تفریحات

زمان پخش و تکرار سریال یادداشت های کودکی از شبکه آی فیلم ۱۴۰۲ + روزهای پخش

0

زمان پخش سریال یادداشت های کودکی : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال یادداشت های کودکی برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال یادداشت های کودکی

این سریال به کارگردانی پریسا بخت‌آور، نویسندگی اصغر فرهادی محصول سال ۱۳۸۰ در ژانر اجتماعی،درام و خانوادگی است. این مجموعه برای بار اول در رمضان همان سا از شبکه تهران پخش شد و مورد استقبال قرار گرفت. تیتراژ این مجموعه توسط اصغر فرهادی با آهنگسازی حمیدرضا صدری اجرا شده است. اکنون قرار است این مجموعه از ۵ فروردین ۱۴۰۲ به مناسبت نوروز و ماه رمضان از شبکه آی فیلم مجدد پخش شود.

از جمله اثار ایشان می توان به حمیده خیرآبادی،احمد قدکچیان،سیروس گرجستانی ،مهرانه مهین ترابی،امیر نوری،رامین ناصرنصیر،رضا بنفشه‌خواه،شبنم معززی و… اشاره کرد. در این مجموعه  زنده یاد سیروس گرجستانی، احمد قدکچیان و حمیده خیرآبادی بازی می کردند و هر سه این عزیزان از بهترین بازیگران این سریال بودند.

در خلاصه سریال آمده خان بابا و ربابه خانم از جوانی سرایدار خانه آقا بزرگ هستند و حال که به سن پیری رسیده‌اند، اهالی خانه‌ دیگر به آنها سر نمی‌زنند. یک روز قبل از ماه رمضان، حمید یکی از نوه های آقا بزرگ به خانه می آید و از خان بابا می خواهد که او را در یکی از اتاق های خانه زندانی کند و…

سریال یادداشت های کودکی از شبکه آی فیلم

ساعت تکرار و زمان پخش سریال یادداشت های کودکی از شبکه آی فیلم

این سریال ۲۴ قسمتی هرشب از ۵ فروردین ۱۴۰۲ هرشب ساعت ۱۷ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱ بامداد و ۹ صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود.

از دیگر هنرمندان می توان به بهشاد شریفیان،محمدرضا نوروزی،سیروس میمنت،آتوسا رجبی،میرصلاح حسینی،محمود بنفشه‌خواه،فرحناز منافی ظاهر،هما خاکپاش،هادی مشیرنیا و…اشاره کرد.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید.

نظرات