اکسکینو

بازیگر نقش نرگس در سریال چاردیواری کیست بیوگرافی و عکس

0

بازیگر نقش نرگس در سریال چاردیواری کیست بیوگرافی و عکس

بازیگر نقش نرگس در سریال چاردیواری کیست بیوگرافی و عکس

مرجان شکوفکی که یکی از چهره های مشهور عرصه تئاتر می باشد بازیگر سریال های آوای باران و بیگانه ای با من می باشد و در سریال چاردیواری به کارگردانی سیروس مقدم در نقش نرگس بازی کرده است. مرجان شکوفکی متولد ۸ شهریور ماه ۱۳۶۹ در شاهرود است که اولین بار در سال (۱۳۸۸) در فیلم «پوپک و مش ماشالله» جلوی دوربین رفت.

بیوگرافی بازیگر نقش نرگس در سریال چاردیواری کیست

مرجان شکوفکی بازیگر نقش نرگس در سریال چار دیواری می باشد، این بازیگر سینما و تلویزیون، متولد ۸ شهریور ماه ۱۳۶۹ در شاهرود فارغ التحصیل گرافیک از دانشگاه آزاد است او در آثاری همچون: همیشه پای یک زن در میان است ،سریال عملیات ۱۲۵ ، نون و ریحون، فیلم یک قدم تا خدا، سریال آوای باران و … فعالیت داشته است.

عکس و بیوگرافی مرجان شکوفکی بازیگر نقش نرگس در سریال چاردیواری

سوابق بازیگری

خانم مرجان شکوفکی از ۹ سالگی تئاتر رو شروع کرده، شروع فعالیتش با فیلم سینمایی چند می گیری گریه کنی؟! در سال ۸۴ به کارگردانی شاهد احمدلو بود.

از دیگر آثاری که تاکنون مرجان شکوفکی در آنها ایفای نقش کرده است می توان به پوپك و مش ماشاالله به کارگردانی فرزاد موتمن (۱۳۸۸)، همیشه پای یك زن در میان است به کارگردانی کمال تبریزی (۱۳۸۶)، یك قدم تا خدا به کارگردانی علی عطشانی (۱۳۸۵) و چند می گیری گریه كنی به کارگردانی شاهد احمدلو (۱۳۸۴)، سریال عملیات ۱۲۵ به کارگردانی مسعود آب پرور، نون و ریحون به کارگردانی فرزاد موتمن، فیلم یک قدم تا خدا به کارگردانی علی عطشانی، سریال آوای باران به کارگردانی حسین سهیلی زاده و سریال چار دیواری در نقش نرگس اشاره کرد.

مرجان شکوفکی در سریال «بیگانه ای با من است» که از شبکه دو سیما پخش می شود در نقش پروین حضور دارد.

بازیگر نقش نرگس در سریال چاردیواری کیست بیوگرافی و عکس

داستان این سریال به تهیه کنندگی بهروز مفید، کارگردانی احمد امینی در فصل یک و آرش معیریان در فصل دو و نویسندگی فروغ فروهیده در سال ۷۰-۶۹ می‌گذرد و درباره جابه جایی یک زن خدمتکار با عروس یک خانواده است که یک درام خانوادگی را تشکیل می‌دهد.

مرجان شکوفکی همچنین سابقه حضور در فیلمهای کوتاه دار قالی، صفر، نقاشی خط، استاد محمد، بوتیمار، اسم این خانوم هم مامانه، بازی تمام شد، خرید را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

از افتخارات و جوایز مرجان شکوفکی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
🔹اخذ رتبه سوم بازیگری تئاتر دانشجویی برای بازی در تئاتر «خیشخانه»
🔹اخذ رتبه اول بازیگری استانی فجر برای بازی در تئاتر «مجلس ضربت زدن»
🔹اخذ رتبه دوم بازیگری منطقه ای فجر برای بازی در تئاتر «مجلس ضربت زدن» از آقای بهرام بیضایی

نظرات