arongroups

عکس خفن سجاد غریبی هالک ایرانی این عکس خودشه یا فتوشاپه؟

0

عکس خفن سجاد غریبی هالک ایرانی این عکس خودشه یا فتوشاپه؟ سجاد غریبی در اینستاگرامش تصویری از خود به اشتراک گذاشت که مورد توجه کاربران قرار گرفته و حسابی جنجالی شده است. او که سال گذشته با مبارزه خود با مارتین فورد و مبارز قزاق آبروی همه ورزشکاران را برد، حالا دوباره با انتشار عکسی حاشیه ساز شده است

عکس خفن سجاد غریبی هالک ایرانی

عکس خفن سجاد غریبی هالک ایرانی این عکس خودشه یا فتوشاپه؟

سجاد غریبی معروف به هالک ایرانی متولد ۲۸ آذر ۱۳۷۰ در اهواز، ورزشکار رشتهٔ پاورلیفتینگ و ورزشکار رزمی MMA اهل ایران است. برخی از رسانه‌ها از او با عنوان‌هایی همچون «هالک ایرانی» یا «هرکول ایرانی» یاد کرده‌اند.

غریبی مجرد است و مدرک کارشناسی بازرگانی از دانشگاه آزاد بوشهر دارد. سجاد از سال ۱۳۸۶ ورزش را شروع کرده، از سال ۱۳۸۸ پاورلیفتینگ کار می‌کند و بدنسازی را از ۱۳۹۳ فرا گرفته است. او به ورزش بوکس هم علاقه‌مند است.

او سال هاست با انتشار عکس و فیلم های خود از هیکل و اندامش وارد حاشیه شده و خود برترین مبارز جهان می داند، اما سال گذشته در برابر مبارزه قزاق حسابی کتک خورد و آبروی همه ورزشکاران ایرانی را برد. او با این جنجال ها توانست فالوئرهای زیادی را جذا کند حالا بعداز گذشت چند ماه دوباره سر و کله اش پیدا شده است.

بیش از ۲ ماه قبل بود که سجاد غریبی بعد از مدت‌ها خبرسازی در فضای مجازی برای اولین بار روی رینگ رفت و برابر جومانوف آلمات باخیتوویچ مشهور به گوریل قزاقستانی قرار گرفت. این مبارزه پایان خوشی برای سجاد غریبی که با لقب‌هالک ایرانی، سروصدای زیادی را در اینستاگرام به پا کرده بود، نداشت.

غریبی با عملکردی عجیب و دور از انتظار و در حالی که دائما از مشت‌های حریف فرار می‌کرد، مقابل فایتر قزاقستانی ناک اوت شد؛ اتفاقی که واکنش‌های منفی بسیاری را برای او به همراه داشت.

نظرات