بازیگر نقش نقره زن رامین در سریال نون خ ۴ کیست بیوگرافی و عکس های اینستاگرام

0

بازیگر نقش نقره زن رامین در سریال نون خ ۴ کیست بیوگرافی و عکس های اینستاگرام

اکرم یدی بازیگر نقش نقره در سریال نون خ بازی بسیار خوبی را در این سریال به نمایش گذاشت و توانسته نشان بدهد بازیگر بسیار با استعدادی می باشد.

اکرم یدی بازیگر تئاتر کرمانشاهی متولد دهه هفتاد است و در سریال نون خ اولین تجربه خود را کسب کرده است اما سالها در زمینه بازیگری در تئاتر فعالیت داشته است که در نهایت با همکاری سعید اقاخانی وارد تلویزیون شد و در سریال نون خ دوم نقش نقره همسر رامین را ایفا کرد.

بازیگر نقش نقره زن رامین در سریال نون خ 4 کیست بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش نقره زن رامین در سریال نون خ

اکرم یدی بازیگر نقش نقره همسر رامین در سریال نون خ ۴ میباشد او یکی از بازیگران کرمانشاهی و کرد بوده و متولد دهه ۷۰ است که در فصل چهارم سریال نون خ نقش همسر رامین فود شکارچی گرگ را بازی میکند او همچنین جایزه جشنواره تئاتر کرمانشاه را برای بازی در نمایش صد را دریافت کرده است.

خانم بازیگر جوان کرمانشاهی در سریال نون خ ۴ در نقش نقره همسر رامین فود (امیر سهیلی) را بر عهده دارد و توانایی و مهارت خود توانسته از پس این نقش خوب برآید.

خانوم اکرم یدی بازیگری تئاتری و محلی است که کار هنری خود را از تاتر در کرمانشاه آغاز کرد. حالا خانم بازیگر برای نخستین بار با بازی در نون خ ۴ وارد قاب تلویزیون شد و یکی از کاراکترهای اصلی و کلیدی به نام نقش نقره زن رامین فود را در تلویزیون را برعهده گرفت.

بازیگر نقش نقره زن رامین در سریال نون خ 4 کیست بیوگرافی و عکس

بازی در نمایش صد

نمایش صد یکی از نمایش های دفاع مقدس با داستانی درباره حماسی دختران کوبانی است که اکرم یدی در آن به ایفای نقش پرداخته است.

اکرم یدی همیاران بازیگر حوزه تئاتر و نمایش است وی در کرمانشاه فعالیت بازیگری دارد و مقام اول را در این حوزه بدست اورده است. نمایش صد مهمترین اثر هنری اکرم یدی است. درخشش اکرم یدی در تئاتر نمایش پاپیون در جشنواره تئاتر لهستان یکی دیگر از آثار هنری ایشان می باشد.

سریال نون خ یکی از سریال های پر مخاطب و پر بیننده بوده که درباره نورالدین خانزاده و دخترانش از اهالی روستایی در کرماشناه است در ۴ فصل به کارگردانی سعید آقاخانی تولید و پخش شده است. اکرم یدی بازیگر نقش‌ نقره در نون‌خ ۴ را بهتر بشناسید. اکرم یدی بازیگر نقش‌نقره در نون‌خ ۴ متولد دهه ۷۰ در کرمانشاه است.

بازی در نمایش صد در کرمانشاه یکی از سوابق بازیگری این خانم هنرمند است که داستانی درباره حماسی دختران کوبانی را روایت می کند، این نمایش در شهرستان اسلام آبادغرب بر روی سن رفت.
درباره زندگی خصوصی اکرم یدی اطلاعاتی در دست نیست و در صحفه اینستاگرامش نیز اشاره ای به سال تولد و فیلم ها و سریال های خود نکرده است

نظرات