تفریحات

بازیگر نقش عاطفه خواهر رضا پروانه در سریال پوست شیر کیست +بیوگرافی

0

عاطفه خواهر رضا پروانه در سریال پوست شیر می باشد که در قسمت جدید نامش بر سر زبان ها افتاده و گفته میشود تمامی بلاهایی که بر سر نعیم و دخترش ساحل امده پای خواهر رضا پروانه درمیان است و او مسبب قتل ساحل است، چون از نعیم کینه به دل دارد و در تمام این سال ها منتظر بوده تا از او انتقام بگیرد

بازیگر نقش عاطفه خواهر رضا پروانه در سریال پوست شیر کیست +بیوگرافی

عاطفه خواهر رضا پروانه در سریال پوست شیر کیست

عاطفه خواهر رضا در سریال پوست شیر می باشد که در قسمت جدید نامش بر سر زبان ها افتاده و گفته میشود تمامی بلاهایی که بر سر نعیم و دخترش ساحل امده پای خواهر رضا پروانه درمیان است و او مسبب قتل ساحل است، چون از نعیم کینه به دل دارد و در تمام این سال ها منتظر بوده تا از او انتقام بگیرد

گویا عاطفه در دوران جوانی عاشق نعیم بوده و علاقه داشته تا با او ازدواج کند، اما نعیم با لیلا ازدواج می کند و حالا عاطفه پس از سال ها شعله دشمنی اش شعله ور شده و در صدد انتقام سخت از نعیم دارد. اما نعیم عاطفه را از مرگ حتمی نجات داده و روزی که خانه اش آتش گرفته بود نعیم او را از سوختن نجات میدهد اما او باز هم نعیم را مسبب آتش سوزی می داند.

از طرفی رضا پروانه مسبب قتل نریمان به دست نعیم است و با نقشه هایی که کشید تا نعیم را عصبانی کند و نریمان را به قتل برساند تا او را به چوبه دار بکشاند و بعد از آن نیز ساحل را به قتل برساند

همچنین ببینید:

نسبت صدرا و رضا پروانه در پوست شیر برادر هستند آیا صدرا برادرزاده رضا پروانه است؟

به گزارش فیلم‌نیوز، در قسمت اول از فصل سوم، رابطه میان نعیم با محب و رضا پروانه وارد مرحله جدیدی می‌شود. نعیم که پیش‌تر قیصروار وارد میدان شده بود تا به تنهایی و بدون دخالت پلیس انتقام دخترش را بگیرد، حالا با پای خودش سراغ محب می‌رود و از او خواهش می‌کند دخترش را پیدا کند. از طرف دیگر با رضا پروانه سر جان خودش شرط می‌بندد و این موارد باعث شده در ابتدای این فصل، با فضای به نسبت احساسی‌تری نسبت به فصل دو روبه‌رو باشیم.

در ادامه گمانه‌زنی‌ها درباره رباینده ساحل، حالا با به میان آمدن نام علیرضا استادی، آناهیتا افشار، رویا جاویدنیا و … به عنوان بازیگرانی که بازی‌شان از فصل سه شروع می‌شود، بازار حدس و گمان‌ها داغ‌تر شده.

برخی زیر پست مرتبط با قسمت اول این فصل در صفحه اینستاگرام «پوست شیر» پیش‌بینی کرده‌اند گره اصلی ماجرا توسط یکی از شخصیت‌های جدید با بازی رویا جاویدنیا یا آناهیتا افشار باز خواهد شد. چند نفری از کاربران نوشته‌اند احتمالا یکی از شخصیت‌های جدید خواهر رضا پروانه است. با باز شدن پای او به داستان رازی درباره گذشته نعیم و یک کینه قدیمی فاش می‌شود و ماجرای ربایش ساحل هم به همین ربط پیدا می‌کند.

از طرف دیگر عده‌ای رضا را مبرا از این ماجرا دانسته‌اند و حتی نوشته‌اند با شرطی که نعیم برایش گذاشته صبح اول وقت به جای بیمارستان می‌رود کلانتری و قتل نریمان را گردن می‌گیرد تا سر نعیم بالای دار نرود.

یک عده هم به صدرا مشکوکند و نوشته‌اند وقتی نعیم را رسانده دم خانه محب با اکراه فلش را به او داده و این نشان می‌دهد دست خودش در کار است. البته برخی دیگر به این تحلیل اعتراض کرده و نوشته‌اند صدرا با سکانس قهوه‌خانه کاملا خودش را ثابت کرده است.

نظرات