اکسکینو

بازیگر نقش علیرضا بیرانوند در فیلم بیرو کیست +‌بیوگرافی و عکس جدید بزرگسالی

0

بازیگر نقش علیرضا بیرانوند در فیلم بیرو کیست +‌بیوگرافی و عکس جدید بزرگسالی

بیوگرافی بازیگر نقش علیرضا بیرانوند در فیلم بیرو کیست + اینستاگرام حسین بیرانوند متولد سال ۱۳۸۲ در بروجرد میباشد او به تازگی در نقش نوجوانی علیرضا بیرانوند در فیلم بیرو بازی کرده است. او که در فوتبال فعالیت دارد، حالا با بازی در فیلم بیرو (فیلم سینمایی علیرضا بیرانوند) در نقش “علیرضا بیرانوند” نامش بر سر زبان ها افتاده و به مخاطبان معرفی شد.

حسین بیرانوند بازیگر نقش نوجوانی علیرضا بیرانوند در فیلم بیرو میباشد کیست بیوگرافی بازیگر نقش علیرضا بیرانوند در فیلم بیرو کیست + بیوگرافی و عکس جدید بزرگسالی وی را در ادامه مطلب می خوانید

بازیگر نقش علیرضا بیرانوند در فیلم بیرو کیست + بیوگرافی و عکس جدید بزرگسالی

بیوگرافی بازیگر نقش علیرضا بیرانوند در فیلم بیرو

حسین بیرانوند اهل یکی از روستاهای بروجرد بوده و متولد سال ۱۳۸۲ میباشد علاقه بسیار زیادی به فوتبال داشته و زمانی که ۱۰ سال سن داشته فوتبالش را آغاز کرده است یکی دو سال حرفه‌ای فوتبال بازی می‌کردم بعد وارد آکادمی علیرضا بیرانوند شدم، اما چندان موفقیت آمیز نبود.

او میگوید زندگی شخصی من شیاهت زیادی با زندگی سابق علیرضا بیرانوند داشته است حرفه من گچ‌بری بود یک روز شخصی به نام زرین جو که در شبکه افلاک لرستان نیز مشغول به کار است تصویری از من را در اینستاگرام که در لباس دروازه بانی بودم دیده بود و با توجه به اینکه من ته چهره ای با علیرضا بیرانوند داشتم و همچنین نام خانوادگی ما شبیه با هم بود گزینه‌ای برای بازی در این نقش انتخاب شدم البته این نکته را باید بگویم که در آن زمان علیرضا بیرانوند الگوی من بود و می‌خواستم از هر لحاظ شبیه او شوم.

او اهل یکی از روستاهای بروجرد بوده و به دلیل شباهت چهره به علیرضا بیرانود نقش نوجوانی او را فیلم سینمایی بیرو بازی کرده است. حسین بیرانوند در زمینه فوتبال فعالیت دارد و حالا وارد عرصه ی بازیگری شده است.

بیوگرافی بازیگر نقش علیرضا بیرانوند در فیلم بیرو

سوابق

آقای حسین بیرانوند از کودکی فوتبال را آغاز کرده و حالا یکی از فوتبالیست های جوان کشورمان می باشد. او فوتبال را از آکادمی علیرضا بیرانوند شروع کرده و اما هنوز با یک فوتبالیست حرفه ای شدن خیلی فاصله دارد.

حسین بیرانوند بازیگر نقش علیرضا بیرانوند در فیلم بیرو گفت: من و آقای بیرانوند از یک ایل هستیم اما نسبت خونی نداریم. یک نفر از پروژه عکس من را در لباس ورزشی دیده بود و در نهایت من را در این نقش پذیرفتند. الگوی من در فوتبال علیرضا بیرانوند بود و برای من بسیار سخت بود که نقش الگوی خود را بازی کنم.

بیوگرافی حسین بیرانوند بازیگر نقش علیرضا بیرانوند در فیلم بیرو

بازی در فیلم بیرو

علت اصلی انتخاب من به عنوان بازیگر نقش علیرضا بیرانون» شباهتی بود که به او داشتم، البته دروازه بان بودن من و تسلط به زبان لری هم در این انتخاب موثر بود. قبل از بیرو فیلمی بازی نکردم و ابتدای کار بسیار سخت بود. اینکه می دانستم ایفای نقش اصلی به عهده من است سختی کارم را بیشتر می کرد. او ادامه داد: زندگی واقعی من خیلی شبیه به زندگی علیرضا بیرانوند بود. بعضی از سکانس ها را فکر می کردم زندگی واقعی خودم است. در کل من بازیگر نبودم و سعی کردم هرچه کارگردان می گوید به درستی انجام و حس را به مخاطب منتقل کنم.

بازیگر نقش علیرضا بیرانوند در فیلم بیرو کیست + بیوگرافی و عکس جدید بزرگسالی

اولین بار آقای بیرانوند را در دفتر پیش تولید فیلم دیدم. خیلی به من انرژی داد، حتی زمانی که ایران نبود از طریق فضای مجازی در ارتباط بودیم و من را پشتیبانی می کرد. علیرضا بیرانوند فیلم را دیده و از فیلم راضی بود. این فیلم در چهلمین دوره جشنواره فجر حضور داشت و من در جشنواره بازخوردهای خوبی گرفتم. تصمیم دارم بازیگری را ادامه دهم و در سینما بمانم.

گفتنی است فیلم سینمایی «بی رو» سومین فیلم سینمایی مرتضی علی عباس میرزایی و به تهیه کنندگی مجید برزگر روایتی از زندگی علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران از دوران کودکی تا ورود به فوتبال حرفه‌ای و عضویت در تیم ملی فوتبال ایران است.

نکته جالب در خصوص بدل علیرضا این است که نام او حسین بیرانوند است ولی هیچ نسبتی با گلر شماره یک تیم ملی ندارد. همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، بدل علیرضا شباهت بسیار زیادی به خودش دارد و او از بین چندین بازیگر ناشناس و انجام گریم‌های مختلف به عنوان بدل بیرانوند انتخاب شده است.

نظرات