اکسکینو

بازیگر نقش بهرام در سریال رهایم کن کیست بیوگرافی و عکس های جدید

0

بازیگر نقش بهرام در سریال رهایم کن کیست بیوگرافی و عکس های جدید

مهدی حسینی نیا بازیگر نقش بهرام در سریال رهایم کن میباشد. مهدی حسینی‌نیا بازیگر سینما و تلویزیون ایران در سال ۱۳۶۰ در تهران متولد شد. او بازیگر سریال های می خواهم زنده بمانم و سریال یاغی و فیلم شنای پروانه است که حالا با بازی در سریال رهایم کن به فوق ستاره بازیگری در ایران رسیده است.

بازیگر نقش بهرام در سریال رهایم کن کیست بیوگرافی و عکس های جدید

بیوگرافی بازیگر نقش بهرام در سریال رهایم کن با عکس و سوابق

مهدی حسینی نیا، بازیگر فیلم و تئاتر متولد ۲۸ شهریور ۱۳۶۰ در تهران است. فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۹ با فیلم اینجا بدون من آغاز کرده و تاکنون در فیلم های سینمایی دسته دختران، مصلحت، روز ششم، روشن، شنای پروانه، گورکن، عنکبوت، شب اول هجده سالگی، ما همه با هم هستیم، متری شیش و نیم و سریال های میدان سرخ و می خواهم زنده بمانم ، یاغی، سیاوش، عالیجناب، و … فعالیت داشته است

بازیگر نقش بهرام در سریال رهایم کن کیست بیوگرافی و عکس های جدید

سوابق هنری

مهدی حسینی‌نیا یکی از بازیگران سرشناس و مشهور در صدا و سیمای ایران است که فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است.
مهدی حسینی نیا از سال ۱۳۹۲ فعالیت جدی خود را در حرفه ی بازیگری آغاز کرد و با هنرنمایی در فیلم “روایت ناپدید شدن مریم” میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد. از برجسته ترین آثارش می توان به هنرنمایی در فیلم خشکسالی، این جا بدون من، پرده نشین و دروغ اشاره کرد.یکی از وِیژگی های متمایز مهدی حسینی نیا نسبت به سایر بازیگران آن است که در بازه ی زمانی که در حرفه ی بازیگری تلویزیون مشغول است در سینما نیز به هنر نمایی می پردازد.

بازیگر نقش بهرام در سریال رهایم کن کیست بیوگرافی و عکس های جدید

حسینی نیا موفق به دریافت دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد در بخش جشنواره بین المللی شده است و در یازدهمین قسمت بهترین بازیگری برنده تندیس ایفا می باشد.

او در فیلم های کوتاه بی ریختی، به وقت جدید یا قدیم، نفس گیر، سواد کوهی، مدار بسته، روایت ناپدید شدن مریم، امیرعلی، سنگ روی سنگ، هم سایه ها، تئاتر های: گریزلی، ملاقات، مده آ، فصل دوم، به طرز غریبی، و چند داستان دیگر، جعبه پاندورا، لوسیا، صور اسرافیل، درها و دیوارها، او شمال من، جنوب من، شرق و غرب من بود، باور کنید من گره گوار سامسا هستم و فلان و فلان حضور داشته است.

 

جوایز و افتخارات این هنرمند

از جمله جوایز و افتخارات این بازیگر عبارتند از: دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد در بخش ملی جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران برای فیلم کوتاه سوادکوهی به کارگردانی محمدرضا مجد ، برنده تندیس ایسفا در بخش بهترین بازیگری از یازدهمین دوره جوایز آکادمی فیلم کوتاه ایران (ایسفا) برای فیلم کوتاه بی ریختی به کارگردانی محمد رحمتی

مهدی حسینی نیا در سریال رهایم کن

مهدی حسینی نیا در سریال رهایم کن

فیلم متری شیش و نیم به کارگردانی سعید روستایی و به تهیه کنندگی سید جمال ساداتیان در سال ۱۳۹۷ تولید شد.

مهدی حسینی نیا در این فیلم نقش خرده فروش مواد مخدر به نام حسن دلیری یا حسن گاوی را بر عهده دارد که برای قاچاق شیشه به کشور ژاپن مقدار بسیار زیادی شیشه در معده ی خود پنهان کرده است. او همچنین در فیلم شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت فعالیت داشته است.

نظرات