اکسکینو

فیلم کامل سکانس جنجالی خواهرمو گرفتن مهمونی ایرج طهماسب و واکنش ها

2

فیلم کامل سکانس جنجالی خواهرمو گرفتن مهمونی ایرج طهماسب و واکنش ها را ببینید

مهمونی جدید ایرج طهماسب و سکانس خواهرمو گرفتن سهیل رهبرزارع بازیگر نقش سیروس در قسمت اول فصل دوم مهمونی! از حواشی جدید این مجری تلویزیون است که با واکنش های زیادی همراه بوده است و آماج حمله ها و توئیت های انتقادی را به سوی ایرج طهماسبی به دلیل عبارت خواهرم را گرفتن روانه کرده است.

مهمونی ایرج طهماسب خواهرمو گرفتن

فیلم مهمونی ایرج طهماسب و سکانس خواهرم را گرفتن سهیل رهبر زارع بازیگر نقش سیروس در قسمت اول «مهمونی ۲» در شبکه های اجتماعی با واکنش های زیادی همراه بوده است. این کلییپ از ساعاتی پیش به ترند گوگول تبدیل شده است. کاربران شبکه های اجتماعی نیز با کامنت ها و توئیت های خود به این تیکه سنگین و شوخی این مجری تلویزیون با اغتشاشگران و وقایع سال ۱۴۰۱ واکنش نشان دادند.

در این ویدیو که در فضای مجازی وایرال شده،ایرج طهماسب در سکانسی از قسمت اول فصل دوم مهمونی با سهیل رهبر زارع بازیگر نقش سیروس به گفتگو نشسته و از او می پرسد: سال ۱۴۰۱ خوب بود یا امسال: سیروس می گوید: پارسال آقا، خواهرمو گرفتن
– خواهرت رو گرفتن؟ توی خیابون رفته؟
+ گرفتنش دیگه!
– کی گرفته؟
+ یه پسر پیدا شد گرفتتش

گفتنی است، با توجه به آنچه در سال ۱۴۰۱ در خیابان ها گذشت خواهرمو گرفتن بازی با عباراتی بشمار آمد که در واقعیت نه تنها خنده‌دار که بسیار هم غمبار بودند و موجب اعتراض کاربران فضای مجازی شد.

پس از پخش قسمت اول مهمونی ایرج طهماسب در ایام عید نوروز ۱۴۰۱ و عبارت خواهرم را گرفتن ، کاربران از شوخی آقای مجری انتقاد کردند.در بخشی از قسمت اول «مهمونی» سیروس با بازی سهیل رهبرزارع در پاسخ به طهماسب که پرسید سال ۱۴۰۱ چه طور بود؟ گفت خوب بود، خواهرم را گرفتند. طهماسب که متعجب شده بود پرسید خواهرت را گرفتند؟! توی خیابان رفته بود؟! و سیروس جواب داد توی خیابان هم می‌رفت، سر کار هم می‌رفت. طهماسب پرسید کی گرفتش؟! و سیروس گفت پسری پیدا شد و گرفتنش! (منظور این که ازدواج کرد)

سهیل رهبرزارع بازیگر نقش سیروس خواهرمو گرفتن مهمونی ایرج طهماسب کیست

واکنش ها

فارغ از تمام مسائل، این نگاهِ سنتی و ارتجاعی به زن که یکی پیدا شده در خیابان او را «بگیرد» و خانواده هم از این بابت خوشحال است هم که جای خود دارد

****
تا قبل از اینکه قسمت اول مهمونی رو ببینم قضاوتی درباره ‎ایرج طهماسب نداشتم.

***
من برعکس شما فکر میکنم ‎ایرج_طهماسب خواست اشاره به وقایع گذشته کند

****

2 دیدگاه در “فیلم کامل سکانس جنجالی خواهرمو گرفتن مهمونی ایرج طهماسب و واکنش ها

 1. رویا گفت:
  8
  6

  بکار بردن واژه گرفتن برای یه زن توهین به تمام معناست کاش از کلماتی مثل ازدواج استفاده میکرد

 2. نسترن گفت:
  9
  20

  بامزه بود
  جنبشی که بیگانه‌ها اشعار مثلا انقلابیش رو بگن و جایزه‌شم بدن بایدم مضحکه بشه.

نظرات