اکسکینو

زندگی مجتبی پیرزاده‌، بازیگر نقش منصور باجلان در سریال پوست شیر‌+ بیوگرافی

3

زندگی مجتبی پیرزاده‌، بازیگر نقش منصور باجلان در سریال پوست شیر‌+ بیوگرافی

مجتبی پیرزاده بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر است. که از قسمت ۲۲ وارد داستان شد و شیرین درباره او افشاگری کرد. منصور قاتل اصلی ساحل است که به نام منصور باجلان شناخته میشود.

نقش منصور باجلان در سریال پوست شیر را مجتبی پیرزاده بازیگر سریال سابه بان بازی می کند که در این سریال خوش درخشید. در ادامه می توانید با بیوگرافی و و زندگی شخصی مجتبی پیرزاده بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر آشنا شوید.

بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر کیست +‌بیوگرافی و عکس و تصاویر جدید

مجتبی پیرزاده بازیگر نقش منصور باجلان در سریال پوست شیر است.

مجتبی پیرزاده بازیگر نقش منصور باجلان در سریال پوست شیر است. مجتبی پیرزاده بازیگری را با تئاتر شروع کرد و در سریال پوست شیر خوش درخشید. در ادامه با ما همراه باشید تا با بیوگرافی و آثار و افتخارات مجتبی پیرزاده بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر بیشتر آشنا شوید.

مجتبی پیرزاده متولد سال ۱۳۶۴ در تهران است که در سریال سایه بان و فیلم سینمایی فروشنده به مخاطبان معرفی شد و حالا در جدیدترین کار هنری خود در سریال پوست شیر در نقش منصور حضور دارد.

پیرزاده با بازی در فیلم سینمایی فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی در نقش مجید در سال ۱۳۹۳ وارد سینما شد. او برا اولین بار با بازی در سریال سایه بان نیز همکاری خود را با تلویزیون ایران آغاز کرد. سریال سایه بان به کارگردانی برادران محمودی محصول سال ۱۳۹۶ می باشد که مجتبی پیرزاده در نقش سهراب حضور داشت و بیشترین شهرتش نیز برای بازی در همین سریال بوده است.

بیوگرافی بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر با عکس و سوابق

شروع بازیگری

مجتبی پیر زاده بازیگری را از دوران دانشجویی آغاز کرد و سپس وارد سینما و تلویزیون شد. او در طول فعالیت هنری خود در فیلم ها و سریال هایی همچون: تومان، مجبوریم، غلامرضا تختی و شکستن همزمان بیست استخوان و سایه بان حضور داشته است.

از جدیدترین آثار بازیگری مجتبی پیرزاده می توان به سریال مترجم در سال ۱۴۰۱ در بخش نمایش خانگی و سریال پوست شیر در سال ۱۴۰۲ اشاره کرد .

آقای پیرزاده متاهل است و سال ها پیش با خانم فرزانه تفرشی ازدواج کرده و دختری به نام رونا دارد.

بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر کیست +‌بیوگرافی و عکس و تصاویر جدید

بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر کیست + عکس

سریال پوست شیر جدیدترین کار فیلمسازی برادران محمودی است که درباره نعیم و دخترش ساحل می باشد. داستان سریال درباره نعیم بوده که بعد از پانزده سال زندان آزاد میشود و تا نزد دخترش ساحل برود. اما در یک سفر تفریحی ساحل گم میشود و بعد بعقتل می رسدو حالا برخی می گویند که دزد ساحل منصور است که نقشش را مجتبی پیرزاده ایفا کرده است. شهاب حسینی، پردیس احمدیه، هادی حجازی‌ فر، پانته‌ آ بهرام، بابک کریمی , بانیپال شومون , مهرداد صدیقیان , نیلوفر کوخانی ، علیرضا کمالی ، علی اوسیوند ، احسان امانی ، بهزاد خلج و .. در این سریال مشغول بازی هستند

بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر کیست +‌بیوگرافی و عکس و تصاویر جدید

بازیگر نقش منصور در سریال پوست شیر کیست +‌بیوگرافی و عکس و تصاویر جدید

3 دیدگاه در “زندگی مجتبی پیرزاده‌، بازیگر نقش منصور باجلان در سریال پوست شیر‌+ بیوگرافی

 1. ریحانه گفت:

  هردو شون در مجبوریم بودن

 2. مریم گفت:

  نقش منفی بازی کردی خیلی نقش بدی بود

 3. Unknown گفت:
  11
  1

  پدر مارو سر این پوست شیر دراوردی تو مجتبی😑

نظرات