اکسکینو

چهره واقعی و بسیار زیبا و جوان نقره در ”نون خ” همه رو شوکه کرد

0

چهره واقعی و بسیار زیبا و جوان نقره در ”نون خ” همه رو شوکه کرد

چهره واقعی و بسیار زیبا و جوان نقره در ”نون خ” همه رو شوکه کرد نقره بازیگر دهه هفتادی و کم سن و سال سینما و تلویزیون با چهره واقعی کنار رامین فود با بازی امیر سهیلی زن و شوهر سریال نون خ ۴ رو دیده بودین ؟

نون خ نام مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی است که تاکنون ۴ فصل از این سریال ساخته شده است. نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی امیر وفایی است که در نوروز ۱۳۹۸ از شبکه یک پخش شد. «نون خ» مخفف نام نقش اصلی این سریال، نورالدین خانزاده است که در این سریال با اتفاقات متفاوتی روبرو میشود و ….

اکرم یدی بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون اهل کرمانشاه است. اکرم یدی بازیگر نقش نقره متولد دهه هفتاد است که با بازی در سریال نون خ در نقش همسر رامین فود به شهرت و معروفیت بالایی دست پیدا کرد .

چهره واقعی و بسیار زیبا و جوان نقره در ”نون خ” همه رو شوکه کرد

بازیگر نقش نقره در سریال نون خ:

بازیگر نقش نقره در سریال نون خ ۴ کولاک کرد +عکس و تصاویر اکرم یدی بازیگر نقش نقره در سریال نون‌ خ‌۴ بازی خوب و بسیار منحصر بفردی را در این سریال تلویزیونی به نمایش گذاشت و توانست نشان دهد که با یکی از بازیگران با با استعداد و خوب کرمانشاهی است.

بازیگر نقش نقره در سریال نون خ ۴ کولاک کرد +عکس و تصاویر

وی در سریال نون خ نخستین تجربه خود را در حیطه بازیگری به نمایش عمومی گذاشت و نقش نقره همسر رامین شکارچی را بازی کرد.

اکرم یدی با نام کامل اکرم یدی همیاران بازیگر جوان کرمانشاهی در سریال نون خ ۴ نقش نقره را برعهده دارد. اکرم یدی بازیگر حوزه تئاتر است که از تاتر کرمانشاه کار بازیگری خود را آغاز کرد. اما ایفای نقش در سریال نون‌ خ به کارگردانی سعید آقاخانی سکوی پرتاب او به سوی شهرت بود. خانم یدی در یکی از نقش های اصلی و کلیدی یعنی نقره زن رامین فود را برعهده گرفته و انصافا نیز توانسته به خوبی از پس این نقش برآید.

بازیگر نقش نقره در سریال نون خ ۴ کولاک کرد +عکس و تصاویر

سال های فعالیت

بازی در نمایش صد در کرمانشاه یکی از سوابق بازیگری این خانم هنرمند است که داستانی درباره حماسی دختران کوبانی را روایت می کند، این نمایش در شهرستان اسلام آبادغرب بر روی سن رفت.
درباره زندگی خصوصی اکرم یدی اطلاعاتی در دست نیست و در صحفه اینستاگرامش نیز اشاره ای به سال تولد و فیلم ها و سریال های خود نکرده است.

چهره واقعی و بسیار زیبا و جوان نقره در ”نون خ” همه رو شوکه کرد

اکرم یدی از بازیگران حوزه تئاتر است او در شهر زادگاهش کرمانشاه فعالیت دارد و توانسته در تاتر این شهر مقام اول بدست اورده است. نمایش صد مهم ترین اثر خانم اکرم یدی همیاران است او به جز نمایش صد، در نمایش پاپیون نیز ایفای نقش کرده و با این نمایش به جشنواره تئاتر لهستان راه یافت.

اکرم یدی در نخستین تجربه تلویزیونی اش در سریال نون خ ۴ به کارگردانی سعید آقاخانی تجارب خوبی را کسب کرد. او با انتشار عکس هایی از نقره در سریال نون‌خ از سعید آقاخانی تشکر و قدردانی کرده است. همچنین امیر سهیلی نیز از اکرم یدی به عنوان بازیگر کاربلد و با استعداد یاد کرده و عکس هایی از سریال نون خ ۴ را در نقش‌های نقره و رامین در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است

نون خ نام مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی است که تاکنون ۴ فصل از این سریال ساخته شده است. نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی امیر وفایی است که در نوروز ۱۳۹۸ از شبکه یک پخش شد. «نون خ» مخفف نام نقش اصلی این سریال، نورالدین خانزاده است. سریال نون خ پربیننده‌ترین سریال نوروز ۱۳۹۸ بود. این سریال در سه فصل در سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ با داستان های متفاوت از شبکه یک سیما و شبکه تماشا پخش شده است و فصل چهارم آن هم اکنون در نوروز ۱۴۰۲ در حال پخش است ، همچنین این سریال سه سال از پربیننده ترین سریال های نوروزی صدا و سیما بوده است

نظرات