اکسکینو

زمان پخش و تکرار فصل چهارم برنامه زندگی پس از زندگی ماه رمضان ۱۴۰۲

0

زمان پخش فصل چهارم برنامه زندگی پس از زندگی در سال ۱۴۰۲ : برنامه پرمخاطب و پرطرفدار «زندگی پس از زندگی» همچون سال های گذشته با روایتی از تجربیات افرادی که مرگ را تجربه کردند برای لحظات عرفانی افطار در ماه رمضان ۱۴۰۲ تدارک دیده شده و از شبکه چهار پخش خواهد شد.

فصل چهارم برنامه زندگی پس از زندگی ماه رمضان ۱۴۰۲

زمان پخش و تکرار فصل چهارم برنامه زندگی پس از زندگی ماه رمضان ۱۴۰۲

فصل چهارم برنامه زندگی پس از زندگی در سال ۱۴۰۲ با شروع سال جدید و ماه مبارک رمضان هر روز ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش میشود و تکرار و بازپخش نیز در ساعت ۱ بامداد و ۱۲:۳۰ ظهر خواهد بود

این برنامه روایت هایی از تجربه های نزدیک به مرگ، هر روز قبل از افطار در روزهای ماه مبارک رمضان ۱۴۰۲ از ۳ فررودین ماه تا پایان ماه رمضان از شبکه چهار پخش خواهد شد

به گزارش حرف تازه؛ هر فصل از این برنامه در ۳۳ قسمت ۹۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی و اجرای عباس موزون در گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما تولید شده است.
زندگی پس از زندگی برنامه ای متفاوت درباره مرگ و عالم ماوراء شبکه چهارسیما برای لحظات عرفانی افطار است. در این برنامه با سفر به نقاط مختلف ایران و جهان ، مخاطبان برنامه مهمان روایت های شگفت انگیز تجربه گران مرگ تقریبی از عالم غیب می‌شوند.

هر فصل از این برنامه در ۳۳ قسمت ۹۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی و اجرای عباس موزون در گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما تولید شده است.

تاکنون سه فصل از زندگی پس از زندگی در سال های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ در ایام ماه مبارک پیش از افطار پخش شده است.

عباس موزون مجری و تهیه‌کننده برنامه «زندگی پس از زندگی» سال گذشته در گفت‌وگویی تحلیلی با ایرنا گفت: من می‌خواهم در برنامه‌ام وجود عالم غیب را ثابت کنم. همین که از بدنت بیرون آمدی، کفایت می‌کند. این که عالم غیب چه شکلی دارد، کار من و برنامه من نیست، علاقه من نیست و دنبالش نیستم.

تکرار و بازپخش برنامه زندگی پس از زندگی در سال ۱۴۰۲

زمان و ساعت پخش و تکرار برنامه زندگی پس از زندگی در ماه رمضان ۱۴۰۲ هر روز ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش میشود و تکرار و بازپخش نیز در ساعت ۱ بامداد و ۱۲:۳۰ ظهر خواهد بود

عباس موزون درباره فصل چهارم برنامه اواخر سال ۱۴۰۱ گفت که «همچنان در حال آماده‌سازی فصل جدید برنامه است که سوژه‌های عجیب و غریبی دارند» که قرار است ماه رمضان ۱۴۰۲ پخش شود. امسال ناخواسته مرحله ضبط و تدوین موازی شد و هنوز ضبط برنامه هم ادامه دارد.

جزئیات پخش

مجری و تهیه‌کننده برنامه زندگی پس از زندگی ما هر سال غافلگیر هستیم که خاص‌ترین سوژه کدام است. از نظر ما ممکن است پنج نفر خاص باشند از نظر مخاطب پنج نفر دیگر اما معمولاً برخی هم این میان مشترک هستند.

وی با اشاره به سوژه‌های فصل جدید برنامه و اینکه اینها اتفاقی هستند یا انتخابی بیان کرد: پیدا شدن این سوژه‌ها کاملاً اتفاقی است، اینها اتفاق افتاده و تجربه‌ای رخ داده است. برخی هم این افراد را معرفی می‌کنند و ما از میان همه اینها بررسی می‌کنیم که تجربه به چه شکل بوده است. ما دنبال زندگی هستیم اینکه چطور باید زندگی کرد و مواردی را که پس از صحت‌سنجی برای زندگی آموزنده باشد انتخاب می‌کنیم.

وی اضافه کرد: سوژه‌های دیگری هم داشته‌ام که سه مورد هستند و هر یک به طریقی معلق مانده است و اگر فصل پنجم در کار باشد می‌تواند به آن فصل برسد اما دیگرانی هم در فصل چهار داریم که هر یک نکات عجیب و غریبی دارند.

وی همچنین درباره رضایت و آمار مخاطبان این برنامه که سال گذشته بیشترین رضایت را در برداشت بیان کرد: خدا را شکر بیشترین بیننده را در دو سال گذشته و بیشترین رضایت را در سیما کسب کرده است یک بار بیشتر از ۹۳ درصد و یک بار بیشتر از ۹۴ درصد که طبق آنچه اعلام شده است رکورد رضایتمندی را شکسته است.

نظرات