اکسکینو

فیلم کامل روایت تکان دهنده محمد علی درودی زندگی پس از زندگی ۱۴۰۲ قسمت ۶

0

فیلم کامل روایت تکان دهنده محمد علی درودی زندگی پس از زندگی ۱۴۰۲ قسمت ۶

محمد علی درودی تجربه گر مرگ زندگی پس از زندگی در ۸ فروردین ۱۴۰۲ بوده که با حضور در این برنامه درباره تجربه نزدیک به مرگ و درباره کما رفتن و بازگشت به زندگی و دیدن عالم بزرخ صحبت های تکان دهنده ای را شرح داد. فیلم کامل زندگی پس از زندگی محمدعلی درودی در ادامه ببینید:

فیلم کامل روایت تکان دهنده محمد علی درودی زندگی پس از زندگی 1402 قسمت 6

زندگی پس از زندگی – ۸ فروردین ۱۴۰۲: از پا افتاده…
تجربه گر: محمد علی درودی
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

فیلم کامل زندگی پس از زندگی محمدعلی درودی

محمد علی درودی متولد دهه ۶۰ در مشهد بوده و دارای دو فرزند پسر می باشد. او بر اثر تصادف شدید به کما می رود و دچار مرگ موقت می شود.

وی دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس حسابداری می باشد. او سالهاست در یک شرکت به عنوان حسابدار مشغول بوده تا اینکه بر اثر تصادف به کما می رود و بعد از چند ماه به هوش می آید.

محمدعلی درودی در برنامه زندگی پس از زندگی ۸ فروردین ۱۴۰۲ از دورانی که در کما بود گفت که اتفاقاتی عجیب برایش رخ داده و عالم برزخ را به چشم دیده است.

محمدعلی درودی در بخشی از صحبت هایش گفت: وقتی وارد عالم بزرخ شدم، از شدت ترس هیچ صدایی از گلویم خارج نمی‌شد

بیوگرافی محمدعلی درودی تجربه گر زندگی پس از زندگی

همچنین ببینید:

فیلم کامل محمد حسن تاجمیری تجربه گر زندگی پس از زندگی +بیوگرافی

فیلم کامل زندگی پس از زندگی سید ابوالقاسم احمدی تجربه گر مرگ + بیوگرافی و عکس

هشتم فروردین ۱۴۰۲ در ششمین روز از ماه مبارک رمضان، حکایت شنیدنی و جالب محمد علی درودی اهل مشهد در خصوص تجربه‌ نزدیک به مرگ از شبکه چهار سیما پخش شد.

گفتنی است که زندگی پس از زندگی برنامه مناسبتی ماه رمضان بوده که از سال ۱۴۰۰ تولید آن آغاز شده و تا کنون سه فصل آن روی آنتن شبکه ۴ رفته است.

این برنامه به کارگردانی، تهیه کنندگی و اجرای عباس موزون است که به بیان تجربیات نزدیک به مرگ افراد مختلف می‌پردازد. این برنامه به عنوان ویژه برنامه پیش از افطار ماه رمضان سال ۱۳۹۹ فصل اول، ۱۴۰۰ فصل دوم و ۱۴۰۱ فصل سوم و ۱۴۰۲ فصل چهارم تهیه و از شبکه چهار سیما پخش شده است. طبق نظرسنجی سازمان صدا و سیما فصل دوم و سوم این برنامه پربیننده‌ترین برنامه پیش از افطار در میان شبکه‌های مختلف سیما بوده‌است.

خلاصه برنامه

در مورد مرگ و عالم ماوراء به روایت افرادی است که در تجربهٔ مرگ تقریبی از کالبد جسم خارج شدند و عالم برزخ را درک کردند و بازگشتند در واقع طبق گفته عباس موزون میهمانان برنامه از ۷۰ فیلتر راستی آزمایی مناسب بودن زمان و کیفیت تجربه وجود شاهد دوم و… عبور می‌کنند و نهایتاً یک نفر از پنجاه مورد بررسی شده به عنوان میهمان برنامه انتخاب می‌شوند.

نظرات