آن ها را تقسیم بندی کنید. اولین کاری که در این بخش لازم است، انجام دهید، این است که موهایتان را از وسط به دو نیم تقسیم کنید. این کار را می توانید، به کمک شانه ای که انتهای باریکی دارد، به درستی انجام دهید. در این کار نهایت دقت خود را به خرج دهید تا فرق سرتان دقیقا در وسط موهایتان باشد. پس از آن نیز فرق دیگری را درست موازي با فرق سرتان، از قسمت چپ یا راست باز کنید. اگر به درستی با مراحل اموزش بافت افریقایی پیش رفته باشید، هم اکنون باید یک مستطیل از جلوی سر تا انتهای آن ساخته باشید. توجه داشته باشید که هرچقدر که این مستطیل باریک تر باشد بافت شما زیباتر دیده می شود.

بافت جلو مو آفریقایی

حالا باید یک مربع کوچک از قسمت جلوی مستطیل ایجاد شده یعنی درست از ابتدای رویش موها، جدا کنید و به آن مقداری ژل یا واکس مو بزنید تا هم وزی مو را از بین ببرد و هم حالت درخشانی به خود بگیرد. پس از آن باید مربع را به سه دسته تقسیم کنید و یک بافت ساده روی موهایتان ایجاد کنید. بی شک همه شما بافت ساده را بلدید، اما اگر هم بلد نیستید، تنها کافی است موها را به سه رشته مساوی تقسیم کنید و رشته سمت راستی را بر روی رشته میانی قرار داده و رشته سمت چپی را بر روی هر دو رشته قبلی قرار دهید.

نکات مهم بافت آفریقایی

پس از آن نیز باید تار مویی از موهای زیر بافت را بردارید و به رشته ی وسط بیفزایید و دوباره یک بافت ساده روی موهایتان بزنید. در گام بعدی در آموزش بافت آفریقایی باید میزان بیشتری از مو را به لایه ی وسط اضافه کنید و ببافید. این مراحل را تا زمانی ادامه دهید که به مرکز سر و انتهای مستطیل رسیده اید. وقتی به بخش پاياني مستطیل تان رسیدید می توانید قسمت بلند مو را ببافید و انتهای آن را با کش چهل گیس محکم ببندید یا می توانید، بافت را با ادامه موها تا انتهای طول موها به روش بافت ساده سه تایی ادامه دهید. وقتی بافت یک سمت سرتان تمام شد، دقیقا باید همین مراحل را در سمت مخالف هم تکرار کنید.

آموزش بافت جلو سر

بافت کف سر آفریقایی

همراه ما باشید

نظرات