اکسکینو

بازیگر نقش معصومه در سریال روز حسرت کیست + عکس ها و بیوگرافی

0

بازیگر نقش معصومه در سریال روز حسرت : لیندا کیانی بازیگر نقش معصومه در سریال روز حسرت میباشد لیندا کیانی متولد سال ۱۳۵۹ و شهریور ماهی می باشد. او زاده آبادان است و دارای مدرک کارشناسی ارشد فلسفه می باشد. او با شرکت در کلاس های آزاد بازیگری وارد دنیای سینما و تلویزیون شده است. او تحت نظر: محمدرضا شریفی نیا، آزیتا حاجیان و استاد مهتاب نصیرپور دوره های بازیگری و فن بیان را گذرانده است. ما در سایت حرف تازه برای شما بیوگرافی بازیگر نقش معصومه در سریال پر طرفدار روز حسرت را برای شما همراهان عزیز آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

بازیگر نقش معصومه در سریال روز حسرت

بازیگر نقش معصومه در سریال روز حسرت کیست + عکس ها و بیوگرافی

لیندا کیانی زاده ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون اهل آبادان است. وی دارای یک خواهر و ۴ برادر است و دوره کارشناسی ارشد فلسفه را در دانشگاه مفید گذرانده‌است .وی با بازی در سریال روز حسرت خودش را به اهالی هنر اثبات کرد.

او در این سریال نقش زن اول مسعود را بازی کرد. دختر عاشق و پیشه و اهل خدا که به دلیل عدم احتیاط و تصادف قطع نخاع شد و ماجراهایی که برای او پیش می آید جذاب است و او بازی درخشانی از خود نشان داد.

لیندا کیانی در سریال روز حسرت

صحبت لیندا کیانی درباره سریال روز حسرت :

واقعیت این است كه قبل از پذیرفتن پیشنهاد بازی در این نقش، درمورد آن با آقای مقدم خیلی صحبت كردم و این شانس را هم داشتم كه خانم «مهتاب نصیرپور» بازیگردان این سریال بودند كه به كمك این دو و همینطور آقای «افشین سنگ‌چاپ» توانستم این نقش متفاوت را ایفا كنم و این سه در كنار بقیه گروه، به ویژه بازیگران باتجربه كار، به من خیلی كمك كردند.

این نقش نسبت به كار قبلم متفاوت بود. درحقیقت، من در سریال «ساعت شنی» نقشی كاملا متفاوت را بازی كردم و ایفاگر نقش یك دختر فراری بودم و دراینجا نقش یك نقش دختری آرام و ساكت را كه بستری شده و قادر به حركت نیست، بازی می‌كنم كه برقراری این نقش با تماشاگر، نوعی دیگر از بازی را می‌طلبید كه امیدوارم توانسته باشم از عهده‌ ایفای این نقش همانطور كه آقای مقدم می‌خواست، برآیم.

لیندا کیانی

گفتگو با لیندا کیانی درباره سریال روز حسرت

نقش معصومه در سریال روز حسرت

همراه ما باشید

نظرات