تفریحات

دانلود کامل سریال نون خ ۴ قسمت ۴ چهارم فصل چهارم با پخش انلاین (تلوبیون)

0

سریال نون خ ۴ قسمت ۴ چهارم فصل چهارم سریال نون خ ۴ قسمت ۴ چهار با پخش تلوبیون و شبکه یک در ادامه ببینید که امشب جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ بعد از اخبار سراسری از شبکه یک تلویزیون با سکانس های جنجالی پخش میشود:

دانلود کامل سریال نون خ ۴ قسمت 4 چهارم فصل چهارم با پخش انلاین

دانلود کامل سریال نون خ ۴ قسمت ۴ چهارم فصل چهارم با پخش انلاین

لینک های تماشای تکرار و بازپخش فصل چهارم ۴ قسمت ۴ سریال نون خ ۴ در زیر ببینید:

قسمت چهارم سریال نون‌ خ ۴ قسمت‌۴ فصل چهارم نون خ (قسمت‌۴ ) فصل چهار شبکه یک سیما حوالی ساعت ۲۲:۱۶ پخش میشود که میتوانید پخش انلاین و همچنین تکرار آن را در تلوبیون و آپارات و شبکه دو با سکانس های جنجالی ببینید:

پخش آنلاین تلوبیون قسمت چهارم سریال نون خ فصل چهارم:

سریال «نون خ، فصل چهارم» داستان دو روستا است که با هم دشمنی دارند اما با حمله گرگ به هم نزدیک شده و آشتی کردند . حالا با آمدن رامین شکارچی به روستای نورالدین حواشی و اتفاقات جالبی رخ می دهد

مجموعه تلویزیونی «نون خ۴» به کارگردانی سعید آقاخانی در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک روی آنتن می رود. در سریال «نون خ ۴» پس از یورش گله گرگ ها به روستا و تارو مار شدن گاو و گوسفندان روستاییان، زندگی اهالی با چالش جدیدی مواجه می شود. بزرگان ده تلاش می کنند با شکار گرگ ها اوضاع را به حالت عادی برگردانند، اما هر بار به دلایلی موفق نمی شوند. به اجبار یکی از شکارچیان ده بالا را استخدام می کنند. در ادامه آنچه باعث شعله ور شدن اختلافات قدیمی بین دو روستا شده، اهالی روستای «نورالدین» را برای خروج از رکود اقتصادی، جمعیتی و جبران عقب ماندگی از ده بالا به تکاپو می اندازد و ماجراهای ریز و درشتی را رقم می زند.

نظرات