اکسکینو

دانلود کامل تی ان تی حامد آهنگی قسمت ۱ اول برنامه tnt (لینک مستقیم)

0

دانلود کامل تی ان تی حامد آهنگی قسمت ۱ اول برنامه tnt (لینک مستقیم)

دانلود کامل قسمت اول تی ان تی حامد آهنگی قسمت ۱ برنامه tnt با لینک مستقیم و قانونی از مجله حرف تازه دانلود کنید و با کیفیت اصلی و عالی تماشا کنید. قسمت اول تی ان تی ۶ فررودین ۱۴۰۲ از فیلیمو منتشر شد. در ادامه مطلب دانلود برنامه تی‌ان‌تی حامد آهنگی قسمت ۱ با لینک مستقیم و حجم رایگان را قرار داده ایم. می توانید دانلود کنید و تماشا کنید

دانلود کامل تی ان تی حامد آهنگی قسمت ۱ اول برنامه tnt (لینک مستقیم)

برنامه تی ان تی حامد آهنگی قسمت ۱

برای دانلود این قسمت اینجا کلیک کنید

حامد آهنگی پس از تجربه موفق در شب آهنگی، حالا با برنامه تی ان تی در شبکه های اجتماعی غوغا کرده و مخاطبان را با اجرای شاد خود غافلگیر کرده است. تی ان تی هر دوشنبه ساعت ۲۰ از پلتفرم فیلیمو نشر داده می شود.

زمان پخش برنامه tnt

ویژه برنامه نوروزی TNT با اجرای حامد اهنگی در شب سال نو و در طول ایام عید مسابقه بزرگ و پرچالشی را برای بینندگان به نمایش می گذارد. بخش های مختلف و پرهیجان این برنامه شامل اجرای زنده‌ی موسیقی، گفتگو و چالش های جذاب با حضور هنرمندان، خوانندگان و ورزشکاران خواهد بود. از جمله چهره های شاخص و محبوب TNT جواد یساری، امید حاجیلی، مسعود صادقلو، علیرضا بیرانوند، عباس جمشیدی فر، یوسف تیموری و… هستند.

حامد آهنگی میزبان چهره‌های محبوبی از فرهنگ، هنر و ورزش کشورمان است. جواد یساری و امید حاجیلی به همراه بند موسیقی به اجرای هنرمندانه قطعات موسیقی زنده خواهند پرداخت. گفتگوی شیرین با علیرضا بیرانوند، هم‌خوانی حامد آهنگی و نیما رئیسی و اجرای منتالیست، سعید فتحی‌روشن در حضور تماشاچیان متعدد حاضر در سالن از بخش‌های دیگر این برنامه است.

نظرات