ماجرای متلک علی انصاریان به گزارشگر افغانی

0

ماجرای متلک علی انصاریان به گزارشگر افغانی

متلک علی انصاریان به گزارشگر افغانی : علی انصاریان مجری برنامه زنده «ورزشگاه» به اظهارات گزارشگر افغانستانی درباره بازی ایران – یمن واکنش نشان داد

متلک علی انصاریان

واکنش علی انصاریان به گزارشگر افغانستان

علی انصاریان سه شنبه شب و در برنامه زنده «ورزشگاه» به ویدئوی منتشرشده از گزارشگر افغانستانی واکنش نشان داد و از او خواست فقط به گزارش فوتبال بپردازد.

انصاریان در بخشی از این برنامه با اشاره به ویدئوی منتشرشده در فضای مجازی درباره کنایه گزارشگر افغانستانی به پخش بازی ایراین-یمن از تلویزیون ایران، خطاب به گزارشگر مذکور گفت:

«یه گزارشگر عزیز افغانستانی گفته بود تصویری که می بینید در ایران با یکی دو دقیقه دیرتر ایرانی ها می بینن یا کلا نمی بینن! دوست عزیز، قربونت برم اصلا این حرفو نزن! ما چیزهایی رو دیدیم که شما اصلا ندیدید. بعد یادت هم باشه درباره کشوری داری حرف میزنی که خیلی خیلی مدیونش هستید، بنابراین سعی کن گزارشت رو بدی و به این چیزها کاری نداشته باشی، ممنونم ازتون!»

برنامه ورزشی «ورزشگاه» همزمان با آغاز مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ هر شب با اجرای علی انصاریان و مهدی واعظی روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

اما بعد از این اتفاقات علی انصاریان، مجری برنامه «ورزشگاه» به دلیل توهینی که به مردم افغانستان کرده بود، عذرخواهی کرد.

همچنین گزارشگر افغانستانی نیز گفت: من به عنوان یک گزارشگر که آن حواشی پس از گزارش ایران- یمن پیش آمد باید به صراحت بگویم، هیچگونه قصد توهین یا تمسخر نسبت به مردم بزرگوار ایران نداشتم و این مسائل نمی‌تواند در روابط ۲ملت خدشه‌ای وارد کند.

نظرات