اکسکینو

تولید انواع پرچم با بروزترین روش های روز دنیا!!

0

شاید در گذشته زمانی که ما نیاز به یک پرچم داشتیم، بایستی آن را به همراه رنگ ها بر روی یک پارچه طراحی می کردیم. این پرچم در انتها نه تنها زیبایی خاصی نداشت، بلکه فقط ممکن بود تا همان روز بارانی ببارد تا تمامی زحمات ما برای ساخت پرچم را از بین ببرد. به همین دلیل با گذر زمان، روش های بسیاری برای تولید پرچم روی کار آمد تا محصول نهایی علاوه بر کیفیت بهتر و بیشتر، ماندگاری بالایی را نیز برای خود به همراه داشته باشد. در حال حاضر، تولید پرچم با جدیدترین روش های روز دنیا، تنها چیزی است که مجموعه های معتبر از آن پیروی می کنند تا بتوانند سفارشات خود را در بهترین حالت ممکن به دست مشتریان برسانند.

تولید انواع پرچم

معرفی سه روش نوین در چاپ و تولید پرچم

همان طور که اشاره کردیم، در حال حاضر چاپ پرچم با توجه به روش‌ های مختلفی انجام می شود که همگی تماما مطابق با تکنولوژی روز جهان است. در این بخش به معرفی سه روش نوینی که مجموعه اریکه پرچم ایرانیان برای چاپ پرچم های خود، امروزه مورد استفاده قرار می دهد، می پردازیم.

 • چاپ لیزری یا لمینت

یکی از جدیدترین روش هایی که برای چاپ انواع پرچـم مورد استفاده قرار می گیرد، چاپ لیزری یا لمینت است. این روش چاپ توسط شرکت های معتبر به راحتی انجام شده و نتیجه نهایی نیز بسیار مناسب است. نکته ای که در رابطه با چاپ لیزری بایستی مد نظر خود قرار دهید، این است که پرچـم باید از قبل دوخته شود و فرآیند چاپ نیز تنها یک روز به طول می انجامد.

 • تمام چاپ یا تمپلیت

در این مدل از روش های چاپ، طرح مورد نظر شما به طور کاملا رنگی بر روی پارچه چاپ می شود. این مدل چاپ به این صورت است که شما در انتهای کار، هیچ قسمتی از پارچه پرچم را مشاهده نمی کنید، زیرا تمامی طرح مورد نظر شما آن را پوشانده است. این روش چاپ کمی طولانی مدت بوده و حدودا بین ۳ الی ۵ روز زمان می برد. معمولا برای ساخت پرچم های رومیزی که از ساتن های خارجی براق یا مات به عنوان پارچه بهره می برند، از این روش استفاده می شود. قیمت پرچـم که با روش تمپلیت ارائه شده است تا حدی گران‌تر از سایر پرچم ها می باشد.

 • چاپ وسط پرچم

دیگر روش تولید پرچم که توسط مجموعه اریکه پرچم ایرانیان انجام می شود، چاپ وسط پرچم بوده که بیشتر برای پرچـم های تشریفاتی مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل روش چاپ می تواند به شکل یک رو یا دو انجام شود. جذابیت روش چاپ وسط پرچـم به این صورت است که در این روش، الیاف پرچم رنگ آمیزی می شوند و نتیجه نهایی زیبایی خاصی را برای خود به همراه خواهد داشت.

تولید انواع پرچم

چرا اریکه پرچم ایرانیان را انتخاب کنیم؟

سوالی که ممکن است در حال حاضر ذهن شما را به خود مشغول کند، این است که چرا برای ثبت سفارش پرچم، ما مجموعه اریکه پرچم ایرانیان را توصیه می کنیم؟ در واقع پاسخ این سوال، ویژگی های منحصر به فردی است که این مجموعه در اختیار شما قرار می دهد. این ویژگی ها عبارت اند از:

 • عدم وابستگی: اریکه پرچم ایرانیان تمامی فعالیت خود بدون هیچ گونه وابستگی به واسطه ها انجام می دهد.
 • مشتری مداری: تمامی سفارشات، حتی سفارش های تعداد بالا قبل از چپ توسط مشتری رویت و تایید خواهند شد.
 • مسئولیت پذیری: مجموعه اریکه ایرانیان تمامی سفارشات خود را در زمان مشخص شده به مشتری تحویل خواهد داد.
 • چاپ فوری: مجموعه اریکه ایرانیان، در صورتی که سفارش شما چاپ فوری باشد، با کمال میل و با کیفیت بالا آن را برای شما انجام خواهد داد.

محصولات پشتیبانی شده توسط مجموعه اریکه پرچم ایرانیان کدام اند؟

خرید پرچـم توسط مجموعه اریکه پرچـم ایرانیان بسیار ساده است؛ زیرا هر مدل پرچمی که مد نظر شما باشد را این مجموعه می تواند با کیفیتی بسیار عالی در اختیار شما قرار دهد. در ۱۵ سال سابقه فعالیت این مجموعه ما محصولات زیرا را در فهرست تولید پرچـم این مجموعه مشاهده خواهیم کرد:

 • چاپ پرچـم ایران
 • چاپ پرچـم تشریفات
 • چاپ پرچـم ملل و کشورها
 • چاپ پرچـم اهتزاز
 • چاپ پرچـم مذهبی
 • چاپ پرچـم رومیزی
 • چاپ ریسه و پلاکارد
 • چاپ پرچم ساحلی
 • چاپ پرچـم بادبانی
 • چاپ پرچـم قطره ای

چه چیزی اریکه پرچم ایرانیان را متمایز از سایر مجموعه ها کرده است؟

با تمامی این تفاسیر اما موضوعی دیگر در این بین وجود دارد که مهر تایید بر انتخاب مجموعه اریکه پرچـم ایرانیان است. اگر ویژگی ها و رزومه کاری این مجموعه هنوز شما را راضی نکرده است، شاید این ویژگی بتواند انتخاب شما را تکمیل کرده و شما را به سمت مجموعه ای هدایت کند که تا به امروز فروش پرچـم را به خوبی و با رضایت کامل مشتری ها انجام داده است و آن هم طراحی پرچـم، با توجه به خواسته شما است.

بسیاری از مجموعه هایی که اقدام به ارائه جدید ترین روش تولید پرچـم و چاپ آن می کنند، طراحی آن را بر عهده شما می گذارند. همین موضوع باعث می شود تا شما ساعتها زمان را صرف یافتن یک طراح کرده که به طبع هزینه ای بالا را نیز بایستی برای آن بپردازید. مجموعه اریکه پرچم ایرانیان اما دارای تیمی قوی از طراحان پرچـم در ایران است که می تواند در سریع ترین زمان ممکن، پرچـم مورد نظر شما را طراحی و سپس مراحل چاپ آن را انجام دهد.

تولید انواع پرچم

کلام آخر

تولید پرچـم توسط مجموعه اریکه پرچـم ایرانیان، ۱۵ سال است که با رضایت کامل مشتریان ادامه دارد. با انتخاب این مجموعه می توانید با اطمینان کامل چاپ پرچـم های خود را به کارشناسان کاربلد سپرده و نگرانی بابت کیفیت نهایی کار خود نداشته باشید. همین حالا می توانید با مجموعه اریکه پرچم ایرانیان ارتباط برقرار کنید.

نظرات