اکسکینو

دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۳۹ سی و نهم قسمت ۳۹ گیل دخت (تلوبیون)

0

دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۳۹ سی و نهم قسمت ۳۹ گیل دخت (تلوبیون)

قسمت ۳۹ سریال گیلدخت از شبکه یک امشب پنجشنبه ۳ فروردین با یک ساعت تاخیر پخش شد. سریال تلویزیونی گیلدخت به صورت هفتگی حوالی ساعت ۲۲:۱۶ از شبکه یک سیما روی آنتن می رود و در ایام عید نوروز ۱۴۰۲ در حوالی ساعت ۲۳:۳۵ دقیقه از شبکه یک تلویزیون پخش میشود.

دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت 39 سی و نهم قسمت ۳۹ گیل دخت (تلوبیون)

دانلود قسمت ۳۹ گیل دخت با کیفیت‌های فول اچ دی، اچ دی ۱۰۸۰p] [720p] [480p] از تلوبیون و آپارات و پخش زنده شبکه یک امکان پذیر است.

با وجود پخش سریال های مختلف نوروزی در سال ۱۴۰۲ از شبکه های تلویزیونی، اینروزها سریال گیلدخت توانسته در صدر پر بیننده ترین و جذاب ترین سریال های تلویزیونی قرار بگیرد. سریال تلویزیونی با موضوع و داستان تاریخی و عاشقانه تاریخی مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و همچنان این مجموعه تلویزیونی را مشتاقانه دنبال می کند تا ببینند سرنوشت دو دلداده به نام گلنار و اسماعیل میرشکار په میشود.
از سوی دیگر به آصف میرزا خبر می دهند که گلنار را بر سر مزار مادرش دیدند و حالا او به قشون خود فرمان داده تا کت بسته گلنار را نزدش بیاورند، اما…

سریال گیلدخت قسمت ۳۹

ساعت پخش سریال گیلدخت

مجموعه تلویزیونی گیلدخت در ۶۰ قسمت پنجشنبه ها و جمعه ها ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما در حال پخش است. تکرار آن نیز در ساعت های ۲ بامداد، ۹ صبح، ۱۵ ظهر می باشد. همچنین در جمعه شب ها دو قسمت گیلدخت در ساعت ۲۲ از آی فیلم پخش میشود.
بازیگران ای نسریال عبارتنداز: چهره‌هایی همچون سعید بابایی، یوسف صفری بختیاری، بهزاد محسنی، مرتضی نجفی، سعیده جمشیدی، محبوبه صادقی، فرزانه وهاب، زهرا میری، مینرا رفیع ، صبا گرگین‌پور، سعید راد، رضا اکبرپور، یاسمین معاوی، سعید چنگیزیان، شقایق فراهانی، پریوش نظریه، رامتین خداپناهی، حمید ابراهیمی، محمد فیلی، رویا جاویدنیا، مجید سعیدی، زیبا بنماران، فریده دریامج، می باشند که در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال گیلدخت در گرمدره تهران و استان گیلان فیلمبرداری شده است که لوکیشن های آن را با توجه به اطلاعات تیتراژ پایانی این سریال میتوان تشخیص داد.

این سریال در مرکز فیلم و سریال معاونت برون‌مرزی سازمان صدا و سیما تولید شده‌ است. سریال تلویزیونی گیل‌دخت در سال ۹۸ برای تولید کلید خورد و تا آبان‌ماه ۱۴۰۰ در گیلان و تهران تصویر‌برداری شد و قرار است در ۶۰ قسمت از شبکه یک و شبکه آی فیلم همزمان پخش شود.

راستی اگر قسمت های پخش شده سریال گیل‌ دخت را تماشا نکردید می توانید از بخش دانلود همه قسمت های سریال گیلدخت در پایین صفحه کمک بگیرید.

نظرات