اکسکینو

بازیگر نقش فریده در سریال روز حسرت کیست + بیوگرافی و عکس ها

0

نقش فریده سریال روز حسرت : مهراوه شریفی نیا بازیگر نقش فریده در سریال روز حسرت است او متولد ۲۹ فروردین ۱۳۶۰ در تهران است و وی فارغ‌التحصیل رشتهٔ موسیقی کلاسیک در دانشگاه هنر تهران است. ناگفته نماند وی فعالیت خود را در سال ۱۳۶۸ با بازی در فیلم دزد عروسک‌ها آغاز کرد. ما در سایت حرف تازه برای شما بیوگرافی بازیگر نقش فریده در سریال پر طرفدار روز حسرت را برای شما همراهان عزیز آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

نقش فریده سریال روز حسرت

مهراوه شریفی‌نیا زادهٔ ۲۹ فروردین ۱۳۶۰ در تهران بازیگر اهل ایران است. او فارغ‌التحصیل رشتهٔ موسیقی کلاسیک در دانشگاه هنر تهران است. وی فعالیت خود را در سال ۱۳۶۸ با بازی در فیلم دزد عروسک‌ها آغاز کرد. او با بازی در نقش فریده در سریال روز حسرت به شهرت رسید. او فرزند محمد رضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان و خواهر بزرگتر ملیکا شریفی نیا است.

او در این سریال نقش فریده زن دوم و عاشق پیشه مسعود است که معتاد می شود و مشکلاتی برای او به وجود می آید.

مهراوه شریفی نیا در سریال روز حسرت

بخشی از گفتگو با مهراوه شریفی نیا درباره سریال روز حسرت

چطور برای سریال روز حسرت انتخاب شدید؟

از طرف افشين سنگ چاپ، دستيار كارگردان براي بازي در اين كار دعوت شدم و چون دوست داشتم با سيروس مقدم كار كنم، پذيرفتم.

از اولين تصوري كه نسبت به فريده داشتي، بگو.

اول فريده اين‌گونه نبود اما بعد تغيير كرد و تبديل به دختري عاشق و جسوري شد و سپس در قصه شخصيت او تغيير كرد. تنها نقطه سياهش اعتياد اوست. وقتي متن‌ها به مرور به دستم رسيد، به نكات تازه‌اي درباره فريده رسيدم.

مي‌دانم كه براي انتخاب نقش‌هايت وسواس زيادي داري. براي انتخاب نقش فريده اين وسواس چقدر با تو همراه بود؟

خيلي زياد. فريده بسيار نقش خاصي است. حتي بهتر است بگويم باكس ماه رمضان، باكس خاصي است. هر كاري را حق نداريم در اين ايام روي آنتن بفرستيم. چون كارها به هر حال ديده مي‌شوند. من فريده را قبول كردم، چون به سيروس مقدم به عنوان كارگردان اعتماد داشتم.

سخت‌ترين سكانسي كه بازي كردي؟

سكانس كافي‌شاپ. چون خودم به شخصه آدم مغروري هستم و رفتارهاي فريده را در آن سكانس دوست نداشتم.اما براي بازي در آن سكانس مجبور بودم رفتارهاي فريده را باور كنم. فريده در آن سكانس از التماس‌هايش اصلا ناراحت نمي‌شد و اتفاقا مواردي هم بود كه به هدفش مي‌‌رسد و به خاطر علاقه‌اي كه به مسعود داشت، نسبت به او كوتاه مي‌آمد. به هر حال بازي در اين سكانس بسيار برايم دشوار بود.

بازیگر نقش فریده سریال روز حسرت کیست

مهراوه شریفی نیا

همراه ما باشید

نظرات