اکسکینو

تغییرات جدید ساعت کاری مدارس، ادارات و بانک‌ها بعداز تعطیلات نوروزی ۱۴۰۲

0

با شروع سال جدید ۱۴۰۲ تغییرات جدیدی برای ساعت کاری مدارس، ادارات و بانک ها بعداز تعطیلات نوروزی ۱۴۰۲ اعمال شد که در ادامه جدول‌ ساعت کاری مدارس، ادارات و بانک‌ها بعد از تعطیلات نوروزی ۱۴۰۲ را مشاهده خواهید کرد:

جدول‌/ تغییرات جدید ساعت کاری مدارس، ادارات و بانک‌ها بعداز تعطیلات نوروزی 1402

دانلود جدول ساعت کاری مدارس، ادارات و بانک‌ها بعداز تعطیلات نوروزی ۱۴۰۲

ساعت کاری مدارس، ادارات و بانک‌ها بعد از تعطیلات نوروزی ۱۴۰۲ مشخص شد، سخنگوی دولت ساعت کاری مدارس، ادارت، بانک‌ها و ادارات ستادی در سال (۱۴۰۲) را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، سخنگوی دولت ساعات کاری مدارس، ادارت، بانک‌ها و ادارات ستادی در سال آینده را اعلام کرد.

دانلود جدول ساعت کاری مدارس، ادارات و بانک‌ها بعداز تعطیلات نوروزی 1402

علی بهادری جهرمی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: «‏با تصویب هیئت دولت، از سال آینده آغاز به‌ کار مدارس متوسطه ساعت ۷:۳۰ و ابتدایی ساعت ۸ خواهد بود.

ادارات ۷، بانک‌ها در سراسر کشور ۷:۳۰ و ادارات ستادی در شهر تهران هم به‌صورت شناور از ۷ تا ۹ شروع به فعالیت خواهند کرد.»

ساعت کار مدارس بعداز ۱۳ بدر ۱۴۰۲

از ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ آغاز به‌ کار مدارس متوسطه ساعت ۷:۳۰ و ابتدایی ساعت ۸ خواهد بود.

ساعت کاری ادارات و مدارس در سال ۱۴۰۲ باعث انتقادات بسیاری شده است، به خصوص در مورد خانواده‌هایی که هم کارمند هستند و هم فرزند مدرسه‌ای دارند.

بخشی از انتقادات متوجه این نکته است که چرا ساعت شروع کار ادارات زودتر از مدارس است و والدین کارمند چگونه باید فرزندان خود را ساعت ۷.۳۰ به مدرسه برسانند در حالی که ساعت کاری خودشان ۷ صبح آغاز می‌شود؟

ساعت کاری کارمندان شناور شد

به نقل از ایسنا، استاندار تهران با اشاره به اتخاذ تمهیدات ویژه برای مدیریت ترافیک مهر گفت: موضوع دورکاری ۲۰ درصدی کارمندان دولت در شهر تهران در حال بررسی است و پس از تایید جزئیات آن اعلام می‌شود.

استاندار تهران جزییات شناورسازی ۲ ساعته فعالیت ادارات شهر تهران را تشریح کرد.

به نقل از ایسنا، محسن منصوری در مورد تصمیمات اتخاذ شده جهت تسهیل ترافیک استان با اشاره به هماهنگی صورت گرفته با معاون اول رئیس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور جهت کاهش پیک ترافیکی مهرماه اظهارکرد: به منظور کاهش پیک ترافیکی مهرماه مقرر شد شروع کار ادارات و سازمان‌های شهر تهران از ساعت ۷ تا ۹ صبح به صورت شناور در نظر گرفته شده و مطابق این مصوبه تغییری در میزان حضور کارمندان در طول روز مطابق ضوابط و مقررات در محل کار ایجاد نخواهد شد و متناسب با ساعت ورود کارمندان به صورت شناور در محل کار، ساعت پایان کار در همان روز به صورت شناور تعیین می‌شود.

وی افزود: ساعت شروع خدمات رسانی بانک‌ها ساعت ۷ صبح و زمان حضور کارمندان در بانک ساعت ۶:۳۰ می‌باشد.

استاندار تهران در مورد ساعت فعالیت مدارس عنوان کرد: ساعت فعالیت شیفت صبح مقاطع متوسطه ۷:۳۰ و مقاطع ابتدایی شهر تهران ۸:۳۰ در نظر گرفته شد.

نظرات