اکسکینو

فال‌ روزانه ۸ فروردین‌/ فال روزانه امروز سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ کاملا واقعی میگه!!

0

فال‌ روزانه ۸ فروردین‌/ فال روزانه امروز سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ کاملا واقعی میگه!!

در اینجا فال روزانه ۸ فروردین‌ ۱۴۰۲ را برای متولدین همه ماه ها اورده ایم در ادامه می توانید فال روز سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ بخوانید. فال امروز به شما می گوید: امروز پیشنهادی مطرح می‌شود ، به آن فکر کنید و با اندکی تأمل پاسخ دهید. و… ادامه فالتان را بخوانید

فال‌ روزانه ۸ فروردین‌/ فال روزانه امروز سه شنبه 8 فروردین 1402 کاملا واقعی میگه!!

حال و احوال امروز ۸ فروردین ‌۱۴۰۲

فال غیبگویی نیست فال پیشگویی مسائلی است که به احتمال قوی برای شما اتفاق می افتد و گذری به اینده و آگاهی پیدا کردن از آنچه قرار است رخ بدهد و یا رخ ندهد اما آیا می توان از آینده خبری آورد؟ آیا آینده را میتوان دید و توصیف کرد و پیش بینی کرد؟

🔷 فروردین: فال روزانه امروز ۸ فروردین می گوید: ممکن است افرادی باشند که بخواهند به شما ثابت کنند در مورد موضوعی اشتباه می کنید. به این فکر نکنید که چون با کسی در مورد موضوعی توافق نظر ندارید، از او سطح فکر پایین تری دارید و یا درک او از مسائل بیشتر از شماست. خودتان را دست کم نگیرید. به توانایی هایتان اطمینان داشته باشید و مشاوره با کسانی که تجربه بالایی دارند را فراموش نکنید.

🔷اردیبهشت : فال روزانه امروز ۸ فروردین می گوید: امروز یک اتفاق ماجراجویانه رخ خواهد داد. سعی کنید این فرصت را از دست ندهید و به دنبال کمی جنب و جوش و پویایی باشید. اجازه ندهید مسائل کوچکی که در زندگیتان رخ می دهند و اهمیت چندانی ندارند، شما را از تلاش برای رسیدن به هدفتان باز دارند و شما را زمین گیر کنند. امروز برخی چیزها ممکن است شما را تعجب زده کنند. انتظار رخ دادن اتفاقات غیر منتظره را داشته باشید!

🔷خرداد:  امروز ممکن است به دنبال تکاپو و ماجراجویی هستید، سعی کنید به دنبال انجام دادن کاری باشید و وقتتان را بیهوده هدر ندهید، اگر به دنبال خوش گذرانی باشید، حتما راهی را پیدا خواهید کرد تا تفریح کنید، پس از نبود امکانات تفریحی شکایت نکنید.

خداوند راه روشنی برایتان باز میکند و به خواسته بزرگ خود میرسید.

صدقه دادن را فراموش نکنید.

گذشته را نمی‌توان دوباره زنده كرد. بايد خاطره آنها را نگه داشت و با مرور اين خاطرات، از آنها درس‌های لازم را فراگرفت. گذشته برای شما می‌‌تواند چراغ راه آينده باشد.

🔷تیر: فال روزانه امروز ۸ فروردین می گوید: صدقه دادن را فراموش نکنید. گذشته را نمی‌توان دوباره زنده كرد. بايد خاطره آنها را نگه داشت و با مرور اين خاطرات، از آنها درس‌های لازم را فراگرفت. گذشته برای شما می‌‌تواند چراغ راه آينده باشد.

🔷مرداد: افکارتان ممکن است به ویژه در رابطه با مسئولیت هایی که برایتان از اهمیت زیادی برخوردار هستند، آشفته و بهم ریخته باشند.

صبور باشید گره باز میشود.

با کسی دیدار می کنید که قدمی برمیدارد.

بزودی آشنایی خیلی خوبی برایتان رخ میدهد.

در رابطه با شخص مورد علاقه خود تحقیق کنید پنهانکاری دارد.

🔷شهريور: امروز باید از همه تجربیاتتان در عرصه اقتصاد و سرمایه گذاری استفاده کنید تا دچار ضرر و زیان نشوید. قبل از هر کاری با همکارانتان مشورت کنید. به یاد داشته باشید که برای کمک گرفتن از آنها همه اطلاعات شخصیتان را به آنها ندهید. این کار ممکن است بیش از آنکه به شما کمک کند، در آینده به شما زیان های زیادی برساند.

🔷مهر: امروز همه چیز برای شما به طور کاملا عالی پیش خواهد رفت، مخصوصا روابط عاطفیتان. امشب به کمک شریک زندگیتان، یک شور و اشتیاق رویایی را به زندگیتان بیاورید.

🔷آبان: اگر قهرکرده دوباره برمیگرده.

نسبت به او بی انصافی نکنید.

گره احساسی شما باز میشود.

دلتان بسیار شکسته است.

مشکلات مالی برطرف میشود.

🔷آذر: امروز کارها برای شما به خوبی پیش می روند و با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود،

مسائل مربوط به عشق و روابط عاطفی امروز دارند به نفع شما پیش می روند، هرچند این مسائل تا حدود زیادی غیر قابل پیش بینی به نظر می رسند. عشقتان یک لحظه در کنارتان است و لحظه ای دیگر از شما دور است، اما خوب اینها چیزهایی هستند که در هر رابطه ی عاشقانه ای باید انتظارش را داشت.

🔷دی: از یک عشق آتشین حذر کنید.

بزودی با شخصی دوست خواهید شد.

مدتی بینتان فاصله ایجاد میشود که موقتی است.

امروز احساس می کنید که انگار سواخی عمیق در قلبتان ایجاد شده است و پر کردن آن برایتان کار بسیار دشواری خواهد بود. یادتان باشد که پیش از هرکس دیگری خودتان مسئول پر کردن این جای خالی و احساس کمبود هستید.

🔷بهمن: صبر و بردباری داشته باشید.

فکر مال اندوزی باشید.

بزودی موضوعی خوشحالتان میکند.

فکر راه چاره برای حل مشکلات هستید.

مسائل مربوط به عشق و روابط عاطفی در حال حاضر در موقعیتی حیاتی و بسیار تعیین کننده قرار گرفته اند. رفتار شما بیش از حد لازم تهاجمی شده است و این رفتارها می توانند اثرات مخربی روی روابط شما داشته باشند.

شاید شما دارید خودتان را محدود می کنید و تنها به خاطر ترس از اینکه به موفقیت دست پیدا نکنید خودتان را از انجام آنچه می خواهید محروم می کنید.

🔷اسفند: خشم خود را کنترل کنید.

بیش از حد خرج نکنید.

از بلاتکلیفی بیرون بیایید.

مراقب یک دزد باشید.

افسوس گذشته را نخورید.

امروز وقتی پای مسائل احساسی و عاشقانه به میان می آیید انتظار نداشته باشید که دیگران زیاد احساساتی شوند. دیگران در دنیای کوچک خودشان غرق شده اند و سرشان با مسائل خودشان گرم است. ارتباط برقرار کردن با آنها و درک رفتارهایشان ممکن است برای شما سخت باشد. امروز ممکن است به طور ناگهانی یک سفر کاری برایتان پیش بیاید که مجبور هستید بروید ولی برای شما چندان خوشایند نیست، چرا که شما را از عشقتان دور می کند. با تماس های تلفنی هم می توانید خودتان را نزدیک به او حس کنید.

نظرات