فال‌ روزانه ۱۰ فروردین‌/ فال روزانه امروز پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ کاملا واقعی میگه

2

فال‌ روزانه ۱۰ فروردین‌/ فال روزانه امروز پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ کاملا واقعی میگه!!

در اینجا فال روزانه ۱۰ فروردین‌ ۱۴۰۲ را برای متولدین همه ماه ها اورده ایم در ادامه می توانید فال روز پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ بخوانید. فال امروز به شما می گوید: خبر‌ خوش یا پولی به شما می‌رسد که برایت مهم خواهد بود. و… ادامه فالتان را بخوانید

فال‌ روزانه ۱۰ فروردین‌/ فال روزانه امروز پنجشنبه 10 فروردین 1402 کاملا واقعی میگه!!

حال و احوال امروز ۱۰ فروردین ‌۱۴۰۲

فال غیبگویی نیست فال پیشگویی مسائلی است که به احتمال قوی برای شما اتفاق می افتد و گذری به اینده و آگاهی پیدا کردن از آنچه قرار است رخ بدهد و یا رخ ندهد اما آیا می توان از آینده خبری آورد؟ آیا آینده را میتوان دید و توصیف کرد و پیش بینی کرد؟

🌟فروردین

فال روز پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ می گوید: خبر‌ خوش یا پولی به شما می‌رسد که برایت مهم خواهد بود.عجول نباش. اگر می‌خواهی به مقصود برسی باید موانع زیادی را پشت سر بگذاری. غم خوردن سودی ندارد. با گذشت زمان به مراد خودخواهی رسید.

🌟اردیبهشت

فال روز پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ می گوید:  شما در مسیر خود دچار سردرگمی شده اید. خاطره تلخی که در گذشته داشته اید، دوباره ذهن شما را درگیر کرده است، احساس می کنید برخی مسائل دست و پای تان را بسته است. به شما پیشنهاد می شود هر صبح  استرس را از خود دور کنید و با ذهن و اندامی آرام، روزتان را آغاز کنید.

🌟خرداد
دو راهی های زیادی مقابل شما وجود دارد و ذهن تان آنقدر درگیر است که نمی دانید چگونه به کارهایتان سر و سامان دهید. مشکل شما این است که هیچ روشی به دل شما نمی نشیند، برای هدف هایتان بجنگید. حصارهای که میان شما و عشق تان بوده، پاره و رابطه عاطفی خوبی میان تان برقرار خواهد شد.

🌟تیر

فال روز پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ می گوید:  شاید شرایط فعلی شما کمی سخت باشد اما حس و حال خوبی دارید. فکر می کنید فردی مدام شما را زیر نظر دارد ، برای رهایی از این شرایط، از افرادی که شما را از ابراز احساسات تان منع می کنند، دوری کنید زیرا شما هم مانند افراد دیگر حق بیان خود را دارید. اگر می خواهید روی شریک زندگی تان تاثیر بگذارید، از بحث هایی که طی هفته های گذشته داشتید، فاصله بگیرید و راههای جدیدتری را امتحان کنید. نگران نباشید تمام کدورت ها برطرف خواهند شد.

🌟مرداد

عقل و خرد خود را بکار گیرید. محتاط باشید و سنجیده عمل کنید. مراقب حیله گری های دشمنان باشید. از حس ششم خود کمک بگیرید و به مشورت با دیگران بپردازید تا کمتر آسیب ببینید.

وضع مالی شما رو به بهبود می رود و به پول و ثروت می رسید. باید بسیار مراقب و هوشیار باشید در غیر اینصورت این موقعیت را از دست داده و حتی ممکن است دچار ضرر و زیان مالی شوید

🌟شهریور

بلند پروازی مکن و در پی آرزوهای محال نرو که نتیجه‌ی آن از دست دادن فرصت‌ها است.

بهتر است به جای خیالبافی واقع‌نگر باشی و به جای افکار پوچ، منطقی فکر کنی. از مشکلات و سختی‌ها فرار نکن و صبر و شکیبایی به خرج بده تا به نتیجه‌ی مطلوب برسی.

🌟مهر

درگیر حاشیه‌ها نشوید. فقط روی هدفتان تمرکز کنید در این صورت خوشبختی و موفقیت شما حتمی است.

روزگار خوشی در انتظار شماست. مراقب باش که از شما سوءاستفاده نکنند، که هر کس دنیا به او روی خوش نشان دهد، دیگران در وی طمع می‌کنند.

🌟آبان

پیمانی بسته‌اید که باید به آن پایبند باشید. مبادا پیمان‌شکنی کنید. منتظر خبر خوب باشید که آینده متعلق به شماست.

کمی صبور باشید و منتظر بمانید. نتایج دلخواهتان به زودی حاصل می‌شوند. لازم نیست برای اثبات یک موضوع خودتان را خسته کنید، حقیقت پشت ابر نمی‌ماند و به زودی آشکار می‌شو

🌟آذر

خود را با هر شرایطی وفق دهید و در هر شرایطی سروری کنید نه بردگی. اگر قصد ازدواج دارید، در مورد شخصی که می‌خواهید با او ازدواج کنید، بیشتر تحقیق کنید.

همه چیز به نفع شماست ولی تنها چیزی که می‌تواند همه‌ی پل‌های پیش رویتان را خراب کند، بی‌احتیاطی است. محتاط و زیرک باشید.

🌟دی

اگرچه شرایط نامناسب است اما بهترین زمانی است که شما توانایی‌ها و برتری خود را به دیگران ثابت کنید. این‌گونه اعتماد بزرگترها و افراد مهم را جذب خواهید کرد. روزهایی پر از موفقیت و شادی در انتظار شماست.

موفقیت‌هایی که در پیش دارید اندک و کوچک‌اند مگر اینکه اراده‌تان را قوی کنید. واقع‌بین باشید و از بلندپروازی‌های بی‌نتیجه دست بردارید.

🌟بهمن

همیشه اوضاع بر وفق مراد نیست. شاید واقعا ندانید که صلاح کار شما چیست بنابراین کمی سطح توقع و انتظارات خود را کم کنید. مثبت اندیشی در روزها آتی به سراغ تان می آید و باعث می شود که نگاه خود را نسبت به فردی خاص تغییر دهید. لحظات خوبی را با او می گذرانید طوری که خدا را برای این شانس دوباره، شکر می کنید.

🌟اسفند

فکر می کنید که پس از آنهمه کار و تلاش، هنوز به مراد دل خود نرسیده اید اما نگران نباشید، هنوز راه زیادی در پیش است. امروز حس نوزادی را دارید که برای اولین بار پا به جهان گذاشته است. امروز دوستی را ملاقات می کنید، شاید تصور کنید که این ملاقات بسیار معمولی است اما اشتباه می کنید. اگر چه قرارتان خیلی رمانتیک نیست اما آنقدر برایتان جذاب خواهد شد که می خواهید آن را بارها و بارها تمدید کنید.

2 دیدگاه در “فال‌ روزانه ۱۰ فروردین‌/ فال روزانه امروز پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ کاملا واقعی میگه

  1. سعید ارکیان گفت:

    Nice

  2. سعید ارکیان گفت:

    عالی بود

نظرات